Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 16:46:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 16:37:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
szkoda, wielka szkoda!
Dziękuję Pawle za mistyczne dźwięki!
Mam nadzieję, że nadal będziesz udzielał się na forum.

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 16:46:48 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
łeee :|


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 17:15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 14:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
no to mi Paweł zrobił prezent na urodziny :(

dzieki za wszystko!!

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 18:32:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
W takich okolicznościach tymbardziej się cieszę, że dane było mi być na koncercie w Blue Note w zeszłym miesiącu gdzie Paweł mimo silnego przeziębienia zagrał bardzo dobry koncert.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 21:04:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
..powodzenia!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 21:10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 maja 2009 20:57:15
Posty: 262
Skąd: Mielec
Nie ma słów :cry: :cry: :cry:
Informacja tak wstrząsająca, że nieprawdopodobna.
Dziękuję za koncerty, płyty i wszelki wkład muzyczny w zespole. Szczególne podziękowania ode mnie płyną za płyty "Ultima Thule", "Der Prozess" które są dla mnie niezwykle ważne i wiele zmieniły we mnie samym. Tak jak poprzednicy ufam, że jeszcze nie raz usłyszymy armijne dźwięki z Twojej gitary.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 22:43:48 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
dzięki, że byłeś
dzięki, że grałeś


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 23:33:48 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 16:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
:(
Wielka szkoda. Dziękuję za dwie ostatnie płyty.

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 23:34:24 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/armi ... --1-a.html


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 kwietnia 2010 23:57:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 12:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
Jeżeli zespół lub sam Paweł uznają, że powody zakończenia współpracy zechcą nam przedstawić, tudzież podać do wiadomości publicznej np. na oficjalnej stronie zespołu, to pewnie to zrobią prędzej czy później.
póki co proponuję nie dyskutować na ten temat (choć każdy pewnie, ja też, ma na końcu języka "ale dlaczego, jak i o co w ogóle poszło?") i nie wysuwać wniosków, gdyż mogą się one okazać mocno chybione i urazić kogoś. myślę, że każdy z nas powinien uzbroić się w cierpliwość i poczekać, gdyż pewne rzeczy wymagają czasu.

jak już wcześniej napisałam: dzięki Paweł i do zobaczenia :!:

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 kwietnia 2010 00:16:42 
Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam... W tym momencie na prawdę nie wiem, o co w tym wszystkim chodzi. Dla mnie, muzyka i ogólny wkład Aviatora, były jednymi z najlepszych rzeczy jakie się w ARMII wydarzyły. ULTIMA to druga, zaraz po TRIODANTE, moja ulubiona płyta zespołu, a także jedno z najlepszych wydawnictw z jakimi się zetknąłem w życiu. Jak dla mnie, Paweł wniósł do ARMII dużo nowości i nieprzeciętnych dźwięków, zachowując jednocześnie czadowy charakter zespołu i nie odcinając się totalnie od jego punkowych korzeni. Jestem ciekaw, jak grupa poradzi sobie teraz. Choć z drugiej strony (także mając na uwadze ostatnią płytę), to przestaje mnie to w ogóle obchodzić.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 kwietnia 2010 11:15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 18:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Szkoda, od dwóch dni jakoś nie daje mi to spokoju.
Dziekuję Pawle za te ostatnie lata szalonych dźwięków!

Mam nadzieje, że Armia w czasie trwania swojego jubileuszu się pozbiera?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 kwietnia 2010 22:55:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Smutno.
Dzięki, wielkie dzięki, a jest za co dziękować!
:(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 kwietnia 2010 23:10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 09 kwietnia 2007 00:42:39
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Smutna wiadomość.

Byłeś the best. I jesteś nadal, ale już nie w Armii.

powodzenia!

_________________
www.polake.art.pl
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 00:29:03 
Przeczytałem ten wątek i poczułem się jakbym umarł :wink:

Ok.Tak naprawdę wcale nie jestem w nastroju do żartów a wypadałoby jakoś się z Wami pożegnać.

Odkładałem napisanie swojego ostatniego posta na forum Ultima Thule od wczoraj,zbyt dużo emocji kotłowało się we mnie a chciałbym uniknąć napisania czegoś czego kiedyś może bym się wstydził.Z drugiej strony jestem zdecydowanym zwolennikiem jasnych sytuacji ( ta moja przypadłość doprowadza niektórych do furii ) i czytając te wszystkie miłe słowa od Was a jednocześnie powstające znaki zapytania i niejasności czuję się dłużny paru wyjaśnień.
Crazydiamond...spóznione ale najlepsze życzenia urodzinowe a ten "prezent" jak go nazwałeś nie jest ode mnie.
Drogi Pecie...na Twoje pytanie mogę tylko odpowiedzieć "to nie ja odszedłem z zespołu".
Po ponad 10 letniej współpracy, ,tysięcy kilometrów spędzonych razem w podróży,nagraniu paru płyt i zagraniu pewnie kilkuset koncertów "podziękowano" mi za współpracę podczas trwającej 3 minuty rozmowy telefonicznej.Niektórzy pytają o powody...
Jest taka zasada że jeśli coś się podziwia to lepiej nie zaglądać za kulisy.Na forum Armii jesteście chyba dlatego, że z jakiegoś powodu lubicie ten zespół i podziwiacie więc po co zaglądać tam gdzie niekoniecznie jest miło i tak efektownie jak na zdjęciach Erkeja.
Ze swojej strony moge powiedzieć tylko, że otwarcie nie godziłem się na relacje panujące w zespole i na traktowanie ludzi z którymi się współpracuje w sposób niegodny często wręcz poniżający.Tylko tyle.
Nie wiem czy decyzja o usunięciu mnie ze składu Armii zapadła jednoosobowo czy tez podjęto ją w szerszym gronie .Pan Budzyński dzwoniąc do mnie poinformował mnie ,że długo nad tym myślał i dalej już nie ma ochoty ze mną grać.Przez ostatnie 2 dni odezwał się tylko Franc i Kuba którym chciałbym bardzo podziękować za wsparcie mentalne w tej jednak przykrej dla mnie sytuacji.
Jakie by to nie były powody wydaje mi się,że po tylu latach wspólnej działalności wypadałoby "załatwić" taką sprawę w innej formie a nie przez telefon na parę dni przed planowanymi koncertami.Niestety żeby powiedzieć kumplowi (no właśnie ,pytanie czy kumplowi) z zespołu po 10 latach prosto w twarz "słuchaj , nie chcemy już z toba grać bo...." do tego trzeba "mieć jaja".

Wzruszające są Wasze wpisy i uwierzcie mi ,że niezwykle miło jest mieć świadomość ,że to co się robiło miało dla kogoś znaczenie i wartość.Nie ukrywam ,że będzie mi brakować Armijnych koncertów,tworzenia nowej muzyki...tego się nie zapomina tak z dnia na dzień.
Franc jest bardzo dobrym gitarzystą więc nie mam wątpliwości ,że będzie ok i pewnie z jego wkładem pojawi się też nowa jakość w nowych produkcjach.Życzę Armii udanego 25 lecia.
Wam bardzo chciałbym podziękować za te parę lat na forum,za wszystkie spotkania i rozmowy okołokoncertowe (wiem że nie było tego wiele ale jakoś nie jestem szczególnie wylewny więc wybaczcie),za spory i dywagacje forumowe,dzięki za imprezy,manewry ,za mecze.Fajny czas który będę pewnie wielokrotnie wspominać.Naprawdę miło było poznać wielu z Was.

Narazie nie wiem co będe robił w najbliższej przyszłości (oczywiście poza lataniem i rozpieszczaniem mojego synka ),życia bez grania sobie nie wyobrażam..czas pokaże.

To by było na tyle..a teraz "zamykam te drzwi..." cześć.wszystkiego dobrego.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group