Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:47:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 grudnia 2009 06:23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Popioły na pewno były

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 grudnia 2009 08:29:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Potwierdzam Popioły.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 05 grudnia 2009 15:21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
To był mój czwarty koncert Armii w tym roku. Parcie mam wielkie by na nie jeździć bo jakoś tak czuję, że to szczególny czas dla zespołu się zaczął od Der Prozessu. No i moim zdaniem Armia nagrała najlepszy jak dotąd album i najlepszy utwór z tegoż Złego porucznika :!: Utwór ten roz.. rywa na szczępy zarówno jak na płycie i koncertach. W Cieszanowie po raz pierwszy zobaczyłem, że do jego początku Elrond i Krzyżyk salutują na początku - świetny wtręt :!:

Ale wracając do koncertu. Nie lubiłem do tej pory "Gdzie ja tam będziesz Ty" ale to było bardzo dobre otwarcie. Zła krew - no może nie jest zaraz za Porucznikiem ale ten utwór żre - podobnie jak nieco lepsze to znaczy siedmiogwiazdkowe Popioły. Wielką radość miałem również z utworu Statek Burz i zwalniającego Niezwyciężonego - reszta dobra i bardzo dobra - zresztą jak zwykle.

Co do improwizacji, która przerodziła się w Break out. Mam trochę mieszane uczucia. Nie za bardzo pasuje mi tak nagłe zwolnienie tempa koncertu. Ja to bym wolał wysłuchać utworów, które mają być zagrane z Freaka a potem walec. Myślę, że rozwiązanie takie jak było z Der Prozessem jest dobre. Ale to drobnostka. Break out koncertowo broni się dość dobrze, choć zawsze może być lepiej :)

Green - utwór wybitnie koncertowy - przynajmniej w takiej formie jak usłyszeliśmy w 'odnowie".

Bardzo dziękuję zespołowi za koncert :brawa: :brawa: :brawa:

Pozdrowienia dla spotkanych forumowiczów: Igor, Muzzy, Tosisława, Mikosz... i wszystkich, którzy byli a nie dane nam było zamienić kilku zdań.

Specjalne podziękowania należą się Kubie Banansonowi, Pawłowi Klimczakowi, Maciejowi i Youzwie :piwo:

Za Freaka koncertu nagrodę otrzymuje... Kmieta - po odbiór można się zgłosić w Lublinie :mrgreen:

ps OX - widziałem już ich w tym roku, także jakoś nie zażarło ale w końcu zakupiłem sobie płytkę u Youzwy - polecam ten sklep, bardzo profesjonalna i miła obsługa 8)

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 grudnia 2009 00:09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 05 grudnia 2009 12:13:32
Posty: 26
Moze od poczatku.. OX kiedys slyszalam, ale nigdy nie bylam na ich koncercie .. troche się spóźniłam, ale mysle ze duzo nie stracilam;p chociaz ostro zagrali i niektore kawalki byly naprawde dobre;].. i teksty wokalisty:D
Armia kazala dlugo na siebie czekac… problem ze wzmakiem;p …ale warto było!
Bylam na kilku koncertach Armii ale ten był rewelacyjny…pozytywnie chłopaki mnie zaskoczyli, mysle ze nie tylko mnie :]
Mimo kontuzji kolana, które dwa miesiące temu rozwaliłam na koncercie… to i tym razem nie obylo się bez skakania;p w pogo już wolalam nie ryzykowac :D
Troche niedosyt ze nie było przebłysku i zostaw to… ale swietnie zostaly wplecione dwa stare kawalki opowiesc zimowa i niezwyciężony w najnowszy utwor green… i oczywiście niezwyciezowny w jakiej wersji.. reggae i za chwile punk – rewelacja!
Krzyżyk co wyprawial na perce i Kmieta na basie… co tu duzo mowic - wymiatacie chłopaki;] oczywiście szacun dla Kuby… jak to Budzy napisal ‘idzie na miszcza’ :D
Frantz i Pawel również genialnie :)
Jednym slowem udane koncercicho! :]


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group