Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 02:13:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 czerwca 2010 10:44:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
to chyba już dzisiaj...

http://www.pjw.org.pl

przez moment myślałem, że tam będę - ale to było jeszcze w maju...
zdaje się, że skład zespołów się trochę zmienił... nie będzie Pneumy :(

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 czerwca 2010 11:00:15 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 15:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
HAHA Szykuje sie wycieczka! Będzie czadowo i kolorowo!

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 czerwca 2010 11:32:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
o kurde, to już dzisiaj :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 czerwca 2010 12:24:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
... mam nadzieję ,że mi sie nie pogorszy... :?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 czerwca 2010 14:31:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 13:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
elrond, bedzie dobrze :piwo: ja już wyszykowany i w droge :D

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 czerwca 2010 21:38:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
jeah, bardzo dobry koncert, setlista przekrojowa, Hamlet na początku :) a potem jazda z przebojami punkowymi, z nowszych kawałków był Underground, Poza Prawem, Green, a On jest tu prowokowało do podskoków :) . Budzemu chyba się nie pogorszyło, a jesli tak to dobrze to ukrywał :wink: ogólnie było miło !

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 08:30:53 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 17:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
To był : NAJBARDZIEJ EMOCJONALNIE PRZEŻYTY PRZEZE MNIE KONCERT ARMII CHYBA W OGÓLE!

Nie widziałem, naprawdę zespołu jeszcze w takiej kondycji,formie,zgraniu czy czymśkolwiek innym co wgniotło by mnie aż tak w ziemię. Warto było się pofatygować z Warszawy.

Budzy, Franc, Kmieta, Kuba, Krzyżyk - Dziękuje wam bardzo!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 09:15:04 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 15:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
Czad!

Mimo jak dla mnie krótkiego setu, Armia pokazała kto rządzi. Na początku z tego co pamiętam "Inaczej niż zwykle" - tytuł mówi sam za siebie: niesamowite solówki Frantza, gołe klaty ;), stare dobre zwyczaje grania bez setlisty i wykonywania utworów jeden po drugim. Zanim okazało się że set będzie tak krótki, patrząc na Krzyżyka myślałem że go po koncercie chyba zniosą.
Meczu forumowego w nogę wprawdzie nie było, ale gry w nogę i owszem :D
Szkoda że publika nie do końca zorientowana - Underground czy Poza prawem bardzo marnie się odbijały, a nawet Trzy bajki :shock: niewiele osób kojarzyło. Z racji mojej fryzury uczestniczyć emocjonalnie nie mogłem machając grzywą :x , tylko darłem się ile wlezie.

Mimo wszystko chyba niegranie procesu dobrze robi członkom zespołu - wyraźnie bardziej żywi!
PS. Może mi się zdawało (bardzo prawdopodobne), ale jak się zwinęliście już to na scenie został mikrofon z czerwoną nalepką - nie zostawiliście przypadkiem elrondowego SM SHURE?

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 10:31:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...
Olek pisze:
nie zostawiliście przypadkiem elrondowego SM SHURE?

..spoko ! :D nie zostawiliśmy
ps. ...uffffffff....gorąco było ... a dłużej nie dało sie grać ,kazali schodzić ...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 13:39:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 13:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
bardzo gorąco, bardzo dynamicznie

set wyglądał jakoś tak -

1. inaczej niz zwykle
2.saluto
3. gdzie ja tam bedziesz ty
4. green
5. opowiesc zimowa
6. jezeli
7. trzy bajki
8. niezwyciezony
9. aquirre
10. zostaw to
11. undergroud
12. buraki, kapusta i sól
14. popioły (?)
15. on jest tu

bis. poza prawem

na pewno pomyliłem kolejność albo o czymś zapomniałem, ktoś pamieta lepiej to niech dopisze ;)


armia zaczeła zaraz po zabili mi żółwia, którego nie dane jednak było mi zobaczyć, ale chyba nie żałuje. w klubie 'dekompresja' organizacja skandaliczna. zero piwa, nie mozna wnieść swojego napoju, tylko kupić soczek 0,3l za 3 zł. jak jest sie głodnym to bułka warta w sklepie 20 groszy kosztowała tam 4zł. przynajmniej można sie było wyspowiadać za darmo ;) po armii troche sie wynudziłem, w sumie mogłem jechać do domu, ale obiecałem koledze, ze zostane do końca, zresztą raczej nie było innej opcji, bo pierwszy bus do mego miasta był koło 7 dopiero, a szwędanie sie po tamtejszej łódzkiej dzielnicy (i nie tylko tej) w nocy grozi utratą głowy. jedyne co mnie w miare jeszcze interesowało to t.love, ale oni dopiero po 2 w nocy zaczeli grac.. fajny koncert farben lehre, troche nudny maleo rege rokers, tak samo akurat.. a na habukuku tylko odliczałem minuty do końca.

były trudne momenty, ale całość jak najbardziej pozytywna :)

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 13:59:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
ja zapamiętał setlistę mniej więcej tak, ale tez pewnie się pomylilem:

inaczej niż zwykle
saluto
agguire
zostaw to !
buraki, kapusta i sol/another brick in the wall/
underground
gdzie ja tam będziesz ty
green
jeżeli
3 bajki
niezwyciężony
opowieść zimowa
On jest tu
-------------
poza prawem

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 22:11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
Gdzies kolo 19 zgubilem sie w tej cholernej, smierdzacej Lodzi i blakalem sie po limance gdzies do 19.40, kiedy to postanowilem pogardzic pieniadzem, wzialem taksowke i zajechalem tak, ze akurat kiedy wszedlem (po kupieniu od goscia pod klubem biletu za cene przedsprzedazowa) do - rownie smierdzacej i dusznej jak cale miasto - dekompresji, z ust konferansjera padlo, ze Armia. Swietne brzmienie, set dosyc klasyczny, ale i tak nie zdjelo mi to usmiechu z ust, szkoda, ze tak krotko i w ogole ubolewam, ze Armia gra wcześniej niż badziewia takie jak Farben Lahre czy Akurat. Pierwszy raz przyjrzalem sie grze Franca i naprawde szacunek dla tego pana, wczesniej jego umiejetnosci nie rzucaly mi sie w uszy jakos. Zdawalo mi sie, ze okna zagrane szybciej niz ostatnimi czasy, co zdecydowanie na plus... pan Tomek czesto zapodawal maleonszczyzna ku uciesze spoconej tluszczy, ktore chetnie odkrzykiwala owe sylaby ;)
Olek pisze:
Szkoda że publika nie do końca zorientowana

mnie tam sie wydaje, ze fajnie sie dzieciaki bawily, ja juz niestety nie mam sil na przepychanie sie w pogo (stanowczo preferuje bardziej zorganizowane formy zadawania innym bolu pod scena)
Olek pisze:
gołe klaty

jak zobaczylem Kmiete, to pierwsza mysla bylo: o k... Conan ;)
no i powtarzam - szkoda, ze tak krotko...

"Zaś" na Farben Lehre przysypialem gdzies na uboczu, w miedzy czasie napominajac mlodzienca, ze "tu sie nie pali, tam masz palarnie", juz ktorys raz z rzedu w ramach wiekszych imprez bylem zmuszony ich sluchac i z kazdym razem wrazenie coraz gorsze, sprofanowali "kwiaty" Celi nr 3, nawet nie raczac mlodziezy poinformowac, ze to nie ich numer...

MaleoRR calkiem fajnie... Siwy robi mega smieszne rzeczy ustami jak gra, a pan Darek brawurowo zignorowal organizatorow jak mu kazali konczyc :lol:

Potem juz nic ciekawego nie bylo, wiec sobie poszedlem.

crazydiamond pisze:
a szwędanie sie po tamtejszej łódzkiej dzielnicy (i nie tylko tej) w nocy grozi utratą głowy


tak jak generalnie z penerskimi dzielnicami i drechami typu "na chuj sie paczysz?" jestem za pan brat, to w Lodzi autentycznie sie boje, tam w powietrzu wisi cos niedobrego... ale przezylem i w drodze do mety tylko raz bylem zmuszony lyknac piwa (ble), by uniknac konfliktu ;)

Generalnie koncepcja calej imprezy bardzo mi sie podobala pod wzgledem ewangelizacyjnym, ale troche drogo mnie to wyszlo, biorac pod uwage, ze zainteresowany bylem tylko Armia i MRR, no i miejscowka beznadziejna...

to bylem ja, pan Pawel.
pozdrawiam z nadzieja, ze jeszcze uslysze utwor pt. "Kochaj Mnie" na koncercie zespolu Armia :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group