Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:29:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 18:08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Obrazek

18:00 Maleo Reggae Rockers
19:30 ARMIA
a po Armii Lao Che

kto się wybiera?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 18:20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
ale nudny tytuł wątu :D





ja się wybieram (jako vip! :faja: )

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 18:56:06 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
ja także się wybieram na poczekajke :)

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 19:14:33 
mentalnie...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 19:51:30 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
Niestety prognozy mówią, że będzie padać :(.

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 19:56:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Eutanazy pisze:
Niestety prognozy mówią, że będzie padać

dziwnym trafem nie jestem wcale zaskoczony... od kiedy pamiętam, większość majowych koncertów zespołu Armia w okolicach, i samym Lublinie odbywa się w deszczowej atmosferze (Świdnik 1999 - boisko Avii było specjalnie osuszane, nad Feliniadą były czarne chmury, a w Nałęczowie to już chyba przed koncertem było oberwanie chmury ;) )
Tylko na Kulturaliach 2001 była całkiem fajna pogoda... i mocno zdeptany trawnik na Kulowskim dziedzińcu :peace:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 21:30:55 

Rejestracja:
sob, 29 marca 2008 19:11:21
Posty: 177
Skąd: Lublin
Moja obecność pewna bez względu na pogodę. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 22:04:32 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 15:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
nie bedzie mnie :(

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 06:09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 09:47:39
Posty: 485
Eutanazy pisze:
Niestety prognozy mówią, że będzie padać

Jak nie śnieg, to deszcz, ech ! :|
Niestety tym razem nie damy rady, może w przyszłym tygodniu któryś z koncertów... Bawcie się dobrze :!:

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 10:37:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 04 października 2009 16:16:15
Posty: 33
Skąd: prawie Lublin
Wiele wskazuje, że ja tam będę :)

_________________
Jezus wyciągnie Cię z Matrixa. Chcesz?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 10:43:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 15:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Smok pisze:
Tylko na Kulturaliach 2001 była całkiem fajna pogoda... i mocno zdeptany trawnik na Kulowskim dziedzińcu

no wlasnie, pamietam ze wtedy bylo ladnie

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 13:30:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Inverness pisze:
ja się wybieram (jako vip! )


te, nie zapominaj o vipach forumowiczach :D

też będę z moją B.

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 22:07:26 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
WoooooW
Freak w wersji na żywo robi wrażenie :shock: mimo, że brakowało klawiszy w niektórych piosenkach

Byłem ale niestety musiałem wyjść jeszcze przed bisami. Było pięknie. Dzięki!!!

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 maja 2010 07:50:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Przybyliśmy już na Maleo, co prawda na mniej niż połowę ale chłopaki chyba dają radę. Zachodzące słońce, soczysta zielona trawa i bujanie to nawet było dobre. Pod koniec zaczął padać lekki deszcz.

No i wreszcie po żenujących zapowiedziach dwójki prowadzących i wygłupach z widownią zaczęła Armia.
Set lista nieuporządkowana i być może niepełna:
3 bajki
Saluto
Jeszcze raz, jeszcze dziś
Home
Wyludniacz
You know I am
Popioły
Grot
Green
Breakout
Katedra
Freak
Pieśń przygodna
Underground
Niezwyciężony
Otherside
Niewidzialna Armia
On jest tu

Muszę przyznać, że Freak się broni i to bardzo :shock: Home - ale żre i nawet Katedra mi się spodobała na żywo. Może dlatego, że nie było innych poza Undergroundem godnych konkurentów ;) z Der Prozess.
Co do saksofonu - Armia jakby dostała jakiegoś dopełnienia. Saks Kluczniaka jest świetny. Bardzo mi podpasował. Już się nie mogę doczekać koncertu z Freakiem z drugą gitarą, która jednak robi dużą różnicę.
Przed Armią spotkaliśmy Smoków i Invi :D
Publika była nawet niezła choć przeważała młodzież maturalno-gimnazjalna ale i studentów chyba tyż trochie było. Dobrze, że nie było wielkiego ścisku - można było pokontemplować sobie wolniejsze momenty z piekła albo Freakowe odjazdy. Elrond bardzo w formie - jestem z koncertu na koncert coraz bardziej zaskoczony :shock: :piwo:
Szkoda mi tylko jednego, że :!: nie było Złego Porucznika - ale może to dobrze - wszystkie Freaki by pouciekały gdzie pieprz rośnie. Zresztą odbiór Freaka był momentami bardzo zaskakujący i żywiołowy.
You know I am - utwór, który nie bez kozery dostał u mnie najwięcej w głosowaniu Freakowym zasługuje także na najwięcej gwiazdek w koncertowym secie obok Triodantowego piekła i Złego Porucznika - był pożar(ł).
Cieszę się bardzo na obecność na nim B., która po pierwszym razie i puszczaniu przygotowującym płyt - "Freaka mam w małym paluszku" - została fanem Armii [tak myślę :) ]

Po Armii zostaliśmy pod sceną, wiem, że Smoki i Invi dorwali się do chłopaków i trochę pogaworzyli. My po raz pierwszy byliśmy na koncercie Lao Che - i muszę powiedzieć, że było prawie tak jak na Armii - to znaczy podobało mi się i były momenty gdzie nawet bardzo. Materiał z AC/DC bardzo się broni. Ale o Lao Che innym razem.

Kolejny raz Armia pokazała wartość autoteliczną grania i przeżywania muzyki w Polsce i na świecie. Nie bez kozery to najlepszy zespół z tego świata. Oczywiście Niezwyciężony był zagrany nietradycyjnie.

No to tyla. Pozdrowienia serdeczne dla Armii :piwo: :brawa: :piwo: :brawa: :piwo: :brawa: i dla Smoczycy, Invi i Smoka :D Salut!

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 maja 2010 12:51:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 15:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
I wreszcie się udało posłuchać na żywo. Chciałam zahaczyć o Maleo RR, bo synek jest jego wielkim fanem, ale się nie udało. Jak dojeżdżaliśmy to było słychać ostatnie akordy. Zanim dotarliśmy pod scenę to były jakieś idiotyczne gadki. Gorszych głupot to chyba nie słyszałam dotąd ze sceny. Żałowałam, że nie zajechaliśmy po drodze na jakieś żarełko, ale nie myślałam, że będzie takie opóźnienie. No ale wreszcie po tych żenua durnostwach zabrzmiały długo wyczekiwane dźwięki. Oo,oo. Na początku jeszcze nie unosił się w powietrzu armijny wiew. Te trzy bajki nie zabrzmiały tak jak zwykle. Nie wiem czy winą obarczyć te głupoty poprzedzające czy też jeszcze doustawianie nagłośnienia czy też brak Pawła i drugiej gitary (oj brakowało mi jej do końca). Później brzmiało wszystko dużo lepiej, ale i tak ponarzekam, bo w Lublinie zwykle była fajna, rycząca, znająca armijną twórczość publika, a tym razem lud jakoś taki mało zorientowany. Co do armijnego grania, to było inaczej niż zwykle. Poleciało dużo Freaka i odniosłam wrażenie, że ten koncert był w zupełnie innym klimacie niż dotychczasowe. Dawniej było dużo czadu z refleksyjnymi wstawkami waltorni czy skrzypiec. Teraz czasowe kawałki mieszały się z tymi spokojniejszymi Freakowymi. Jak dotąd słuchałam sobie Freaka na cd, to nie odczuwałam takiej różnicy. Na koncertach jest wyraźna. Chyba się muszę przyzwyczaić. Friki brzmiały pięknie, magicznie, trochę czadowo - trochę refleksyjnie. Bardzo fajnie wyszedł Green i Freak. Odleciałam:) I Pieśń przygodna – cudo! Brakowało mi utworów i szaleństwa z Der Prozess. Pamiętam jaki był w zeszłym roku czad w Parku Bródnowskim na tych numerach. Ogólnie – napiszę tak: wczorajszy koncert Armii to jakby inna epoka. I dodam – czekam z niecierpliwością na 11.06.

PS. Jeszcze co do pogody – trochę wietrznie i zimnawo, ale na szczęście prognozy Eutanazego i Smoka się nie sprawdziły:)
PS2. Synkowi się wyśmienicie spało przez większą część koncertu. Niestety z racji zimna musiał wskoczyć do wózka, a tam cały czas ktoś mu zasłaniał scenę, to se przymknął oko:)

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group