Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 19:08:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 00:40:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 czerwca 2009 23:35:36
Posty: 327
Skąd: wawa
JESZCZE RAZ DZIĘKI... POWODZENIA...

_________________
_______________________________
Wołaj na cały głos...!!!

http://www.flickr.com/photos/41289643@N05/sets/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 01:19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...nie chciałem komentowac publicznie spraw ,które uważam za osobiste ale w obliczu powyższego postu muszę zareagować. Usunięcie Pawła z zespołu jest moją jednostronną decyzją. Nosiłem się z tym nie od wczoraj ale już od paru lat. Z ludźmi ,z którymi gram chcę się czuć dobrze i po prostu ich lubić. To dla mnie jest bardzo ważne. Mogę powiedzieć otwarcie ,że Paweł Klimczak nigdy nie był moim kumplem a atmosfera jaka się od jakiegos czasu wytworzyła sprawia ,że nie mam zamiaru przebywać w jego towarzystwie a tym bardziej z nim grać. Publiczne pranie brudów nie jest w moim stylu dlatego inwektyw skierowanych w moim kierunku nie będę komentował. To wszystko.

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 01:43:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 lutego 2007 23:27:13
Posty: 906
Skąd: Warszawa
Pomyj i niczego takiego chyba nie będzie,nie powinno być.Dla wielu Armia to rodzina,to więcej niż muzyka.Czasem rodzina się rozpada,rozchodzi...możemy wtedy wziąć stronę "Taty" lub "Mamy" albo gdy oboje byli dla nas dobrzy, kochać ich tak samo...tyle,że już oddzielnie...jeśli wiecie co mam na myśli.

Panie Pawle dzięki za proces,poznać się nam nie było dane.Powodzenia w lataniu...temu w powietrzu i na falach muzyki.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 07:04:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Aviator dzięki!

Cytat:
Usunięcie Pawła z zespołu jest moją jednostronną decyzją. Nosiłem się z tym nie od wczoraj ale już od paru lat. Z ludźmi ,z którymi gram chcę się czuć dobrze i po prostu ich lubić. To dla mnie jest bardzo ważne.


Ja nie rozumiem w takim razie podejścia "nigdy gościa nie lubiłem", a z drugiej strony grać z nim przez kilka ładnych lat i tworzyć coś ważnego i korzystnego dla siebie. To co to jest? Jakaś forma samoumartwienia?

Szkoda...

J.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 08:21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
letziey pisze:
troche pokazuje to w jakiej kupie personalnej przyszło grać Pawłowi.
:roll:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 08:30:01 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 16:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
a pamiętam te życzenia podczas koncertu luny, gdy Pawłowi urodził się synek...

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 08:33:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Możecie uznać, iż zamknięcie tego wątku będzie próbą zamiatania pewnych spraw pod dywan, ale - moim zdaniem - wyczerpał on już swoją formułę. Niestety, za chwilę zastosuję się do prośby Aviatora, więc nie będzie mógł odebrać priwów z podziękowaniami za wkład w twórczość zespołu.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:05:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
proszę wybaczyć, ale po tym, co napisał elrond wypowiedzi niektórych osób są dla mnie kompletnym szokiem. nie znając szczegółów sytuacji tak łatwo niektórym wydawać sąd. zawiodłam się niestety.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22887
zdążę coś napisac?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Ja zauważyłem tylko dwa posty, w których pada ocena całej sytuacji oparta na ograniczonym zasobie danych przedstawionych przez zainteresowanych. Zrzućmy na to zasłonę milczenia, bo i tak niewiele wiemy. Osobiście uważam, że nie jest to moja sprawa, co nie znaczy, iż fakt nieobecności Pawła w zespole nie robi na mnie wrażenia lub nie uważam go za przykry.
Sugeruję wymianę priwów, jeśli chcecie kontynuować dyskusję. W przeciwnym razie ten wątek zapewne szczezłby w Awanturum.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Aviator c.d.
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:30:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 13:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
Proszę żeby jednak nie zamykać tego tematu.
Powody dla których Pawła nie ma w zespole to jedno i nie ma sensu o nich dyskutować dalej na forum. Paweł się pożegnał, Tomek to skomentował i wystarczy... ale niech ten wątek sobie wisi tak długo jak długo ktokolwiek będzie chciał napisac coś o Klimie lub mu podziękować. Nie widze w tym nic złego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:32:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Mógłbym na to przystać, ale trzeba wyznaczyć pewną granicę, której przekroczenie będzie groziło usunięciem danego wpisu. Jeśli ktoś chce dociekać przyczyn, życzę szczęścia w poszukiwaniu stosownego medium, bo ten wątek takim nie będzie.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:36:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
No to ja podziękuje, bo w poprzednim wątku tego nie zrobiłem.

Paweł, wielkie dzięki za całą masę dźwięków, które niezrównanie pieściły i pieścić będą moje poczucie estetyki.

No i oczywiście tylu lądowań, ilu startów życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:42:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22887
nie unikniemy podejrzeń, dyskusji i domysłów... Pamiętacie, co działo się wokół Kultu po odejściu Banana? No właśnie. Z drugiej strony atmosfera w Kulcie w ostatnich latach z Bananem zaowocowała dwiema słabymi płytami, a dopiero jego odejście (nie ujmując mu nic jako muzykowi) pozwoliło zespołowi się ogarnąć i nagrać płytę poziomem zbliżoną do czasów świetności kapeli.

No tak, ale gdy porównać to z Armią, widać, ze tu mamy sytuację inną. Mój osobisty stosunek do ostatniej płyty jest chłodnoobojętny, ale nikt przecież nie uważa, by była to płyta zła czy słaba, jak za słabe uważano przedostatnie dwa Kulty... Tomek nie odpuścił sobie Armii tak, jak Kazik, w pewnym momencie, olał zespół Kult (co widać zwłaszcza na "Poligono").

Armia z Pawłem Klimczakiem nagrała trzy bardzo dobre płyty, które pomału kierowały zespół w ciekawą estetykę, w której do punkowych korzeni i bajkowej otuliny fragmentów spokojniejszych wkradł się black metalowy wręcz chłód - bardzo pasujący do tego niepokoju, którego zawsze w tekstach było sporo. Nie było tu żadnego osłabienia formy, po którym można by się domyślać, że coś jest jednak nie tak. Może schowane gitary na "Freaku" są jakąś podpowiedzią? Za mało znam tę płytę, by się nad tym zastanawiać.

Kto czyta awanturum wie, że z Pawłem Klimczakiem byliśmy od siebie bardzo daleko politycznie, więc zapewne i ideowo. Mogę zgadywać - czego echa pojawiały się w wątkach o Holandii - że Tomkowi i Pawłowi było jeszcze dalej... Może tu trzeba szukać jakiejś przyczyny? Nie wiem, jednak dla mnie - wielka szkoda, że tak się stało. I za te trzy płyty, koncerty i wszystko, wymienione wyżej, również chciałbym Pawłowi podziękować.

Jeszcze kilka słów odemnie jako osoby, która również ma zespół. Zdarzało mi się grywać z osobami, których nie lubiłem, jednak nigdy nie trwało to dłużej, niż kilka miesięcy. Może jednak trudno rzecz porównywać, gdy nie ma się, jak my, żadnych zobowiązań. Jednak nie wiem (nie rozumiem po prostu), po co w takim razie Tomek zapraszał Aviatora do projektów solowych, skoro go, jak pisze, nie lubił?

Odejście Pawła z zespołu było rzeczą spodziewaną od kilku lat, o czym większość tu piszących zdaje się nie pamiętać. Każdy rok jego obecności w Armii wydawał mi się odroczeniem wyroku jedynie - przecież wiedzieliśmy, że w pewnym momencie Aviator będzie musiał poświęcić granie na rzecz latania, zapowiedział to już dawno. Gdy przeczytałem pierwsze posty w tym wątku, byłem pewien, ze po prostu się stało. A jednak jest inaczej.

Nie ma się co oszukiwać - nie bez powodu przez wieki istniał podział na scenę i kulisy, który częściowo niknie, gdy pojawia się forum internetowe, wspólna przestrzeń wykonawców i publiczności. W takich sytuacjach widać, że nie zawsze tak jest lepiej.

Ps. to był post do tamtego tematu. Miki - jeżeli uznasz za stosowne go usunąć, to proszę, aby razem z postem usunąć również mój profil z forum Ultima Thule.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 kwietnia 2010 09:53:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 13:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
JAKO CZŁONEK ZESPOŁU ARMIA JESZCZE RAZ PROSZĘ ŻEBY TEN WĄTEK BYŁ MIEJSCEM W KTÓRYM KAŻDY KTO MA POTRZEBĘ PODZIĘKOWANIA PAWŁOWI, MÓGŁ TO ZROBIC. TAK JAK NAPISAŁ MIKI, JAKAKOLWIEK KOLEJNA PRÓBA DOCIEKANIA LUB KOMENTOWANIA PRZYCZYN ZERWANIA WSPÓŁPRACY ZESPOŁU Z PAWŁEM BEDZIE KASOWANA I W EFEKCIE WĄTEK TEN ZOSTANIE ZAMKNIĘTY.


Ostatnio zmieniony czw, 29 kwietnia 2010 11:38:10 przez Frantz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group