Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:59:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 17:52:20 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
DJ Adam Makonnen pisze:
Jako reprezentant Ticketpro pragnę przeprosić wspólnie z klubem Cogitatur za tę sytuację. Na wskutek niespodziewanego splotu wydarzeń cena z 30 pln na 37 pln zmieniła się w dniu 25 października, a nie 25 listopada. Pierwsze reklamacje pojawiły się wczoraj (mimo, że już trochę biletów w cenie 37 pln zostało zakupionych). Jutro cena biletów będzie wynosić również 37 pln.

Rozumiem, że przed reklamacjami nikt się w Ticketpro nie połapał, a jeśli już to nie było możliwości zmienienia ceny w systemie...
Niestety ale znam przypadki osób które na koncercie się nie pojawiły z tego powodu - dla niektórych kwoty rzędu 37 to już za dużo.

X pisze:
a w Cogitaturze można kupić dziś po 30 PLN? dzwoniłem tam ale kurka nie odbierają.

nie można było bo klub był zamknięty

natalia pisze:
niecałe 200 osób

w klubie nie wyglądało to źle ponieważ sala koncertowa jest stosunkowo nieduża.

Ale nie da się ukryć, że w Katowicach i okolicy ogólnie słabo jest z odbiorem tego typu muzyki, poza tym mam wrażenie, że coraz mnie ludzi chodzi na koncerty. Pozostaje oczywiście jeszcze kwestia czynników typu promocja/organizacja/ceny biletów itp. Czasem mam takie poczucie, że innym zespołom potrafią to lepiej ogarnąć, np. Lao Che czy Acid Drinkers z takiego bliższego podwórka. A tym bardziej, że wczorajsza impreza wyszła znakomicie, pozostaje żal, że takim zespołom jak Armia i Izrael nie da się zorganizować normalnej kilkunastodniowej trasy, np. cztery pełne weekendy w największych miastach. Trochę współczuję mieszkańcom Polski środkowo-północnej, że nie mieli okazji tego zobaczyć.
Koncerty w klubach są jednak najlepsze, oba zespoły miały świetne setlisty, no i jeszcze na koniec Legendarna Armia :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 18:12:39 

Rejestracja:
czw, 24 grudnia 2009 14:13:19
Posty: 115
Skąd: Sherwood
Koncert w Katowicach bardzo udany...Na początku tradycyjny chłód..śląski.W miarę rozwoju sytuacji lud ruszył żwawiej w tany w ilości symbolicznej...Z frekwencją ogólnie jest kiepsko i pogo wygląda bardziej na teatralny taniec niż na to,czym było dawniej..Przyjechałem do Katowic z dwoma młodymi adeptami chłonącymi sztukę armijną..Dla nich był to pierwszy koncert...Tłumaczyłem się gęsto po koncercie dlaczego tak mało ludzi,dlaczego bierność i lenistwo większości publiki...Dlaczego ludzie piją blisko sceny piwo,robią foty i mało są zaangażowani w spektakl..Jeżdżę od początku na Armię i wykonując ruchy pod sceną muszę ciągle uważać,aby nie wpaść,nie zepsuć lub nie wylać..Czasy się zmieniają,zwyczaje,publika też...Budzy wiecznie młody i to jest piękne..Pozdrawiam Wuka..to ja dziadek pod sceną +40,ale zawsze aktywny :D ...

_________________
Nic nie będzie zapomniane,nic nigdy nie będzie zapomniane...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 18:36:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Halo! Ale powiedzcie też co działo się na scenie! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 19:18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 09:47:39
Posty: 485
Smutne to co piszecie. Co za czasy .... :cry:

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 20:31:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Robin Hood pisze:
Pozdrawiam Wuka..to ja dziadek pod sceną +40,ale

..chociaż się nie znamy...a może jednak się znamy :wink: to także pozdrawiam Cię serdecznie! :)
..jak wcześniej wspomniałem ..to pewnie wszyscy się znamy!..i to od lat! :wink:
antiwitek pisze:
Halo! Ale powiedzcie też co działo się na scenie!

.
X pisze:
no i jeszcze na koniec Legendarna Armia

..się wcześniej ewakuowałem bo mi "transport" już chciał jechac..
:)..bo byłem wczoraj niezmotoryzowany! Czuwaj!

P.S. Dobrze ze są jeszcze tacy ludzie jak pan Ryszard.. Pan Ryszard to był tam chyba wczoraj i fotografował(?)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group