Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 01 maja 2024 15:11:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 409 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 15:44:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Przepraszam, wiem jak to zabrzmialo, ale próbuję zrozumieć. Bo ci, którzy mają dobrą wolę, starają się rozmawiać, nie są tymi, którzy emigrują. I dziwnie tu jakoś. A mnie NAPRAWDĘ smutno. Cholernie smutno. I źle.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 15:45:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
Muszę na początek powiedzieć, że wczoraj dość długo omawialiśmy temat na czacie. Głównie jakoś tak z Piotrkiem i Witkiem. Stąd pewnie...
to że panek pisze:
Odbieranie mojej wypowiedzi jako twierdzenia, że mi się nie podoba ogólne życie forumowe, jest właśnie interpretacją zbyt daleko posuniętą.

nie odnosiło się tylko do 3bajka, ale również do moich i Izy wczorajszych wątpliwości. Ja właśnie tak zrozumiałem wasze wpisy - teraz chyba już rozumiem lepiej, o co chodziło (Piotrek - jednak długie posty lepsze! ;-)).

Co by powtórzyć moją wczorajsza tezę główną - uważam, że dobre rzeczy na naszym forum dalece przewyższają złe. Owszem, jest mi bardzo przykro, że elrond zaniknął, że Erkej widzi to, co się dzieje, w kategoriach czegoś, co się sypie (nie będziemy chyba ukrywać, że o nich dwóch najbardziej chodzi, i o osoby z nimi związane?). Z oboma podzieliły mnie różnice, ale z oboma szczerze chciałem rozmawiać, wyjaśniać konflikty. Obaj jednak nie chcieli - może uznali, że to beznadziejne, albo że byłem zbyt chamski, może za młody, może mieli rację, może nie, nie wiem, bo elrond mi nie odpowiedział, a Erkej przerwał rozmowę (na priwie, w szczegóły nie będe więc oczywiście wchodził).
I to jest smutne również dla mnie. Zarówno ich brak (jako strata dla forum, w tym i dla mnie), jak i to, że nie chcieli ze mną rozmawiać (jako pewne rozczarowanie, co tu dużo ukrywać).

Ale wiem, że z każdej strony patrząc, jest teraz na forum lepiej, niż rok temu, chociażby dlatego, że odbyła się ta wigilia. Że ktoś w ogóle wpadł na ten pomysł (a nie byliśmy to my), że ludziom się chciało przyjechać, że było tak fajnie i serdecznie.
Jeżeli ktoś by mówił, że lepiej było rok temu, bo mniej występowało konfliktów - to dla mnie to jest tak, jakby powiedzieć, że w małżeństwie jest gorzej niż w narzeczeństwie, bo się kłócimy, kto ma zmywać, a wtedy to dawaliśmy sobie róże.
Dobra, kłócimy się, a nawet ranimy, ale jest to cena, którą warto zapłacić za tę wzajemną bliskość.

Pewnie, że lepiej być blisko i się nie ranić nigdy - ale czy to jest możliwe?...

I na koniec, jeszcze jedno nieporozumienie.
Kamik pisze:
wypowiedź Dzynia, która chyba się z tym wszystkim wiąże (tak podejrzewam)


Nie mieszajmy w to Dzynia. Nieborak namieszał trochę swoim grobowym postem (i podpisem), i zdaje mi się coś, że przyczynił się najbardziej ze wszystkiego do wczorajszych smutków, ale mogę was uspokoić, że wypowiedź Dzynia chyba się z tym wszystkim jednak NIE wiąże... :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 15:52:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Crazy!!!
Pisz za mnie posty, bo lepiej mnie wyrażasz niż ja to potrafię. Szczególnie:
Crazy pisze:
Owszem, jest mi bardzo przykro, że elrond zaniknął, że Erkej widzi to, co się dzieje, w kategoriach czegoś, co się sypie (nie będziemy chyba ukrywać, że o nich dwóch najbardziej chodzi, i o osoby z nimi związane?). Z oboma podzieliły mnie różnice, ale z oboma szczerze chciałem rozmawiać, wyjaśniać konflikty. Obaj jednak nie chcieli - może uznali, że to beznadziejne, albo że byłem zbyt chamski, może za młody, może mieli rację, może nie, nie wiem, bo elrond mi nie odpowiedział, a Erkej przerwał rozmowę (na priwie, w szczegóły nie będe więc oczywiście wchodził).
I to jest smutne również dla mnie. Zarówno ich brak (jako strata dla forum, w tym i dla mnie), jak i to, że nie chcieli ze mną rozmawiać (jako pewne rozczarowanie, co tu dużo ukrywać).

Może z Erkejem nie zdążyłam, ale pewnie jakoś podskórnie...
Ująłeś wszystko. Podpisuję się.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 16:17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
No - Crazy - dobrze napisałeś.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 16:20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
Post Craziego wreszcie mi trochę rozświetlił niedopowiedzenia.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 16:31:54 
Otóż to.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 22:36:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Wybaczcie mi prywatę, ale dziś padł chyba rekord mojej aktywności na forum. Chyba najwięcej godzin tu spędziłem, nauczyłem się wklejać zdjęcia, otrzymałem dwadzieścia kilka priwów, czyli gdzieś tyle pewnie też napisałem.
No i jeszcze to, ze to mój 30 post dzisiaj, o ile dobrze policzyłem. Może niezbyt treściwe one, ale za to tym trzydziestym zdaje się wyprzedzam pana Piłę :) ... Nie licząc oczywiście jego owieczek Molly czy jak im tam :wink: ... Hehehe

Bardzo miły dzień! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 22:38:20 
Crazy pisze:
to dla mnie to jest tak, jakby powiedzieć, że w małżeństwie jest gorzej niż w narzeczeństwie, bo się kłócimy, kto ma zmywać, a wtedy to dawaliśmy sobie róże.

oooooooooooooooooooooooo.
DOKŁADNIE TAK.
i jasne ze kiedyś moze było tak pięknie bo wszystkich łączyła obojętna życzliwość a teraz jest po prostu rzeczywistość. i zawsze są jakieś konflikty i niesnaski- a to trzeba po prostu przejść i potem już jest dobrze. i lepiej niż na początku- prawdziwiej!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 22:40:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
antiwitek pisze:
nauczyłem się wklejać zdjęcia

to mnie teraz naucz :lol:
Morell! Otóż to. Obojętna życzliwość jest dobra w przychodni lekarskiej!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 22:46:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
Morella, Manool - ja też się podpisuje. a osobiscie brakuje mi elronda.

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 00:09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Morella pisze:
jasne ze kiedyś moze było tak pięknie bo wszystkich łączyła obojętna życzliwość a teraz jest po prostu rzeczywistość. i zawsze są jakieś konflikty i niesnaski- a to trzeba po prostu przejść i potem już jest dobrze. i lepiej niż na początku- prawdziwiej!



Każda rodzina jest jak drzewo, łamie się, chwieje, czas ją zmienia. Jak w porach roku Vivaldiego- szczypta zachwytu łyk cierpienia.
/Jacek C./


Ostatnio zmieniony pt, 30 grudnia 2005 00:12:36 przez laska, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 00:11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Życie życie jest ultimą, której nigdy nie masz dosyć.... (to też z okazji dzisiejszego rekordu antiwitka) :)

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 09:43:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
laska pisze:
Każda rodzina jest jak drzewo, łamie się, chwieje, czas ją zmienia. Jak w porach roku Vivaldiego- szczypta zachwytu łyk cierpienia.
/Jacek C./

Pięknie powiedziane... Chciałem tylko zauważyć, że zgodnie z dyskusją, jaka czas jakiś temu toczyła się w pewnym wątku (wiem, że w "pewnym wątku" powinno być niebieskie i dać się kliknąć, ale nie mam czasu na szukanie) "Jacek C." jest określeniem niepoprawnym politycznie. Należałoby napisać "Jacek R."
A co do istoty problemu, to skoda, że nie macie możliwości poczytania cudzych priwów. Tam to dopiero kłótnie i niesnaski! Hehehe... (Lafjoy, żartowałem, nie zmieniaj hasła :-) )


Zawsze muszę wszystko spłycić...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 10:27:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
antiwitek pisze:
otrzymałem dwadzieścia kilka priwów, czyli gdzieś tyle pewnie też napisałem

wow! to rekord zaiste historyczny. wiem, że się minimalnie przyczyniłem do wzrostu tej liczby, ale nie przypominam sobie, żebym nawet w najaktywniejszych priwowo czasach (przede wszystkim przed poznańskim meczem - priwy z calutką drużyną Legendy, i następnie przed Wigilią) wymienil dziennie więcej niz kilka priwów.

a co do uprzedniego tematu:
Morella pisze:
zawsze są jakieś konflikty i niesnaski- a to trzeba po prostu przejść i potem już jest dobrze


właśnie tak mi się zdaje.

P.S. laska, czemu musiałaś aż dwa razy edytować cytat z Klanu? Czyżbyś nie dość często oglądała?! :shock: ;-)

P.P.S.
Bogus pisze:
"Jacek C." jest określeniem niepoprawnym politycznie. Należałoby napisać "Jacek R."

jak to piszo na zagranicznych forach - ROTFL

P.P.S.
Bogus pisze:
szkoda, że nie macie możliwości poczytania cudzych priwów. Tam to dopiero kłótnie i niesnaski!


:killer: YOU FUCK!!!! :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 12:35:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Crazy pisze:
laska, czemu musiałaś aż dwa razy edytować cytat z Klanu? Czyżbyś nie dość często oglądała?!


po prostu pomyliłam autora i przypisałam te piekne, madre słowa Rysiowi R. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 409 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group