Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:13:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 18 sierpnia 2009 15:19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 kwietnia 2009 19:30:53
Posty: 24
Skąd: podkarpacie
Nie widziałem wątku o tym wydarzeniu, a zapowiada się bardzo ciekawie.

http://breakoutfestiwal.pl/cieszanow-2009

Najciekawiej zapowiada się drugi dzień tego 3-dniowego festiwalu
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 sierpnia 2009 19:32:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Hmmm, domyslam sie, ze Armia z tej okazji zagra cover jakiegos utworu Breakoutu...znajac troche gust Elronda obstawiam, ze bedzie to ''Rzeka Dziecinstwa'' :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 sierpnia 2009 22:02:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
wybieram się, jak wsio pójdzie dobrze to przybędę na koncert :D

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 23 sierpnia 2009 16:15:39 

Rejestracja:
pn, 27 lipca 2009 16:46:24
Posty: 8
Moim zdaniem koncert był dość krótki,ale bardzo udany i magiczny, klimacik wspania ly,magiczno-mistyczny,Tomek dawal z siebie wszstko


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 sierpnia 2009 17:37:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Na koncert wybrałem się z moją Mamą. Już dawno była na koncercie Armii, jakieś chyba z 9 lat temu. Dojechaliśmy do Cieszanowa na 10 minut przed koncertem. Dźwięki próby dotarły do nas jak kupowaliśmy wejściówki. Na miejscu dużo młodych i głodnych muzyki osób. Długo nie czekaliśmy. Armia zaczęła. Było podniośle. Elrond zaczął w białej chustce na głowie - pomyślałem - ocho - Der Prozessu za dużo nie będzie. I tak się stało. Były same szlagiery - i chyba z 4,5 utworów z Antiarmii, set listy nie pamiętam - ale jest ona mocna zbliżona do tego co zespół ostatnio prezentuje. Zresztą w dobrej formie - choc dało się poznac, że Panowie grają chyba po jakimś dłuższym wypoczynku? :) Najważniejsze momenty to dla mnie Popioły i Zły Porucznik z równoczesnym salutem Elronda i Krzyżyka - świetnie to wyszło. Btw czekałem po Poruczniku na Statek Burz, który na mnie w Nałęczowie zrobił wielkie wrażenie - ale "On jest tu" wynagrodził ten brak. Z Prozessu był jeszcze Underground i Katedra. Kuba wszedł na scenę dopiero bodajże od 4 utworu - ale musze przyznac, że trochę słabo go było słychac - mimo, że stałem na po lewej stronie patrząc na scenę. I jeszcze panowie gitarzyści w dobrej formie - w dwóch czy trzech utworach pojawiły się wstawki, których nie słyszałem wcześniej w tym roku, albo musiałem pewnie na nie nie zwrócic jakiejś szczególnej uwagi. Elrond - nad wyraz aktywny "teatralnie" prawie w każdym utworze. To mi się bardzo podobało. Niestety nie zostałem po koncercie na Comę i resztę - wydało mi się to stratą czasu. Zapakowaliśmy się do samochodu i ruszyliśmy Roztoczem Środkowym w stronę miasteczka z Piekłem na jego obrzeżach...

Dziękuję zespołowi za koncert. Wielkie :brawa: :brawa: i czekam jeszcze na więcej w tym roku.

Mojej Mamie bardzo się podobało :D

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 08:18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Więc nie zagrali nic Breakotu?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 13:07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Czekałem na jakiś cover B. ale nie zagrali :wink:

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 20:21:44 

Rejestracja:
pn, 24 sierpnia 2009 20:08:23
Posty: 1
Skąd: lubelskie
Witam. Mam taki apel do człowieka z Podkarpacia, z którym rozmawiałem po koncercie Armii, głównie o Armii 8) . Jeżeli to przeczytasz to plis odezwij się 8) .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 20:51:32 

Rejestracja:
sob, 13 listopada 2004 10:45:47
Posty: 152
Skąd: skraj lasu
Peregrin Took pisze:
Więc nie zagrali nic Breakotu?

Nic a nic z Brakoutu nie zagrali.
W ogóle mam mieszane wrażenia po tej imprezie.... Nie za bardzo wiem co to miało mieć wspólnego z Breakoutem... Armia super. Ale jednak z całym szacunkiem palmę pierwszeństwa oddam VooVoo+Haydamaki w sobotę.
Mam trochę filmików Arimii, i VooVoo... jak będę miał czas i tak można .. to gdzieś to wrzucę w sieć.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 września 2009 11:38:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 kwietnia 2009 19:30:53
Posty: 24
Skąd: podkarpacie
Byłem tylko w piątek, festiwal udany, ale nie obyło się bez pewnych błędów organizacyjnych. 1984 grało o zbyt wczesnej porze, taka muzyka nie nadaje się do pełnego słońca. Organizatorzy mogli postarać się też o jakąś ciekawszą muzykę podczas przerw między zespołami. No i ten wszechobecny kurz pod sceną, wystarczyłoby to trochę wodą pokropić i dałoby się oddychać ...
Na plus dobre nagłośnienie, brak opóźnień.
W sumie to nie dziwię się, że Armia nie zagrała żadnego kawałka Breakoutu, sam festiwal z zespołem ma nie wiele wspólnego. Koncert Armii świetny, dość długi, obawiałem się, że potrwa nie więcej niż godzinę ze względu na sztywne festiwalowe ramy. Armia zagrała: Opowieść zimowa, Aguirre, Gdzie ja tam będziesz ty, Zostaw to, Dom przy moście, Buraki kapusta i sól, Poza prawem, Jeżeli, Trzy bajki, Niezwyciężony, Popioły, Underground, Zły porucznik, Katedra, On jest tu. Kolejność mocno przypadkowa :)

Na youtube znalazłem parę kawałków Armii w dobrej jakości:

Opowieść zimowa
http://www.youtube.com/watch?v=QhqcDzPpyMs

Niezwyciężony
http://www.youtube.com/watch?v=DcC3Xg2WdaA

Zostaw to
http://www.youtube.com/watch?v=8aPvb95BeJw


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group