Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 10 maja 2024 01:17:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:36:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
U mnie odtwarza z takiego:
http://www.antyradio.pl/externals/online-player/online_kanaly.html

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 marca 2010 23:52:39 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 19:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
Ale wokal w "Złym poruczniku", szczerze - nie podobał mi się. Ciekawe jak to brzmi w klubie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 00:05:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22898
hm, tam wszystko jest ok? z wokalem dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 00:07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 kwietnia 2006 11:07:23
Posty: 164
Skąd: riverside
słucham...
przekaz bardzo emocjonalny...

_________________
...ludziom trzeba przypomnieć o duchowości...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 00:11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
agu pisze:
bardzo emocjonalny...
Yeah...Jak do tej pory były min. utwory z Triodante i jeden utwór z Ducha :) ... i nic z wcześniejszych rzeczy armijnych :roll:

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 00:49:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 lutego 2007 23:27:13
Posty: 906
Skąd: Warszawa
Zacznę od minusów...nagrałem wszystko i przy zapisywaniu komp się zrestartował :cry:

Koncert świetny,bardzo ekspresywny wokal a część procesowa to super poprostu.Słychać było bardzo żywe i spontaniczne "zabawy" głosem Elronda co wpłytało na klimat piosenek i oddawało odczucia podmiotu lirycznego.

Niestety po próbie byłem zbyt wypruty by iść na koncert,a żałuje,bo pewnie na miejscu było jeszcze lepiej.

Taka drobna refleksja.Dla mnie osobiście Proces powinnien zostać nagrany jako przedstawienie live i wydany na DVD,po dzisiejszych wykonaniach uważam,że takie DVD,jakby Elrond miał równie tyle werwy i pomysłu na jazdę wokalem to było by to genialne wydawnictwo.

Dzięki Armio za koncert :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 00:56:36 

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2005 18:35:01
Posty: 781
Super się słuchało, chociaż sam dźwięk raczej średni. Repertuar wynagrodził jednak wszystko, szczególnie ucieszyła mnie Pieśń Przygodna i Skończyłem rozpoczynaj. Świetna wersja Domu przy moście z wplecionym Break Out, ciekawie wypadła też Anima, fajne były te zaśpiewy Elronda przed improwizacjami Kmiety.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 01:12:19 

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 17:51:10
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Koncert bajka, bardzo emocjonalny.
Mi się podobało.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 01:28:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22898
Artur pisze:
Super się słuchało, chociaż sam dźwięk raczej średni

o, to ciekawe o tyle, że przez radio słuchane z telewizora :wink: dźwięk był rzekłbym optymalny. Ściana dźwięku a la Duch/Proces, bardzo przyjemnie się tego słuchało.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 01:30:08 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Było super !
Fajnie że pojawiły się 2 kawałki z Freaka (Green, Break Out).
Mimo, że były zagrane "tylko" w regularnym składzie, brzmiały świetnie.

Był to mój pierwszy koncert z repertuarem Procesowym i miałem chyba szczęście, bo Elrond wspominał na początku, że może to być ostatni koncert z Procesem w całości.

Klimat w HRC też nie był taki zły jak można się było spodziewać po ostatnim koncercie w tym miejscu.
Warto było.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 01:52:18 

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2005 18:35:01
Posty: 781
Budyń pisze:
dźwięk był rzekłbym optymalny. Ściana dźwięku a la Duch/Proces, bardzo przyjemnie się tego słuchało.

W tej ścianie dźwięku ginęły mi różne muzyczne niuanse, nie mówiąc o tym, że solo w Popiołach, przynajmniej na początku, praktycznie niesłyszalne, te z Wyludniacza tak samo. Wokal chyba też ciut za bardzo wysunięty. Ogólnie było w porządku, ale słyszałem lepiej zrealizowane transmisje koncertów.

Atom pisze:
bo Elrond wspominał na początku, że może to być ostatni koncert z Procesem w całości.

Szkoda by było.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 02:51:59 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 16:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
Relacja moja:

Na koncert w sumie średnio chciało mi się jechać, bo
a) jakoś fizycznie byłem ociężały
b)miejsce... :roll:
No ale OK. Dwa dni temu urwała mi się sznurówka w glanie - "e tam, pojadę w tenisówkach, przecież nie będzie pogo" JUŻ NIGDY NIE POPEŁNIĘ TEGO BŁĘDU. Pociąg się nie spóźnił, co przyjąłem ze zdziwieniem. Cały przedział pusty, w ogóle mało osób jechało. Ze śródmieścia podziemiami do centralnego, a dalej przy Emilii Plater do klubu. Na pierwszego natknąłem się Mikiego, jego to dosyć łatwo zauważyć :). Dalej przywitałem się z kim mogłem, solidna ekipa się stawiła, nie powiem. Brakowało mi Budynia, Wiki, Sabishiego i oczywiście Józka. [Kurde, ktoś gra na pianinie teraz :shock: ? Nikogo nie ma, ale przecież wyraźnie słyszałem] Miłym zaskoczeniem było spotkanie Michała, którego znam z liceum, jest na forum nawet, może coś napisze :). Koncert się rozpoczyna. Widzę uśmiechniętego elronda, wprowadza i przedstawia skład. Wygląda, jakby odmłodniał przynajmniej 5 lat. Słyszę że prawdopodobnie po raz ostatni :( ma być dzisiaj wykonany CAŁY proces. TAK!!! Będzie przed prawem!!! Niedokładny cytat: "jest to album trudny..................dla nas do wykonania" :D Chciało by się coś dodać ;) Dzwonki w rękach, już wiem że rozpocznie się Wyludniaczem. I nie ma rozpieszczania stołówkowej publiki "Legendą"! Nie dało się ustać, wyskakałem się, chociaż czułem się jakbym pogował w teatrze albo operze podczas przedstawienia :wink: Cały process, kawał Triodane, doprawione Duchem i Drogą, i wplecione standardowo ajm soł grin i brejk ałt (czekam na brylfest :)). Krótko mówiąc, setlista normalnie taka jakby specjalnie dla mnie układana. Może nie wszystko było perfekt, ale naprawdę mnie dotknęło to. Widać było, że zespół dał z siebie wszystko. Tym bardziej byłem zaskoczony, że spodziewałem się słabego występu, z samymi przebojami, trochę ze smutkiem czytając, że niedawno Armia zagrała cały process, a mnie nie było. A tu proszę! Po koncercie trochę gadania, i na autobus N35, na który czekałem 5,5 minuty. Do domu wróciłem kulejąc, niestety duży palec u nogi mam trochę zmiażdżony - patrz morał powyżej. Dzięki wielkie! Dowodem niech będzie fakt, że jest prawie 2 w nocy, a ja piszę te wynurzenia, żeby jak najpełniej na świeżo oddać ten klimat.

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 09:36:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21415
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Co za koncert! Na szczęście Armii udało się "zabić" plastikowy klimat HCR.

Po wysłuchaniu Processowych kawałków na żywca mogę stwierdzić z całą pewnością, że dla mnie Prozess to najlepsza płyta zespołu. ZDECYDOWANIE ponad "Legendą". :shock:

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 09:41:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 20:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
Noooo!!!! na taki koncert czekałem długo!!! Triodante, Proces, Duch, Droga to jest to czego mi brakowało od dawna !!! HRC może nie jest miejsce idealnym ale jakimś cudem dobrze mi sie tam słucha koncertów.
Co do repertuaru jestem bardzo zadowolony, najbardziej cieszę się z kawałków z Triodante, nie wiem czemu ta płyta jest dla mnie sentymentalna i chyba najbliższa........
Pewnie niektórzy będą marudzić, że nie było szlagierów typu światło, niezwyciężony, legenda......ale jak śpiewa Dezerter.. czasy się zmieniają....według mnie to dobrze że zespół "zerwał" z częścią szlagierową. Czas na nowe szlagiery!!!! Jest ich mnóstwo i trzeba to wykorzystać. Według mnie taki zestaw, który był grany wczoraj w HRC czyli Triodante,Duch,Droga,Proces jest obecnie najbardziej odpowiedni oczywiście Freak też się łapie. Brawo zespół!!!

Chciałem podziękować jeszcze raz za wspaniały występ!!!! Oby takich było wiecej!!!!!

Pozdrawiam
byku


@Elrond
Sorry za zawrócenie wczoraj po koncercie głowy i przeszkodzenie w rozmowie z Erkejem jak się domyślam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 marca 2010 09:45:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21415
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
byczy pisze:
ale jak śpiewa Dezerter.. czasy się zmieniają


Kult też tak śpiewa. Przypadek? :dancer

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group