Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 06:21:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 21:37:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Dzięki za zrozumienie... Trochę mnie pociesza fakt, że szykuje się koncert Armii 2 kroki ode mnie. Z balkonu bym mogła go wysłuchać, ale oczywiście zamierzam się pofatygować pod scenę! Mam nadzieję, że tam naprawdę nic już nie przeszkodzi mi dotrzeć!

A jeszcze za wczoraj - pozdro dla Natalii, którą widziałam z daleka, ale nie widziałam z kim rozmawia i jakoś nie odważyłam się podejść. :oops: Że nie wspomnę o grupce chyba forumowiczów (no właśnie - chyba).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 21:48:04 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Miałem wczoraj być na koncertach Arki i Armii, ale kulas boleśnie zwichnięty i po wszystkiemu.

Podziwiam Gera i gratuluję mu serdecznie, że uniósł to wyzwanie. :brawa:

Przyłączam się jednak do głosu Ostrej i dodam od siebie mocno: Armia bez Budzego nie jest Armią. I nigdy nią nie będzie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 czerwca 2009 21:57:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Gero pisze:
dzień wczorajszy będę na pewno jeszcze długo przeżywał, nigdy bym się nie spodziewał jak trudno jest zaśpiewać a-a-a w Poza prawem i co zrobić z rękami na scenie

Z rękami i nie tylko było nieźle, szczególnie podobał mi się moment, kiedy Gero odwrócił się w kierunku zespołu i jakoś tak wyskoczył do góry wymachując rękami, dużo energii w tym było :)
To był szczególny, niezapomniany koncert, a całości dopełnia opis Elronda w tam i z powrotem - nie zdawałem sobie sprawy będąc pod sceną, że Elrond jest tak blisko, wręcz słucha swojego koncertu :)

Fengari - nie martw się, zapowiada się udane armijne lato w Warszawie :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 czerwca 2009 18:02:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Antonio, i Tobie dzięki za wsparcie! Chociaż mnie już pesymizm dopadł totalny, że już zawsze jakieś nadzwyczajne zbiegi okoliczności będą mi stawać na przeszkodzie (poza tym przydałoby się też kiedyś gdzieś wyjechać w to lato :wink: ) i już nigdy nigdzie nie dotrę. Obym się grubo myliła! I dość już tego smęcenia z mojej strony w tym wątku!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 czerwca 2009 18:54:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 08:44:39
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Niezła historia ! Szkoda, że przegapiłem taki niezwykły koncert. Zdrowia dla Elronda i pozdro :!:

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 czerwca 2009 21:02:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 12:34:20
Posty: 803
łoo prawdziwy horror Budzulli, mam nadzieję Elrondzie, że już jesteś w pełni sił! a Gero :brawa: za odwagę!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 czerwca 2009 11:21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 11:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
o łał, to się działo na tym koncercie :shock: szkoda, że nie mogłam na nim być :(
gratulacje dla Gera i oczywiście dużo zdrowia dla Elronda
niezła gratka mnie ominęła, ale liczę, że Armia jeszcze nie raz i nie dwa mocno i pozytywnie nas zaskoczy :D

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group