Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:40:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 20 sierpnia 2009 07:46:17 

Rejestracja:
pt, 19 grudnia 2008 23:02:18
Posty: 10
Skąd: Warszawa
http://cgm.pl/aktualnosci.php?news_ID=2742

http://muzyka.wp.pl/title,Armia-koniec- ... omosc.html

http://muzyka.onet.pl/0,2028481,newsy.html


http://www.polskieradio.pl/muzyka/niepr ... 10471.html


Ostatnio zmieniony ndz, 23 sierpnia 2009 17:25:25 przez ew, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 sierpnia 2009 10:06:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Jeśli nie traktować pierwszego członu zbyt dosłownie i trwale, to czemu nie? W końcu i tak elementy spektaklu pojawiają się na koncertach. No i w przypadku zespołu, który zagrał Legendę w operetce i Triodante w wersji teatralnej, kolejne tego typu przedsięwzięcia nie powinny dziwić.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 sierpnia 2009 10:36:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 17:38:05
Posty: 541
Generalnie podpisuje się wszystkimi kończynami pod samym pomysłem jak i wypowiedziami moich przedmówców :) Armia jak wino im starsza tym lepsza ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 sierpnia 2009 16:02:20 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Uważam, że ładunek płyty "Der Prozess" oraz ewidentne inklinacje Budzego do wykraczania, w ciekawy sposób, daleko poza rolę wokalisty, niosą ze sobą poważne możliwości działań parateatralnych. Żal byłoby nie wykorzystać tego potencjału do stworzenia nowej wartości, którą mogłaby być ciekawie zaaranżowana inscenizacja pod muzykę lub, co najmniej, świetnie zrealizowany koncert, w którym kluczowe byłoby współgranie odpowiedniego światła, sposobu filmowania, wizualizacji wmiksowanych w obraz, ekspresji scenicznej muzyków. Takie coś KONIECZNIE trzeba zarejestrować i wydać w formacie HD - dla nas i dla potomności.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 10:26:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 czerwca 2009 22:35:36
Posty: 327
Skąd: wawa
Erkej pisze:
Uważam, że ładunek płyty "Der Prozess" oraz ewidentne inklinacje Budzego do wykraczania, w ciekawy sposób, daleko poza rolę wokalisty, niosą ze sobą poważne możliwości działań parateatralnych. Żal byłoby nie wykorzystać tego potencjału do stworzenia nowej wartości, którą mogłaby być ciekawie zaaranżowana inscenizacja pod muzykę lub, co najmniej, świetnie zrealizowany koncert, w którym kluczowe byłoby współgranie odpowiedniego światła, sposobu filmowania, wizualizacji wmiksowanych w obraz, ekspresji scenicznej muzyków. Takie coś KONIECZNIE trzeba zarejestrować i wydać w formacie HD - dla nas i dla potomności.


POPIERAM...
zdecydowanie trzeba wydać... bo koncertówki sfilmowane sa ok (jak 20-lecie), ale taki "szoł" to coś innego...

_________________
_______________________________
Wołaj na cały głos...!!!

http://www.flickr.com/photos/41289643@N05/sets/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 14:55:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Bardzo mi się podoba ten pomysł z teatrem! W ogóle nie widziałem jeszcze ani jednego koncertu takiego w pełni procesowego.. no niby w Stodole, ale mam zdecydowane wrażenie, że to jeszcze nie były rozwinięte skrzydła, no i tamten koncert wbrew ogólnym zachwytom mi się raczej nie podobał... za to zachwycił mnie występ przed Muzeum, z tym, że to była tylko miniatura.
Więc może ten "mój pierwszy raz" by w jakimś teatrze miał miejsce? Czemu nie, a nawet bardzo tak ;-)

Co do postulatu Erkeja, żeby to jakoś wydać, to duuuże tak ode mnie. Trochę tych koncertówek Armia już ma i nie miałoby sensu robienie następnej tak po prostu, ale z tymi czarnymi czapkami i pluciem, i Godżillą, to by było chyba zupełnie co innego!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 stycznia 2010 21:13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Crazy pisze:
za to zachwycił mnie występ przed Muzeum, z tym, że to była tylko miniatura.


widziałem tylko tyle co z jutuba i muszę przyklasnąć pomysłowi na jakieś wydanie specjalne Der Prozessu, może być nawet miniatura. Ja bym jeszcze dodał taką miniaturę np. z Ultimy Thule. Ultimowe utwory mają nie mniejszy potencjał niż procesowe. Na przykład jakieś wideo do Złej krwi - to byłby czad :D już widzę to wideo oczyma mej duszy :wink:

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group