Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 03 maja 2024 03:34:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 sierpnia 2010 13:52:02 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 12:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
Prześwietny koncert, czadu włożyli w niego co nie miara, warto wydac to na DVD. Ludzie bawili się znakomicie, pełna kulturka, znajomośc tekstów-na szóstkę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 sierpnia 2010 21:32:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
tutaj filmik spod sceny, ale selektywność dźwięku całkiem przyzwoita, a klimat naprawdę dobry:
http://www.youtube.com/watch?v=FddD0BHMA8Y

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 sierpnia 2010 21:35:04 

Rejestracja:
czw, 15 stycznia 2009 16:00:49
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Arka, Titus i Armia najlepiej. Byłem, widziałem, było mega. Co do publiki to większość w moim odczuciu na Titusa czekała, na Armii na początku nie było tłoczno, większość nie znała zespołu, patrzyłem mało kto śpiewał, ale jak zaczęli grać to te mocne dźwięki przyciągnęły co niektórych i byli raczej zadwoleni :) ps. Na Arce dużo przypadkowych ludzi, ale boruty nie było, conajwyżej małe pogo :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 sierpnia 2010 21:37:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Maślana pisze:
ale boruty nie było

A Rokita?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 sierpnia 2010 23:52:48 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 16:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
Maślana pisze:
małe pogo

Dla Ciebie non stop ściana śmierci, ludzie na rękach, cały namiot klaszczących do rytmu ludzi i banda skaczących na siebie metali skandujących "mój tata jest najlepszy na świecie" to małe pogo???!!! :shock: :shock: :roll:

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 00:24:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 20 listopada 2009 22:07:48
Posty: 56
mnie powalił 52UM w namiocie pokojowej wioski kryszny...publika specjalnie nie dopisała jeśli idzie o ilość bo i pewnie mało kto wiedział, że tam zagrają...ale energia jaka powstała tam podczas tego koncertu zostanie mi w pamięci na długo...dla mnie był to najlepszy koncert tegorocznego woodstock...
...
jeśli o samą Armię chodzi, ani mnie nie zawiodła ani nie powaliła na kolana...na plus na pewno zróżnicowany set...kapitalne(!) przejście z "green" na "on jest tu on żyje" (swoją drogą świetny zamykacz koncertu)...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 01:28:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 08 grudnia 2004 18:56:15
Posty: 75
Skąd: wodzisław śl
Witam. Kiedyś napisałem na tym forum parę mało znaczących postów jako vanbastek, miałem tą przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w meczu legenda-triodante. Forum czytam regularnie od kilku lat. Co mnie skłoniło do napisania paru słów. Oczywiście powalający, miażdżący, energetyczny koncert Armi na Przystanku Woodstock 2010

Przed koncertem odpowiednie nawodnienie organizmu i pod scenę. Skończył Titus no i pod sceną było trochę luźno, pomyślałem ludzie nie wiecie co tracicie. Zaczęli: opowieść, saluto, aguirre, Jezus Maria ale będzie rozpiździel. No i był setlista mówi wszystko. Pod sceną coraz więcej ludzi, pogo coraz większe, ściana śmierci, czad, ludziska
śpiewają, klaszczą, co chwilę głośne okrzyki hej i ja między tym wszystkim. Tego mi było trzeba. Nawet nie wiem co się dzieje z tyłu za mną, ile w ogóle jest ludzi. Bisy pozwalają człowiekowi dojść do siebie, uspokoić oddech, unormować tętno. Dzięki Armio za ten koncert.

Jedyne czego żałuje to że Armia nie grała troszeczkę później, tak około 21:00 ponieważ oświetlenie woodstockowej sceny dodaje niepowtarzalnego klimatu do koncertów.

Po obejrzeniu filmiku do którego linka dał smok moje pierwsze słowa były "o żesz ...". Nawet nie zauważyłem że ktoś kręci filmik zaraz za mną. Przynajmniej będę miał pamiątkę. To jest początek, później ludzi było zdecydowanie więcej, przynajmniej z przodu.

Na woodstocku byłem 4 dni i gdy chodziłem po terenie nosząc dumnie armijne koszulki co jakiś czas ktoś mnie zaczepiał i krzyczał "ARMIA !!!!"

_________________
strzelaj albo się módl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 09:59:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 18:38:05
Posty: 541
Cytat:
dużo ludzi w koszulkach armii już dzień wcześniej słyszałem pytania " nie wiesz o której gra armia?"


Ogólnie już od pierwszego dnia ludzie w koszulkach Armii napotykający się przypadkowo na terenie przystanku obdarowywali się wzajemnie uśmiechami oraz innymi serdecznościami :) Mi najbardziej zapadł w pamięć ok 40 letni facet w koszulce Exodus, który widząc mnie w takiej samej krzyknął "Hej Armia! Przyjacielu ! Bracie !" po czym podszedł uścisnął mi dłoń, i powiedział "Pamiętaj, że Armia to bardzo wartościowy zespół ! Szacunek dla Ciebie!"

Sam koncert wywował u mnie bardzo duży entuzjazm ze względu na setliste i czad jakim emanował zespół w czasie występu.

Elrondzie - z taką siłą w głosie można burzyć mury ! :piwo:
Kreutz - dawno nie widziałem żeby ktoś tak demolował swój zestaw ! :piwo:
Frantz - z wiosła tylko wióry leciały :piwo:
Kmieta - Frusciante ? a kto to jest ? :piwo:
Kuba - przykład jak dorównać mistrzostwu Banana :piwo:

Dziękuje Armio ! :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 10:11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Scofield89 pisze:
Frusciante ? a kto to jest ?

Gitarzysta. W odróżnieniu od Kmiety. :faja:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 10:36:52 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 19:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
http://www.youtube.com/watch?v=qmdxIaaPDBw

Było już? Dobra jakość. Pierwsze wrażenie - elrond w świetnej formie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 11:02:25 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 18:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
To był majstersztyk! Nic bym w tym koncercie nie zmienił, dobrze, że zakończyliście On Jest Tu na spokojnie nie wywołując kolejnej fali śmierci...

Dzięki dla wszystkich armijnych muzyków!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 12:10:24 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
Maślana pisze:
Co do publiki to większość w moim odczuciu na Titusa czekała, na Armii na początku nie było tłoczno, większość nie znała zespołu, patrzyłem mało kto śpiewał, ale jak zaczęli grać to te mocne dźwięki przyciągnęły co niektórych i byli raczej zadwoleni ps. Na Arce dużo przypadkowych ludzi, ale boruty nie było, conajwyżej małe pogo

w ogóle się z tym nie zgadzam.

było wspaniale, Armia, ludzie (wielu w Armijnych koszulkach), dobre pogo, Arka Noego, świetny koncert 52umu zaraz po Armii.
bardzo dobry Woodstock w tym roku.

czekam na filmiki i audio nagrania
mirus.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 13:23:21 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 12:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
Macie z tymi koszulkami rację, jak trzeciego dnia w niej chodziłem to co chwila ktoś poklepywał po plecach, podnosił kciuk do góry, uśmiechał się niezmiernie, życzył dobrego koncertu. Nie spotkałem się jeszcze z czymś tak fajnym :)
Na mój gust trzeba by poszukac drugiego gitarzysty bo Frantz wykończy się takim graniem, każdy ma jakiś określony okres eksploatacji a dopiero teraz dokładnie na filmikach widzę jak musi śpieszyc się z niektórymi solówkami :) Wielki szacunek za tą robotę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 13:56:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Kurde co za czad!!! Zazdroszcze tym, którzy byli na miejscu w Kostrzynie :D .

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 sierpnia 2010 14:15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Ale coś słabo Frantza słychać na tych kawałkach z youtube. Jak było w rzeczywistości?

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group