Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 09:03:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 00:23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Koncert wspaniały!
Armia gra jak młody zespół, o niezgłębionym jeszcze potencjale!
Duchowość i zabawa graniem. CZAD!
LOVE!
:D
PS. A do snu włączę sobie Haile I Hymn.
This heavy load that I carry personally
It is for Jah Jah and I
Jah never yet is a secret
I just can't keep it
Jah Jah never yet is a secret
Jah come and reveal it
I just can't help open up the truth.

:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 00:40:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 11:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
koncert świetny był!!!!!! łał!!!
jestem pod dużym wrażeniem - jeden z najlepszych koncertów na jakim byłam - może nawet najlepszy!!!!!!!!!!!!!
widać że muzycy świetnie się bawili, improwizacje ciekawe, wstawki Krzyżykowe, Frantz i kmieta też nie próżnowali, Kuba idzie na miszcza!!!!!!!! jak już Elrond napisał gdzieś tam chyba w "ale żeby tak ooo" (nie chce mi się teraz szukać)
trochę była icha z nagłośnieniem bo Kichy nie było :? Kuby waltorni często nie było słychać i jak śpiewał to też raz było słychać a raz nie (Elrond mu podstawiał mikrofon :) )
było trochę legendy (opowieść zimowa, trzy bajki, podróż na wschód, niezwyciężony), proces bez animy i przed prawem, brejk ałt, green, buraki kapusta i sól, zostaw to, nic już nie przeszkodzi, popioły, on jest tu - reszty nie pamiętam, kto był i pamięta niech uzupełni.
ludzi trochę było, wszyscy szaleli, śpiewali, pogo też trochę było, a jakiś jeden z latających przywalił mi butem :?
generalnie koncert naprawdę zarąbisty!!!!!!!
jestem bardzo zadowolona, straciłam głos, mam potworny kaszel i chociaż jestem bezrobotna i muszę oszczędzać, to warto było wydać te 30zł - koncert naprawdę rewelacja!!!!!
później jeszcze pogaduchy z Elrondem i resztą zespołu. byli też runelord, rajza, smoki, gonzo, laska, antiwitek, artyphat - reszty nie pamiętam - zgłaszać się i relacjonować :D

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 05:52:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 13 grudnia 2004 12:42:45
Posty: 28
Skąd: Kraków
Nocny Marek przedstawia serial w odcinkach p.t. "Armia w LochNess":
http://www.youtube.com/user/wujekdrut#g ... 1EA75EAD34

Dalsze odcinki jak się wyśpię, czyli po południu.

_________________
Wujek Drut
www.mikirurka.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 08:40:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Bardzo fajny koncert.
trout pisze:
Dalsze odcinki jak

wrócę z pracy? Chyba.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 09:47:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 05 listopada 2007 20:06:33
Posty: 4
Skąd: Rohan
d52 pisze:
koncert świetny był!!!!!! łał!!!
jestem pod dużym wrażeniem - jeden z najlepszych koncertów na jakim byłam - może nawet najlepszy!!!!!!!!!!!!!


Muszę powiedzieć, że mimo iż chodzę na koncerty Armii już blisko 20 lat ten był jednym z lepszych. Niesamowity klimat (własnie "Opowieści zimowej" jak ktoś proroczo wcześniej nazwał ten wątek), ogromna energia i wciąż zadziwiający mnie Tomek, którego entuzjazm jest niesamowity.

"I’m so green."

_________________
- W dalekim zakątku lata ostatni przyjazny dom ubogi duchem kwadraty, trójkąty i linie -


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 10:06:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ej, nie wiedziałam, że mamy króla theodena na forum i to od dwóch lat :shock:
niech żyje rohan!

:wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 10:22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
trout pisze:
Nocny Marek przedstawia serial w odcinkach p.t. "Armia w LochNess":

dzięki :D fajna publika :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 10:24:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
dobro to to co wstawiłeś troutcie :D najlepszy Proces jak na razie!

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 10:27:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 26 stycznia 2008 09:18:16
Posty: 25
Skąd: krakow/sanok
Koncert miazga.
Widac ze nagranie freaka pozytywnie sie udziela zespolowi, duzo czadu i swiezosci sie wylewa ze sceny ;)

W sumie pierwszy raz slyszalem Armie z jednym gitarzysta i choc brakuje troche dzwiekow, to takie brzmienie tez ma moc, bardziej zwrocilem dzieki temu uwage na to co wyprawial Krzyżyk i Kmieta... rewelecja.

You're soooo green :!: :mrgreen:

_________________
'Yes, this is a wonder, my freak.'


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 11:34:02 

Rejestracja:
wt, 03 lutego 2009 20:52:17
Posty: 17
Skąd: Sosnowiec/Kraków
Witam,

Było naprawdę przecudownie i pięknie. Ostatnii raz na Armii byłem chyba podczas nagrywania SSS w katowickim Mega Clubie i od tej pory naprawdę wiele się zmieniło na lepsze :!: :!: :!:
Widać wielką radość Toma i całego składu, nie wiem czy to wpływ częstotliwości koncertów, ale odniosłem wrażenie że zespól miał wielką radość z tym że się z nami (publiką) spotkał.
Tom wielki aktor. Chciałbym zobaczyć video z występu Armii gdzie kamera cały czas skierowana była na kapelę, bo ich występ to po prostu wielka ilustracja granych i śpiewanych utworów.
Dzięki scenicznej interpretacji Toma, piorunujące wrażenie zrobił na mnie "Zły porucznik". Super tekst i świetne wykonanie live.

Magiczny był utwór "Underground", który w świetle "Freaka" wydaje mi się niejako pożegnaniem ze "starą" armijną stylistyką i aranżami. świadczyć o tym mogą wypowiedzi Toma po wydaniu ""Der Prozess", że "Underground" nie jest częścią "Procesu" oraz to że po ty utworze zespół zagrał.... "Break out".
"Niezwyciężony" w w nowej aranżacji zaskakujący. Jak usłyszałem fragment a'la reggae, to myślałem, że Tom zacznie deklamować tekst hiphopowo :D

Jaszcze raz dziękuję i gratuluję takiej radości i spontaniczności. Czapki z głów
Szkoda tylko że publiki było mniej niż na Acid Drinkers...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 12:07:40 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 09:39:10
Posty: 1497
ciarrry:
Gdzie ja tam będziesz Ty (tak na dzieńdobrywieczór)
Zły Porucznik (EEAARRAAAGGGHHH... :shock: )
Opowieść zimowa (repeat w aucie na A4 do Kato... noc, śnieżyca i ho,ho!)
Break Out (niby nie było frika, ale ten rozbudowany wstęp Kmiety i Krzyżyka - o jaaa...)

no i jeszcze: jedzcie słoninę, a nie brukselki, a jak chcecie poznać przedsmak nowej Czachy to sprzent nosić :D

dzięki elrond i reszta!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 13:52:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 09:47:39
Posty: 485
Koncert absolutnie rewelacyjny ! Wiele można pisać, ale lepiej zobaczyć :) Dzięki trout !

Ten dzień był niezwykły także z innego powodu, do Krakowa dotarło Betlejemskie Światło Pokoju. Czy elrond wiedział o tym zapowiadając „On jest tu” ? Kiedy po koncercie wychodzimy z klubu, dostaję wiadomość, że córka właśnie wróciła z Krakowa skąd wraz z innymi harcerzami przywiozła Światło do Sanoka. W samochodzie słucham De Press „Myśmy rebelianci”, Michał śpi a ja wspominam inną niedzielę sprzed 28 lat, sypie śnieg. Kończy się De Press i puszczamy SSS vol.1, po jakimś czasie uświadamiam sobie, że dziś wieczór usłyszeliśmy w Loch Ness niezwykłą opowieść o grzechu, odkupieniu i przebaczeniu, o miłości i nadziei. Ni stąd ni zowąd przypomina mi się „Moby Dick” i kazanie Ojca Mapple do wielorybników (polecam też film z 1956). Jest coś mistycznego w pieśniach Armii, coś co chyba najlepiej widać na koncertach. Niedaleko domu śnieg przestaje padać, niebo jest pogodne i w którymś momencie przez króŧką chwilę przez przednią szybę widzę spadającą gwiazdę, a może tylko mi się wydawało ? Nasz ukochany burmistrz zaciska pasa (nie swojego), więc wjeżdżamy do pogrążonego w ciemnościach miasta, ale gdzieś tam świeci Światło a nad domem przepysznie rozgwieżdżone niebo. Oto moja opowieść zimowa ...

Za wszystko to dziękuję Armii, poznanym na koncercie forumowiczom (szczególnie artyphatowi, który przedstawił nas innym) oraz – last but not least – mojej żonie, która została w domu z najmłodszym dzielnie zmagając się z całym „gospodarstwem”
P.S. MxG, pozdrawiam krajana. Nie spotkaliśmy się już gdzieś ?

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 17:01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 13 grudnia 2004 12:42:45
Posty: 28
Skąd: Kraków
Odespałem, wszystkie kawałki już wstawione (czyli ostatnie osiem). Przypominam link:
http://www.youtube.com/user/wujekdrut#g ... 1EA75EAD34

To, co się w "Zostaw to" wyprawia, to jakieś szamaństwo muzyczne już, egzorcystę wzywać! :)

_________________
Wujek Drut
www.mikirurka.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 17:52:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Hahahahaha, słychać jak Laska krzyczy "Dzień księgarzaa!!!!" :D (przed "Zostaw to!").

Kurde - co tam się na scenie nie wyprawiało! :D
Dzięki za te filmiki!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 18:08:57 

Rejestracja:
pn, 14 grudnia 2009 17:39:01
Posty: 40
Skąd: Sanok
To był mój pierwszy koncert Armii i bardzo mi się spodobał. Atmosfera w Loch Ness była niesamowita,a zespół miał świetny kontakt z publicznością (wspólne śpiewanie, itd.)
Pozdrawiam wszystkich kolegów i KOLEŻANIKI :) !

P.S. Kiedy przed koncertem byliśmy w Saturnie to zobaczyłem Freak'a, Antiarmię i Triodante na regale z płytami dla dzieci :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group