Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:04:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 marca 2010 15:14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
o to to, co Miki napisał !

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 marca 2010 15:54:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 17:38:05
Posty: 541
Koncert przedni :piwo: Świetna setlista :) długo byłem głodny usłyszeć Prozess na żywo no i się dostałem w wersji all inclusive ;)
Chciałem jeszcze zwrócić uwage na pozytywny aspekt świetnego kontaktu Elronda z publicznością i ekspresji z jaką zespół wykonywał kolejne kawałki. Dynamit,czad,po prostu tykająca bomba która wybuchła :) Słowa uznania dla Krzyżyka za to co wyczyniał wczoraj za garami :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 marca 2010 20:53:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Kilka słów:
Pierwsze zaskoczenie, prawie w ogóle nie było małolatów!
Myślałem, że będzie sporo osób w wieku gim/lic, ale nie (i w sumie fajnie).
Bardzo dużo osób w ok. 30 lat, nawet więcej. Jeden słuchacz to miał chyba z 65 i co ciekawe, widziałem jak śpiewał niektóre utwory :shock:
Pierwszy raz byłem w tym klubie, ale muszę przyznać, że przyjemny. Stałem sobie z tyłu przy schodach i brzmiało naprawdę fajnie.
Kiedy zobaczyłem dzwonki w rękach Budzego, pierwsze skojarzenie: Wyludniacz. I rzeczywiście, zespół "poszedł z kopyta".
Publiczność podczas tego utworu nieruchomo ;)
W ogóle to był koncert bez ogólnego pogo i skakania. I chyba dobrze. Widać, że ludzie (ok. 150, może 200) przyszli posłuchać muzyki.
Set listę już podałem wyżej, więc nie będę powtarzał.
Miło było usłyszeć i der Prozess i Triodante na żywo.
Ekspresja Budzego w Złym poruczniku *****!
Tradycyjnie ktoś już musiał krzyknąć SIEKIERA! :szydera na co Budzy kazał temu ktosiowi opuścić salę, a przynajmniej stanąć gdzieś z tyłu.
Wydawało mi się, że zespół rozpoczął z lekkim dystansem, ale jednak bardzo szybko się rozkręcał.
Kiedyś myślałem, że takim bodźcem udanego koncertu dla zespołu jest szał publiki, a tutaj wyraźnie było widać, że jest to niepotrzebne.
Sam fakt 2 bisów świadczy (tak mi się wydaje), że chłopakom bardzo dobrze się grało.
No i Budzy pożartował chwilę i ogólnie bardzo fajny koncert.
Oby więcej takich. Brawo Armio!
to tak w telegraficznym skrócie ;)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 marca 2010 21:15:47 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
Viator pisze:
Jeden słuchacz to miał chyba z 65 i co ciekawe, widziałem jak śpiewał niektóre utwory


Ja widziałem dwóch takich. Jeden po prawej, drugi po lewej stronie. Ten drugi jednak nie dorównywał temu opisywanemu przez ciebie (który oprócz śpiewania również energicznie podrygiwał, a myślę, że miał ochotę nawet na coś więcej, tylko pewnie się wstydził :D ), bo stał tylko z kufelkiem piwa, ale trzeba przyznać, że wsłuchiwał się uważnie.

Viator pisze:
W ogóle to był koncert bez ogólnego pogo i skakania.


No, tylko całkiem z przodu był "młyn" w niektórych momentach.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 marca 2010 21:54:38 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
viatorze zupełnie nie rozumiem twojego szoku zwiazanego z tym ze 65latek moze znać texty armii.po prostu moze byc z tym zespołem od początku a nielicznym sie zdaża :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 marca 2010 22:03:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Cytat:
viatorze zupełnie nie rozumiem twojego szoku

szok nie był spowodowany tym, że znał teksty, tylko że sobie je na luzie śpiewał. :shock: emotikon ten jako wyraz sympatycznego podziwu.
Postscriptum pisze:
No, tylko całkiem z przodu był "młyn" w niektórych momentach.

chyba inaczej rozumiemy pojęcie. szarpanie barierki przez 5 osób nie nazwałbym "młynem"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 01:35:33 

Rejestracja:
pt, 15 stycznia 2010 23:06:53
Posty: 66
Viator pisze:
chyba inaczej rozumiemy pojęcie. szarpanie barierki przez 5 osób nie nazwałbym "młynem"


Dla mnie to było dobrze ponad 10 osób (tak około 15), stałem trochę bliżej niż ty, bo w sumie całkiem przy nich, więc być może miałem lepszą perspektywę.

Pod pojęciem "młynu" nie rozumiem działań większej ilości ludzi - po prostu ta mała grupka w niektórych momentach zaprezentowała dość energiczne pogo (którego nie jestem wielkim wielbicielem, nawiasem mówiąc, dlatego nie zależy mi na kłótni czy pogo było na tym koncercie dobre czy złe).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 20 marca 2010 21:12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
Bardzo dobry koncert :D 2-ga gitara na wyludniaczu i kontakt z publicznością utwierdziły mnie że warto było przyjechać. Po "dobry wieczór Państwu" solową grą waltorni na echu/pogłosie rozpoczeła się katedra...szalooona miłość mój ulubiony utwór na der prozzess.mm ten walczyk waltorni na pieśni przygodnej miodzio:P. Dzwonki na szyji, te pałeczki w rękach wokalisty dawały magii, świetny kontakt z publicznością, echo na vokalu na statek burz....
Zły porucznik to był czad, ta gestykulacja, "zniszcz czego nie rozumiesz" i deptanie sceny ...."nie mogę przestać krzyczeć" ...aaaa. 200 %.i te krzyki "przyjdź" wchodzące w "zostań ze mną". Myślałem że glanami do przodu wyniosą wokaliste na oj-om .Przed prawem... i te pokazywanie palcem na ludzi na "ty głupcze". Rewelacja koncert trwał 2 h. Dzięki.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 marca 2010 21:14:31 

Rejestracja:
czw, 15 stycznia 2009 15:00:49
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami. wszystko czego mi zabrakło w Opolu, było we Wrocku. Nawet zespół sobie na żarty pozwalał, kontakt z publicznością świetny, czad, 3bajki w różnych wersjach ciekawe. "Przed prawem" z pokazywaniem palcami dało czadu, a w Opolu wręcz mnie usypiał ten utwór. 2 godziny minęły przyjemnie, aż chciało się jeszcze więcej ;) No i jednak z Klimczakiem to było jednak inne brzmienie, w kompletnym składzie :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group