Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 06:12:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 16:49:25 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
youzwa pisze:
Ja też się cieszę z poznania Ciebie i Agnieszki (dobrze zapamiętałem?)

Gonia :wink: :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 20:38:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
youzwa pisze:
Poza tym Jarocin był wyrazem niezgody na sytuację w ustroju komunistycznym, a muzycy T(I)NC pewnie skrycie marzą o tym, żeby im jakiś milicjant przejechał pałą po plecach :?


Muzycy T(I)NC mieli niejedną okazję być bliscy zrealizowania tych marzeń, pierwszą swoją trasę zagrali po skłotopodobnych salach w Chińskiej Republice Ludowej, gdzie na zewnątrz czekały na nich kordony wiernych fanów w barwach drużyny:

Obrazek

To nie jest zespół komunistyczny.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 22:33:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Proszę, bo zaraz sie zacznie.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 23:19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Ok, tematu nie było.

Czy jest szansa na zdjęcia z koncertu Armii? Niestety widziałem tylko fragment koncertu, gdy wybiegałem po strażaków, gdy zalało nam stoisko, a żałuję, bo wrażenia foniczne były na takie rasowe pięć gwiazdek.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 13:31:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
http://www.cgm.pl/galeria.php?gallery_ID=2017&photo_ID=97
tu znalazłem jakies fotki..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 02:37:01 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Moje zdjęcia Armii z Jarocina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 08:39:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 17:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Wywiad z wczorajszego Głosu Wielkopolskiego:
Obrazek
Mam nadzieję że jeszcze nikt tego gdzieś tu nie wklejał.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 09:55:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
:brawa: :brawa:

Bardzo ładnie powiedziane. Co do Rotofobii zaś, to trudno o nich mówić na dobrą sprawę jako o zespole młodym i nierozpoznawalnym, bo "w środowisku" są już w zasadzie marką, grywają sporo, wszystkie swoje dotychczasowe nagrania powrzucali do sieci, mało tego bawią się w guerilla gigi. Holdeni zaś mają już wydaną (całkiem niezłą zresztą) płytę. Nie są to bynajmniej zarzuty, Rotofobia bardzo mi się podobała, po Holdenach byłem mile zaskoczony, bo płyta aż tak mnie nie porwała, jak koncert.

Holden Av. będzie grać w Warszawie na dziedzińcu UW za darmo jakoś na dniach...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 10:12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Ja bym poszedł dalej w tych rozważaniach. Gdzie taki laureat po wygraniu festiwalu i zaistnieniu na duzej scenie, bedzie prezentowany? W jakim radiu w Polsce prezentuje sie nie tylko polskie zespoly rockowe, ale mlode polskie zespoly rockowe? W mediach prywatnych? W panstwowych?
Jak na razie to mnóstwo młodych zespołów radzi sobie tworząc strony na myspejsie, olewajac polski szolbiznes. Ktory olewa wlasnie te mlode kapele.
Kiedys jakies 15 lat temu byla w Polsce prezna scena niezalezna. W wiekszosci tworzyly ja kapele, ktore mialy gdzies szolbiznes( scena niezalezna to temat na oddzielny watek). Teraz scena ta to 1/7 potegi tej starej i zespoly ja tworzace czesto graja w tej niszy, bo zainteresowania ze strony oficjalnych majorsow jest żadne lub znikome. Lepiej wydac kolejna plyte Madony, Szakiry czy posmiertny skladak z utworami M.J.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 10:17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
i Rotofobii teksty zdaje się pisze Lesław, a na perkusji gra były perkusista Partii. To idzie młodość.
z większością tez w wywiadzie się zgadzam

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 10:27:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
ja bym poszedł dalej w tych rozwazaniach. Pytanie jakie stawiam, to w jakich mediach puszczane sa polskie zepoly rockowe? O młodych nie wspomne. W prywatnych? W panstowywch? Mozna policzyc przychylne stacje i redaktorow, ktorzy preznetuja cos spoza sztampy na palchac jednej reki.
Majorsi wola wydac kolejna plytke Szakiry, Madony lub skladak posmiertny z hitami M.J, niz zainwestowac w mlody polski zespol.
Zauwazylem, ze na wielkich polskich festiwalch zaprasza sie paradoksalnie mlode kapele rockowe glownie z Wlk. Brytanii. Chwalac ich poziom, wprost rozplywajac sie w zachwytach nad ich geniuszem. Przy jednoczesnym braku refleksji nad tym, ze w Polsce tez mamay dobre kapele, tylko nikt im szans zaistnienia wsrod szerszej publicznosci nie daje. Brakuje w Polsce takiego legendarnego Pila. Cos tam robi Kaczkowski, kiedys byl Wiernik. Nie ma odwagi wsrod prezenterow by promowac cos wiecej niz popowa szmire i stad mamy to co mamy.
Mlodych polskich zespolow jest mnostwo. Remedium na zaistniala sytuacje sa profile na myspejsie. kto wertuje internet to natknie sie na niezliczone profile. Nawet Armia ma taki profil. Troche to taki znak czasu.
Pytanie na koniec Jarocin festiwal, a po co?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 10:34:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Pierwsze słyszę o tym, że teksty pisze Lesław - skąd ta informacja?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 11:34:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Ciekawy punkt widzenia przedstawił Tomek. Byłby to na pewno ryzykowany krok, ale przy odpowiednim wsparciu, wypromowaniu.. Na pewno duże gwiazdy zagraniczne są teraz nieodzowne, żeby przyciągnąć naprawdę dużą publikę, dlatego jedna gwiazda zagraniczna dziennie to minimum. A nawet jakby była jedna dziennie to miałaby możliwość zagrania dłużej, tak z dwie godziny?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 13:06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Cytat:
Pierwsze słyszę o tym, że teksty pisze Lesław - skąd ta informacja?

znikąd w sumie, po prostu słyszałem kawałek o dziesiątym piętrze i jeśli autorem tego tekstu nie jest Leslaw, to znaczy, ze jacyś szaleni naukowcy przeszczepili komuś innemu jego mózg :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lipca 2009 15:44:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Budyń pisze:
znikąd w sumie, po prostu słyszałem kawałek o dziesiątym piętrze i jeśli autorem tego tekstu nie jest Leslaw, to znaczy, ze jacyś szaleni naukowcy przeszczepili komuś innemu jego mózg :)


Nie wiem, czy to Lesławowe, czy nie Lesławowe, Rotofobia zasłużenie została dostrzeżona na takiej imprezie, a koncert, jaki zagrali (przynajmniej na dużej scenie) był o niebo lepszy od tego, co się działo później (i nie mam na myśli tutaj Holdenów, tylko tego, co się działo po Holdenach, a - uściślijmy - przed Noise Conspiracy, Tiltem, kaenżetem i Animal Collective).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group