Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:37:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2016 22:34:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Ja również sporo ostatnio myślałam o forum.
Tydzień temu przeczytałam dyskusję w Krytyce na Forum, późnej po raz kolejny cały temat o Igorze.

Towarzystwo się postarzało. Wciąż dochodzą nowe osoby.. Niektóre młode, inne nie wiadomo.. Ale oni nie piszą za wiele w tematach o obiedzie czy innych momentach dnia. Ciężko wywnioskować kim są ci ludzie..zresztą, starzy forumowicze też już się nie chwalą kim są, więc młode osoby nie dowiedzą się kto jest księdzem, a kto sklepikarzem.

W Krytyce Anastazja pisała o ludziach którzy się zarejestrowali dość wcześnie..
My trafiliśmy na forum ok. 2005 roku.. Mikosz w kuchni przy kanapkach albo innych płatkach opowiadał co na forum.. W sumie do tej pory gdy jest okazja to opowiada ;) (bo byłam leniwa i potrafiłam kilka miesięcy nie wchodzić).
No ale co z tego, że tak wcześnie trafiliśmy,skoro byliśmy..dzieciakami które czytają o manewrach, górach i meczach. gdy w końcu poszłam na studia.. To Wy byliście już strzy i rodziły Wam się dzieci.. ;)
Żałuję, że nie byłam aktywna przez większość czasu mojego na forum.. Fb też mi w tym pomógł.
Teraz postanowiłam czytać wszystko... staram się być aktywna, ale ciężko mi się wbić..
A co do młodych.. Armia potrzebuje młodych fanów, którzy będą jeździć za nimi po Polsce.
Może to forum pomoże im zobaczyć jak może fajnie być fanem Armii?

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 11 kwietnia 2016 11:19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
UT kiedyś to pokazywało, a teraz już raczej nie ma na to szansy. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie uważam tego miejsca za wyjątkowe i służące budowaniu relacji, ale może to raczej rzeczona młodzież nie jest gotowa nic zbudować (poza chwalebnymi wyjątkami, np. JLennonem). Trudno zachęcać kogoś do podróżowania za zespołem, skoro UT nie jest już podstawową platformą wymiany informacji między Armią a fanami, a o większości przedsięwzięć wypada się dowiadywać gdzie indziej. Tak musi po prostu być (a raczej być powinno - nie mam wrażenia, by profil Armii się ożywił w związku z obumieraniem bądź przyprawieniem o śmierć forum), bo młodsi są na tym nieszczęsnym Facebooku i tam należy do nich docierać.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 11 kwietnia 2016 12:04:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Coś z tym facebookiem jest, że zabija a sam nic nie daje. Mam wrażenie, że UT nie dotknął mocno ten proces, ale na forum kostkowym tak właśnie było - dosłownie w ciągu dwóch-trzech tygodni w zeszłym roku forum zamarło i teraz piszą tam nieliczne jednostki, a posty są monotematyczne. Z kolei moje inne doświadczenie z portalem speedsolving.com jest zupełnie inne - jest to miejsce bardzo żywe i dynamiczne. Ale właśnie - z forum w odpowiednim czasie przekształciło się w portal i ten portal cały czas jest rozwijany. Na dodatek ma on zasięg światowy, a to znaczy, że z całego świata napływa tak potrzebna świeża krew.

A co do naszego forum... Mam wrażenie, że pewne dyskusje zostały już tak mocno wypowiedziane, że nie bardzo jest już o czym mówić.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 11 kwietnia 2016 13:50:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
gravi pisze:
pewne dyskusje zostały już tak mocno wypowiedziane, że nie bardzo jest już o czym mówić

i to jest w punkt przynajmniej w moim przypadku... co miałem napisać w ważnych wątkach napisałem lata temu... nie znaczy to, że nie czytam z ciekawością jakichś nowych uwag we wciąż interesujących mnie wątkach, ale trudno cytować lub parfrazować samego siebie...

inna sprawa, że od czasu do czasu odkrywam jakiś temat, który zawsze ignorowałem ze względu na jego tytuł, a tam o diwo coś sensownego :faja: ale już teraz to raczej wykopaliska...


pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 11 kwietnia 2016 19:09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
A co takiego dzieje się na fejsbuku, co nie dzieje się tu, nawet jeśli tu się nic nie dzieje? Pytam, bo mam jak Arasek, zupełnie mnie to nie bierze.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 11 kwietnia 2016 19:56:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
manool pisze:
A co takiego dzieje się na fejsbuku,


No właśnie nic - na początku jest jakiś ruch, a potem prawie nic się nie dzieje...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2016 07:58:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
manool pisze:
A co takiego dzieje się na fejsbuku, co nie dzieje się tu

No, jednak krótka forma czatowa jest tam bardziej na swoim miejscu.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 27 lutego 2017 23:27:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Wspominałem o tym przy okazji oceny "Wyludniacza", ale na wszelki wypadek zostawię współrzędne konieczne do użycia wehikułu czasu. Bardzo wiele wątków dotyczy 2TM2,3. Jednocześnie uprzedzam, że jest to podróż przez zasoby, które nie dotyczą li tylko nas. Dopiero od 18 strony pojawia się dawna emanacja forum, ale z jakimi wątkami! Dorzucę tu i tam. Może warto, to gdzieś zapisać, zanim znów zniknie w odmętach cyfrowego oceanu. Poniżej subiektywny wybór wątków.

budzenie Światłem
Nie dotykają ziemi [o The Doors]
TRUPIA CZASZKA gryzie !!!
Po muzyce go poznacie (czyli Merry o etapach duchowości Budzego)
mecz widzieliście ??? (Elrond inicjujący wątek piłkarski o... EURO 2004!)
Żydzi w tunelu (czyli starsi bracia zwierzów Alpuhary :) )
Prawo i Sprawiedliwosc za kara smierci (czyli przejaw nastrojów awanturniczych)
Ulubiona gazeta Jamesa Bonda - Fronda ;)
Armia CD Survivor Test cz. V - kłopoty z palantirem
Rekonkwista Europy!
Komitet ds. Walki z Solówkami Gitarowymi
LEGENDA survivor test cz. I - Mount Doom
Najlepsze aranże
Artysta - Odbiorca (moment po dekonspiracji)
Armia CD Survivor Test cz. VI - wybory mastera Samwise'a
nowa płyta?? (gdy był nią "PMK")
Jadowite lunaszki polują aby żyć (czyli zabawa tekstami Armii z inicjatywy Crazy'ego)
najlepszy utwór armii (z niejaką natalią otwierającą wątek)
The worst of Armia (K.T.W.S.G. o tym, czego później będziemy szukać na dnie już na UT)
Armia CD Survivor test cz. VII - Mordor
Set-lista marzeń (zdaniem niejakiego Dzynia)
"Pasja wg Gibsona
Armia CD Surviror Test cz. VIII - Mount Doom
Wyprawa - Lista

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 28 lutego 2017 15:42:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ale zrobiłeś... i kiedy ja mam to wszystko przeczytać?!??!?!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 28 lutego 2017 17:33:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
co ten Meriadok wypisywał w tym 2004 :shock: :aniolek:

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 10 lutego 2023 20:28:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Bandyta pisze:
No, no. Idzie nam bardzo szybko! :)

Poprzenie forum powstało 25 czerwca, a 1000 postów osiągnęliśmy dopiero w okolicach września. Pamiętam, że Corteza założył temat '1000 post', czy jakoś tak, a ja zasugerowałem, że z tej okazji, jeśli ktoś mnie spotka na PRLu, to może mi postawiać piwo. :)


Haj, a kto właściwie wpadł na pomysł, żeby opuścić Gery i iść na własne?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 10 lutego 2023 20:45:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Otóż samo Gery do tego nas zmusiło. Zostało bowiem nabyte przez jakiś większy podmiot i administracja zaczęła wycinać wszystkie wątki pozamuzyczne z dalszych części forum, a także ingerować w posty i je usuwać, gdy nie były związane z muzyką. Tak to mniej więcej pamiętam. Brylowała w tym Ad-Ghe-Reia, czy jak tam się pisało jej nazwę.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 10 lutego 2023 20:49:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
To pamiętam, i Addżariję, ale zastanawiałem się kto rzucił pomysł.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 11 lutego 2023 07:37:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Mogłem być jednym z prowodyrów, bo pamiętam, że pisałem do adminów innych for, czy by nas przyjęli. Ale na pewno nie rzuciłem pomysłu. Natomiast daty rejestracji na forum jednoznacznie wskazują, że stawiał je Pietro. :) Mi się jakoś to wszystko kojarzy z Lafjoyem, który był chyba pierwszym adminem?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 11 lutego 2023 15:26:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
nie wiem kto wpadł na pomysł, ale doskonale pamiętam jak to się zadecydowało

na manewrach u Kishiro po koncercie Trupiej Czaszki w Hybrydach siedzieliśmy z Bartkiem na dywanie i popisywaliśmy się jak to umiemy grać kawałki Armii, zaczęliśmy śpiewać Łapaczy wiatru i równocześnie ktoś zagadnął Elronda o kwestię przenosin, Elrond jak to Elrond, uciszył wszystkich i nakazał nam grać dalej podkład Łapaczy (acoustic) i do tej melodii zaczął śpiewać pytająco o tym czy mamy opuścić Gery i przenieść się "na swoje", właściwie od razu wszyscy zebrani gromko wyrazili swoje tak

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group