Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 08:00:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 09:00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jacek9 pisze:
Płyta „Triodante” była dla mnie niestrawna, a fakt obcesowego potraktowania gitarzysty Grymuzy przez punków w Jarocinie był dla mnie zrozumiały.

rozumiem, że muzyka grana współcześnie przez zespół może się nie podobać, ale to zdanie dyskwalifikuje w moich oczach całą twoją wypowiedź człowieku. i gdybyś jeszcze nie rozumiał, to chodzi mi o drugą część tego zdania.

edit: jakby ktoś nie wiedział: punki obcesowo pobiły michała

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Ostatnio zmieniony wt, 04 maja 2010 09:36:46 przez natalia, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 09:00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14864
Skąd: wieś
Wobec Freaka trudno zostać obojętnym. Mi się bardzo podoba wideco z youtube i żałuję, że być nie mogłem.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 09:34:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
jacek9 pisze:
Zespół ARMIA dziś to zupełnie inna kapela, niż 23 lata temu

Jest dokładnie tak jak piszesz. Całe szczęście!


Frik lajf! O tak!

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 09:59:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
jacek9 pisze:
Na moje ucho z ARMII zostało tylko logo i wokalista. Szkoda moim zdaniem.

....to bardzo typowa wypowiedź dla niektórych środowisk.....chcę tylko przypomnieć , że podczas koncertu w warszawskiej Rivierze w 1987 roku dał się usłyszeć gromki okrzyk z sali " DLACZEGO ZABILIŚCIE ARMIĘ !!!!!!" w czasie tego koncertu zespół Armia ośmielił się wykonać tak dziwne i pokombinowane utwory jak "groźniak " czy "Podróż na wschód" ...mało tego ,wprowadził jakiś dziwny i nowy instrument o niezrozumiałej nazwie... :D

jacek9 pisze:
Płyta „Triodante” była dla mnie niestrawna, a fakt obcesowego potraktowania gitarzysty Grymuzy przez punków w Jarocinie był dla mnie zrozumiały.

...bez komentarza :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 10:19:20 

Rejestracja:
wt, 04 maja 2010 08:17:12
Posty: 11
jeśli coś rozumiem, to nie znaczy że akceptuję.nie pochwalam faktu przemocy, uwazam ten eksces za obrzydliwy. w moim poście staram się skupić na rozczarowaniu dynamiką występu, doborem repertuaru i brakiem kontaktu z publicznością. nie wiem jak to teraz wygląda na innych imprezach z udziałem ARMII, ale ten nasielski koncert moim zdaniem pozostawiał wiele do zyczenia. i tyle.
a mi się jednak wydaje,że szkoda, że duch sprzed lat uleciał był....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 10:25:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19447
Skąd: z prowincji
jacek9 pisze:
duch sprzed lat uleciał był....
gdyby uleciał, to Armia pewnie dawno przestałaby istnieć

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 10:34:07 

Rejestracja:
wt, 04 maja 2010 08:17:12
Posty: 11
ok, nie będę się spierał na temat ducha. każdy widzi to inaczej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 10:43:27 

Rejestracja:
wt, 04 maja 2010 08:17:12
Posty: 11
jeszcze do elronda: mam wrażenie, ze byłem na tym koncercie. jesli był na sali górnej, kinowej, to byłem na pewno. z krzykaczem ówczesnym wtedy sie nie zgadzałem. no ale miałem 15 lat i nie miałem punktu odniesienia. teraz z racji wieku i doswiadczeń nic nie jest juz takie czarno-białe. nastoletnia, w dużej mierze gimnazjalna nasielska publika tez tego punktu odniesienia nie ma.
tak czy owak życzę zespołowi ARMIA jeszcze przynajmniej 25 lat egzystencji :). póki co na koncert się nie wybiorę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 11:08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
to ,że zespół wydał nową płyte i wykonuje ją na koncertach jest jakimś chyba mega dziwnym zjawiskiem :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Ostatnio zmieniony wt, 04 maja 2010 11:23:39 przez natalia, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 11:10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...niektórym jak widać ciągle umyka fakt ,że zespół Armia wydał nie dwie ,ale dwanaście płyt i nie ma najmniejszego zamiaru tkwić w ciasnawej przegródce jacka9 i jemu podobnych

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 11:40:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jacek9 pisze:
Utwory jakieś powolne, ciągną się jak flaki z olejem


http://www.youtube.com/watch?v=BCFWvmyuN4c

:D :D :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 11:42:52 

Rejestracja:
wt, 04 maja 2010 08:17:12
Posty: 11
natalia pisze:
to ,że zespół wydał nową płyte i wykonuje ją na koncertach jest jakimś chyba mega dziwnym zjawiskiem

absolutnie nie. natomiast miłoby było usłyszeć coś ze starych kopozycji, dzięki którym ARMIA odniosła sukces.

elrond pisze:
...niektórym jak widać ciągle umyka fakt ,że zespół Armia wydał nie dwie ,ale dwanaście płyt i nie ma najmniejszego zamiaru tkwić w ciasnawej przegródce jacka9 i jemu podobnych

ciasna ale własna. pamiętaj, że "vox populi vox dei".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 11:54:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jacek9 pisze:
pamiętaj, że "vox populi vox dei".

hej, ale przecież ludzie domagali się bisów i swietnie się bawili. to też chyba był vox populi :wink:

zapraszam do oglądania fragmentów freaka z ostródy. trochę mi się zamazywał obraz, ale dopiero się wprawiam :faja:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 12:03:19 

Rejestracja:
wt, 04 maja 2010 08:17:12
Posty: 11
nie jestem przekonany, czy rzeczywiście swietnie sie bawili. znam specyfike koncertów w moim miescie. jesli weźmiemy pod uwagę liczbę osób na sali i liczbe osób skaczacych pod sceną rachunek będzie prosty.
stwierdzenie "domagali sie bisów" jest lekko naciagane :). trzy osoby zainonowały wokalizę z "3 bajek", dostały cos zgoła innego. szkoda, bo to fajny kawałek. byłem wśród publiczności, słyszałem komentarze, uwierzcie mi-w wiekszości były to głosy krytyczne. bardzo przykro mi to pisać, bo jak zaznaczyłem wczesniej zespół ARMIA był dawniej jednym z moich ulubionych...
mimo to jestem wyrazicielem wyłacznie swojej opinii. ale mój głos też sie na "vox dei" składa, nieprawdaż?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 maja 2010 12:10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jacek9, rozumiem, że masz dużo do powiedzenia na temat pierwszych trzech płyt armii - zapraszamy wobec tego do odpowiednich tematów.

ja osobiście jestem SZCZĘŚLIWA, że nie muszę po raz setny wysłuchiwać trzech bajek i niezwyciężonego, ale równiez jestem pełna zrozumienia dla kogoś, kto po dwudziestu latach chciałby sobie przypomnieć młodość. ale wtedy rzeczywiście pozostaje ci włączyć sobie w domu exodus i założyć starą skórę i glany :wink: bo z tego, co wiem armia nie ma zamiaru bezustannie wspominać starych czasów.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group