Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 11:29:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 23 listopada 2010 15:02:38 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 12:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
Witam
Wybiera się ktoś do katowickiego Cogitatura na czwartkowy koncert? :D Armia zagrała tutaj 25.02 dając mega-czadowy koncert.

Klub jest jaki jest, po tym co napiszę poniżej to chyba już mój ostatni koncert w tym miejscu...
Jeżeli ktoś jeszcze nie ma biletu na koncert Armii i Izraela w katowickim Cogitaturze to niech nie zdziwi się, że zapłaci za niego w najbliższych dniach 37 zł. Dzwoniłem do ticketpro i "Organizator zadecydował, że dwa dni przed koncertem bilety będą kosztowac 37 zł"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 listopada 2010 21:19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
dzemek pisze:
37 zł"

..dwa zespoły i to jakie!..Tanio jak barszcz :)

dzemek pisze:
Wybiera się ktoś do katowickiego Cogitatura na czwartkowy koncert?

..jak się farorz wyrobi to raczej będę :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 listopada 2010 22:04:39 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 12:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
WuKa pisze:
37 zł"
..dwa zespoły i to jakie!..Tanio jak barszcz

Tanio nie tanio, ale praktyka jakaś niezbyt fajna i niesmak pozostaje. Innova concerts wyjaśnia sprawę. Prawdopodobnie Empik 'przypadkiem' ma złą cenę wprowadzoną. Czekam na rozwiązanie sprawy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 listopada 2010 22:16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
dzemek pisze:
Czekam na rozwiązanie sprawy.

..ale jest chyba możliwośc kupienia wcześniej w klubie ? Tak przynajmniej podają..No..przed wejściem na salę jest lista z rezerwacjami i jest chyba taniej.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 listopada 2010 00:32:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
dzemek pisze:
ale praktyka jakaś niezbyt fajna i niesmak pozostaje.

...chcę tylko powiedzieć ,że zespoły nie mają z tym nic wspólnego....to jakaś pomyłka po prostu

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 listopada 2010 12:07:19 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 12:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
elrond pisze:
..chcę tylko powiedzieć ,że zespoły nie mają z tym nic wspólnego....to jakaś pomyłka po prostu

Wiem wiem, do zespołów nie mam żadnego żalu :) Widzę, że nie ja jeden mam ten problem, ktoś kupił bilet na początku listopada też po cenie 37 zł. Jak będę musiał to przełknę te 7 zł ale praktyka kogoś (empik?) jest tu dla mnie nie do zniesienia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 listopada 2010 14:55:12 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Jako reprezentant Ticketpro pragnę przeprosić wspólnie z klubem Cogitatur za tę sytuację. Na wskutek niespodziewanego splotu wydarzeń cena z 30 pln na 37 pln zmieniła się w dniu 25 października, a nie 25 listopada. Pierwsze reklamacje pojawiły się wczoraj (mimo, że już trochę biletów w cenie 37 pln zostało zakupionych). Jutro cena biletów będzie wynosić również 37 pln.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 listopada 2010 18:38:47 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
a w Cogitaturze można kupić dziś po 30 PLN? dzwoniłem tam ale kurka nie odbierają.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 14:07:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 10:47:39
Posty: 485
Coś tu cicho, pewnie odsypiają :wink:

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 14:23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
robertz pisze:
Coś tu cicho, pewnie odsypiają Wink

Albo jeszcze się bawią.....? :roll: :wink:

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 14:27:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jeżeli w ogóle ktokolwiek był. podobno strasznie mało ludzi słucha na śląsku fajnej muzyki :|

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 14:34:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
WuKa pewnie był...... :D
Kiedyś to tam rządził metal i blues.... dziś to nie wiem.....

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 15:19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
natalia pisze:
jeżeli w ogóle ktokolwiek był. podobno strasznie mało ludzi słucha na śląsku fajnej muzyki


Pietruszka pisze:
WuKa pewnie był

....a ludzi było sporo! W zasdzieie klub pełny. I Mirus był i Kono i pewnie jeszcze ktoś. Ja się trochę spózniłem z wielu przyczyn, a koncert spoko..W powietrzu unosila się legenda dwóch najlepszych/klimatycznych zespołów prekursorów nurtu muzyki niezależnej...Może napiszę parę słow pózniej, bo zasadniczo korzystam z komputera, który mi nie przysługuje. Czuwaj!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 15:41:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
wuka, jeśli niecałe 200 osób tak taką konglomerację miejską to sporo, to już sama nie wiem. dla mnie frekwencja na taką imprezę jest tragiczna. :(

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2010 17:23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
natalia pisze:
dla mnie frekwencja na taką imprezę jest tragiczna.

...może i masz rację, ale w to miejsc z przyczyn czysto technicznych i powiedziałbym komfortowych ( brak wentylacji..duszno, na ścianach i suficie skrapla się para wodna, ze dosłownie na łeb kapie!) ilośc widzow na wczorajszym koncercie to jest jak dla widza w sam raz..Ale rozumiem , bo muzycy żyją, czy też starają się życ z muzyki to i pewnie niezarobili wiele. Nie ma się co czarowac ze pieniądze się nie liczą. Trzeba przecież utrzymac siebie i rodziny..Prawda taka że muzyka rockowa jest w odwrocie..Pokażcie mi jeden polski zespół , który potrafiłby teraz wypełnic "Spodek"....? Częściowo udaję się to Kultowi...bo młodzi słuchają Kultu, tacy nawet co dopiero ksztaltują swój smak muzyczny..i częstokroc od tego właśnie Kultu zaczynają...Ale nie ma żadnego zachwytu generalnie.
Na festiwalu Stróżów Poranka frekwencja był jeszcze gorsza..Może przynajmniej zespół zarobił bo jest to festiwal i pieniądze wykłada gmina..
Chociaż od strony artystycznej jak dla mnie było na ..+ 5..to zespół zszedł ze sceny bez bisów..Bo ludzi jak na lekarstwo i drętwo strasznie. To też rozumiem..Generalnie jest kaszanka z zainteresowaniem..Przecież na te koncerty chodzą wciąż ci sami ludzie...Ja ich już z twarzy znam jeszcze tylko nie mówimy sobie ..dzień dobry czy dobry wieczór! :)
Serio szkoda bo pamiętam np. koncert w katowickiej hali parkowej (tam jeszcze był Fotoness i ktoś jeszcze i ktoś jeszcze..) gdzie była presa taka że ho..ho..! No ale to było w magicznym roku 1987..niestety...
Z tego występu są fragmenty wideo podczas wywiadu z Elrondem na płycie z Łódstoku(?)..No a teraz czasy są jakie są i tylko ubolewac..
Ale jedna jak dla mnie fajna rzecz...Sporo ludzi w wieku +40 :) ...to starzy fani zarówno Armii jak i Izraela..człowiek dobrze się czuje w takim towarzystwie... :wink:..No i sporo jest ludzi młodych... :brawa: ..tak że duch w narodzie nie ginie i nie sa to ludzie przypadkowi...
I jeszcze jedna rzecz..
Miato Katowice oferuje wiele innych atrakcji w postaci klubów muzycznych serwujących inny rodzaj muzyki..Jak dla nie nie do przyjęcia..no ale to moje prywatne zdanie.. :) No..ja to już na imprezy techno to się nie nadaję..W zasadzie wpomniałem o tym tylko w kontekscie zmian które w mieście Katowice przez te ileś tam lat się dokonały..To już nie jest na zasadzie ,że ślaskie miasta kojarzą się wyłącznie z przemysłem ciężkim , bo jego jako tako już prawie nie ma.
Przez ostatnie lata dokonala się zmiana pokoleniowa na płaszczyżnie mentalnej głównie. Mimo ze Śląsk jest aglomeracją , to każde miato oferuje wiele innych atrakcji. To nie to co kiedyś. Jedyne imprezy odbywały się głównie w Spodku i co najwyżej w katowickim "Akancie"..no i w tej hali parkowej sporadycznie. Teraz każde miasto ma klubów przynajmniej parę i zawsze się tam coś odbywa...Nawet w moim prowincjonalnym mieście... Parę lat temu Armia u nas grała...No i szkoda że więcej się nie pojawiła... Obecnie są warunki to słuchania fajnej muzyki, tylko repertuar jak dla mnie za ubogi. Raz do roku jest Lao Che , Dżem , Coma była parę razy , czasami Kult. Tajemnicą jest dla mnie wybór wykonawców..Może menago sami zgłaszają się do "pani od rozrywki"..Zupełnie nie wiem..To chyba na tyle jak na razie.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group