Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 09:07:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 18 lutego 2010 06:35:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Miejsce bardzo dobre. Jeżeli będę na miejscu oczywiście się zjawiam.
...tylko nie ubierajcie się zbyt ciepło.. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 11:27:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 11:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
miałam jechać ale nie da rady :( praca...
napiszcie jak było i zróbcie dużo zdjęć :D

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 12:08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
czy mieszkańcy katowic widzą plakaty na mieście????

okazuje się, że to nie jest takie oczywiste, pani z kubu w szczecinie zamiast wywieszać rozdawała jako dodatek do biletu :shock:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 12:10:06 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
plakaty od dawna widziane :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 lutego 2010 22:58:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
...o ja cię! Niezły czad był!..jeszczewuszachpiszczymi...piiiiiiiiiiiii...
Mirus i Kono powiedzieli że dobrze było...Oooooooo!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 lutego 2010 23:09:41 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
Armia w pełnym składzie, publiczności nawet sporo, repertuar (wg płyt):
Nic już nie przeszkodzi
Aguirre
Zostaw to (bis z zamianą miejsc Krzyżyka i Budzego)
Jeżeli
Trzy bajki
Niezwyciężony (z ludem)
Podróż na wschód
Opowieść zimowa
Gdzie ja tam będziesz ty
Popioły
On jest tu (bis)
Dom przy moście z wplatanym Break out (bis)
Zła Krew
Poza prawem
Zły porucznik
Proces
Statek burz
Katedra (pierwsza utwór dziś!)
Anima
Underground
Green (bis)

Krótko: bardzo dobry koncert, jedyny minus - było za głośno.
Podziękowania dla Zespołu i pozdrowienia dla WuKi i Kona :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 lutego 2010 08:12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
mirus pisze:
Armia w pełnym składzie

Jaki jest dziś pełny skład Armii? :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 lutego 2010 08:23:15 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
Budzy, Kmieta, P. Klimczak, Frantz, Kuba i Krzyżyk :)

Zapomniałem dodać, że Kmieta ma nowy bas w odwrotnym zestawieniu kolorów niż wcześniejszy, czyli jest czarno - biały.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 lutego 2010 08:26:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Co do tego basu, to widać go np. tutaj. Natomiast nijak nie mogę się zgodzić, że zestawienie kolorów jest odwrotne, bo wcześniej dominowała nie biel, a krem :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 lutego 2010 08:33:08 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
ok, na grudniowym koncercie 2tm2,3 w Kielcach był jeszcze kremowy, a wczoraj pierwszy raz widziałem bas z dominującym kolorem czarnym. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 lutego 2010 11:55:10 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 09:39:10
Posty: 1497
nagłośnienie fatalne: waltorni nie było słychać przez większość kawałków i przede wszystkim ZA qrva GŁOŚNO!
(np.Anima kompletnie nierozpoznawalna - jakiś noizz było słychać) - do teraz mnie napieprza w uszach

było pogo, wspólne śpiewy...
w sumie - koncert fajny
dzięki!

p.s.
skromna prośba: na następnej płycie, niech będzie trochę tych kosmicznych sprzężeń gitar - są zajebiste!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 lutego 2010 16:57:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
rajza pisze:
nagłośnienie fatalne: waltorni nie było słychać przez większość kawałków i przede wszystkim ZA qrva GŁOŚNO!

...cześc rajza!...chyba Cię widziałem..tylko tak łyso znajomych-nieznajomych zaczepiac.. :wink:
..prawda..Poprzednim razem byłem wręcz oczarowany tą niezbyt dużą salką koncertową. Chodzi o nateżenie dżwięku...
Normalnie nogawki ze spodni na początku koncertu mi się trzęsły ...i to dosłownie :lol: Narzekań przyszedł kres.
Koncert zgromadził dosyc sporą liczbę słuchaczy...Ilu ich było wie pewnie własciciel klubu , ale według mnie to liczba słuchaczy oscylowała koło liczby 200...no może 180...Więcej publiczności zgromadził koncert Izraela jakies 1,5 roku do tyłu , jednakże na tym dobrym nawiasem mówiąc koncercie było sporo ludzim którzy przyszli napic się piwa głównie..Nie mówię tego złośliwie , bo sam lubię , ale jak ktoś połowę koncertu przestoi w kolejce za kuflem...tfuuu!!!...plastkowym kubkiem zimnego z pianką i przepycha się z tymi kubkami piwa i leje ludziom za kołnierze do dupa to jest a nie słuchacz....A wczoraj nikt (prawie) z piwem nie maszerował i nie przeszkadzał!
Zespół dal wczoraj czadu , a i publicznośc która lubi co nieco poskakac także dała radę...A i myślę że i zespół był zadowolony z swego występu.
Lider grupy zapowiedział wiosenne występy w ktorego składzie zobaczymy Sławomira Gołaszewskiego oraz Roberta Brylewskiego.
Podobno miejscem tego spektaklu ma byc katowicki kinoteatr "Rialto" lub Teatr Śląski..Nie wiem czy to plotki czy też prawda..... :wink:
Powiem jeszcze jedną rzecz, która jest oczywistą oczywistością...
Zespół Armia to nie jest grupa która gra muzykę głośną szybką i prostą....Jest w tej muzyce to coś...to co trudno nazwac..ooooooo!..można to nazwac ...klimatem dzwiękowym..! W nieodpowiednim pomieszczeniu kupa dzwięków gdzieś się traci... :?...Rozumiecie...większa sala , w której dzwięk się niesie. Nie narzekam ale....ale marzy mi się występ grupy w katowickim "Spodku"..Kto to wie może kiedyś...

P.S. Jest fajna sala prawie nieopodal...no prawie nieopodal...
http://www.siemck.pl/strona_glowna.htm ( ul. Niepodległosci)
Budynek zabytkowy , niezła akustyka.....organizator na jednym z koncertów podawał gratisową kawę i wino!
Nie mam niestety mocy sprawczej żeby wpłynąc na repertuar proponowany przez miejscowego "kaowca"...A szkoda.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 16:48:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
...dodam jeszcze że dla mnie jednym z najlepszych momentów zeszłotygodniowego koncertu było wykonanie "Złego porucznika".
Brzmiało wszystko czysto i wyrażnie...
W dziale koncerty pojawiła się informacja o majowym koncercie na lotnisku Muchowiec. Bardzo fajna sprawa. Lubię koncerty w plenerze.
mirus pisze:
Podziękowania dla Zespołu i pozdrowienia dla WuKi i Kona

..się też przyłączam i pozdrawiam Kona I Mirusa... :piwo:
P.S. a props pozdrowień. To już nie w temacie, ale tak żeby było trochę śmieszno...
Działało u nas lokalne radio "Barys"...Jednym z ulubionych sposobów na aktywny udział w audycji przez radiosłuchaczy było...wzajemne pozdrawianie się na falach tegoż radia.... :) W tych wzajemnych pozdrowieniach brylował mój kumpel wraz ze swoją teściową :)
Kumpel pozdawiał teściową .. riposta była szybka.....teściowa pozdrawiała kumpla..Działo się to prawie dziennie..Mówię raz do niego:..tak się razem z teściową pozdrawiacie , a o koledzie nie pamiętasz wcale...
No i wracam sobie następnego dnia z pracy , póżnym wieczorem, a tu znowu na falach radia "Barys" jadą z tymi pozdrowieniami...Zaczyna teściowa...riposta jest prawie natychmiastowa...a na koniec pozdrowień skierowanych do teściowej oczywiście.... z radia płyną pozdrowienia...i jeszcze chciałem pozdrowic mojego kolegę Wojtka , który teraz prawdopodobnie wraca z pracy...Normalnie cieplo na sercu mi się zrobiło jakoś.. :wink:

EDIT:
Czytając relacje z występów zespołów ktoś kto nie był na koncercie może posądzic piszących tu forumowiczów o " słowne zbytnio sprzyjanie zespołowi"...Powiem tak..Uczestnicy tego forum na koncertach stanowią promil , natomiast reakcja fanów nieforumowych jest bardzo spontaniczna granicząca czasem z szaleństwem..Wniosek..:
Twórczośc grupy jest bardzo dobrze przyjmowana w najrózniejszych zakatkach naszego kraju , co jest zjawiskiem bardzo optymistycznym.
W związku z tym jest spora grupa (może nawet z tendencją rosnącą) która wie co jest co ....czyli zna się na rzeczy...Jest dobrze , a będzie jeszcze lepiej!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group