Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 09:12:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Horror Budzulli
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2009 22:20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Na razie nie widzę tematu o koncercie dzisiejszym, a był on... specyficzny.
Tym co zaważyło na odbiorze było to, że Budzy na scenie bardzo odmłodniał i okazało się, że bardzo zapuścił włosy, aż stał się... Gerem! Tak, tak, dziś wokalistą Armii był Gero, Tomka niestety dopadła gorączka i przeleżał koncert w busie..
Setlista (bardzo okrojona była...):
Groźniak
Buraki, kapusta i sól
Jeżeli/3 bajki/Niezwyciężony
On jest tu
na bis:
Poza prawem

Na szczęście doszła mnie informacja, że Tomek potem poczuł się lepiej. Mam nadzieję, że to nic poważnego!

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2009 22:46:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Jak już napisałem w Co robię dziś - byłem, widziałem, słyszałem - dla Gera :brawa: , dla Elronda - życzenia zdrowia.
Na początku pomyślałem, że tak jest celowo i Budzy na pewno wyjdzie zaraz na scenę i zaśpiewa część procesową, tak się nie stało, ale fajnie, że był chociaż ten krótki set.
Nawet było mini pogo mimo sprzeciwu ochrony :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2009 22:53:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Był kiedyś temat na gerach, w którym zastanawialiśmy się kto zostanie wokalistą Armii po śmierci Budzego i tam promowałem kandydaturę Dzynia. Budzy na szczęście żyje, ale jak widać okazało się to w pewnym sensie prorockie! :D Tylko dodam, że Gero wtedy odwdzięczył się zaproponowaniem mojej kandydatury.. Jakby co, to jestem gotowy ;)

Set niestety bardzo krótki, no i wobec tego rodzi się pytanie: Gero, why??

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2009 22:58:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Też mi coś. Ja już widziałem, jak Gero zastępował wszystkich czterech Beatlesów na raz, więc to to był, panie, z całym szacunkiem dla Toma, pikuś mały :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2009 23:12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
otoKarbalcy pisze:
Też mi coś. Ja już widziałem, jak Gero zastępował wszystkich czterech Beatlesów na raz, więc to to był, panie, z całym szacunkiem dla Toma, pikuś mały Wink

Wszystkich na raz? No to rzeczywiście zdolny chłopak :D


Cytat:
Nawet było mini pogo mimo sprzeciwu ochrony Smile

Był jakiś sprzeciw? Do mnie jeden koleś z ochrony wyskakiwał z burackimi tekstami, ale to w innym momencie..
Co do pogo, to mi się skojarzyło coś innego, co w sumie ma też trochę wspólnego z refleksją Crazy'ego po ostatnim koncercie Spirita. Otóż, gdy zaczął się koncert, podszedł do mnie i do Agnieszki (siedzieliśmy na krzesełkach w pewnej odległości od sceny) jakiś młody chłopak, i bardzo grzecznie się nas spytał, czy byśmy razem z nim poszli do pogo.. Powiem szczerze, że byłem trochę skonsternowany taką prośbą.. Za to Agę strasznie to rozbawiło :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2009 23:42:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
do teraz jestem w szoku i nie mogę uwierzyć w tą całą sytuację. brawo dla gera, który wykazał się niezwykłym bohaterstwem!!! jechał jako pomoc wokalna, ale w trakcie podróży dopadła elronda gorączka i nie był stanie zaśpiewać nic a nawet wysiąść z samochodu. na miejscu ratowali go ratownicy: pomógł w końcu pyralgin i zastrzyk przeciwwymiotny, tak, że droga powrotna była całkiem fajna (tańce przy Talking Heads na stacji benzynowej :wink: ).
w każdym razie Gero uratował całą sytuację i jest bohaterem dzisiejszego dnia!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 00:20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22876
tym bardziej żałuję, że nas nie było (byliśmy wtedy w pociągu albo na dworcu w Radomiu)... brawa dla Gera i życzenia powrotu do zdrowia dla Tomka :!:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 02:26:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11818
o kurcze... szukałem tematu o tym koncercie no i taka ciężka sytuacja...

Elrondowi - życzę powrotu do zdrowia! Pyralgina pomaga mi zawsze na gorączkę...

ochrona nie pozwalała na pogo?? :evil: skandal!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 07:32:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
tak ochorona byla wesola, tzn nie wesola.....chlopaki zaczeli krecic mlyn i nagle fruuu...... koniec zabawy :( ale potem cos sie wyjasnilo :)

no mialem oczy jak piecio zlotowki jak zobaczylem ze armia ma innego wokaliste...zeczywiscie potem sie wyjasnilo dla czego :)
fajny koncercik byl :)

aaa po armii wystapil turnau i jako bis spiewal archanioly i ludzie :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 07:42:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ger :D

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 12:05:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
ja chciałem BARDZO podziękować Tomkowi i Natalii za słowa otuchy, a także Ninie (dzwonię teraz do Niny i nie wiem czy mam jej powiedzieć żeby się modliła za Tomka czy za ciebie), oraz - w szczególności - (od lewej do prawej) - Pawłowi, Kmiecie, Krzyżykowi, Francowi i Kubie, za wielkie wsparcie na scenie; a także wszystkim forumowiczom za ciepłe przyjęcie - dzień wczorajszy będę na pewno jeszcze długo przeżywał, nigdy bym się nie spodziewał jak trudno jest zaśpiewać a-a-a w Poza prawem i co zrobić z rękami na scenie, oczywiście Budzego nie da się zastąpić, a to że jakoś poszło to tylko dzięki - w sumie logiczne - Opatrzności, bo przed pierwszym numerem uginały się pode mną nogi i myślałem tylko ile wersów zdołam zaśpiewać przed upadkiem

dwa najmilsze komentarze:
pan Waldemar: trochę za cieńko piałeś, do tej muzyki trzeba mieć większą chrypę, ale dobrze
Darek Malejonek: mam nadzieje że jak Maleo Reggae Rockers się rozchoruje to też przyjedziesz

:)

Trójkąt

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 12:07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
kiedy Gero przyszedł do nas znienacka wczoraj wieczorem złożyć Izie życzenia urodzinowe, byłem w szoku... a kiedy zapytany o koncert powiedział, że no tak tego... Turnau lepiej wypadł wokalnie... to sobie pomyślałem, he he, odrobina krytycyzmu wobec Toma nie zaszkodzi, w końcu Turnau taki zwykle dyskryminowany na forum ;-) ... a potem kiedy zaczął puszczać farbę, że to on Gero śpiewał a nie Budzy, to tylko przez chwilę myślałem, że kituje, a potem do mnie dotarło i wtedy dopiero byłem w szoku! :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 12:23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
:D w ogóle moment był schizofreniczny, gdy stałam obok samochodu pilnując elronda a jednocześnie słyszałam, że koncert Armii sobie normalnie leci :wink:
najlepsza była mina malejonka, kóry zapowiadał koncert nie mając pojęcia o całej sytuacji, zapowiadał oczywiście, że zaraz na scene wyjdzie toemk budzyński itd. a potem gdy wracał a armia już grała zawołałam go do naszego busa i wtedy własnie jego mina, gdy zoaczył, że budzego nie ma wcale na scenie tylko leży - pięć gwiazdek za minę :wink: był w szoku, że gero wykazał się taką odwagą. a po chwili rozmowy, stwierdził, że właściwie może i jemu przydałby się w razie czego taki dubler :wink:
także duża szansa dla fanów maleo regerakers :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 12:28:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
natalia pisze:
a po chwili rozmowy, stwierdził, że właściwie może i jemu przydałby się w razie czego taki dubler Wink
także duża szansa dla fanów maleo regerakers Wink

Ach ta słodka złośliwość :wink:

Gero, bez słodzenia - było dobrze. Co prawda widoczne było, że byłeś strasznie spięty (co innego sobie śpiewać do grającej płyty, a co innego ze sceny. Wpadki były, rację ma pan Waldemar co do głosu, ale super że zespół zdecydował się na taki eksperyment.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 12:35:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
dla Gera naleza sie brawa potezne!!!! sytuacja opanowana w 100% w pierwszym momencie pomyslalem sobie no dobra koncert niby mial sie zaczac o 17:30, ze poprostu proba itp itd ale jak polecialo 4 kawalki no to juz dotarlo ze przykrosc ale elronda nie bedzie :(

no, naprawde takiego dublera miec to dobra sprawa bo ratuje sytuacje w 1000%

a, i najwazniejsze zeby zdrowie wrucilo w pelni dla elronda


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group