Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 03:24:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 27 listopada 2010 01:30:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 24 grudnia 2006 14:39:00
Posty: 288
Wszystko na gorąco, kilkanaście minut po koncercie :).

Szedłem na ten koncert z nadzieją, że wreszcie spełni się moje kolejne marzenie muzyczne i zobaczę Armię w składzie z Brylem. No i Stopą. No i... zobaczyłem! :D

Ale krótko i po kolei...

Najpierw, że się tak wyrażę, nowa Armia :wink: . Zaczyna się koncert, a tu 20-30 osób na sali. Gdy przechodził obok mnie Frantz, usłyszałem tylko: "Mamy już zaczynać?". Ale zaczęli. Około połowa koncertu to wyłącznie Freak i der Prozess. Ze wskazaniem na Animę. Publiczność "nieco" powściągliwa. Ale jest jej coraz więcej. Nikt nie szaleje pod sceną. Niektórzy tylko tupią nóżką. Dźwięk momentami kuleje. Brak selektywności. Wchodzi Triodante. Publiczność zaczyna się rozkręcać. I zaczynają się "złote przeboje". Wreszcie ruch pod sceną. Niewielki, ale jest. A może to tak ma być, że nowszych kawałków ludzie słuchają w skupieniu, a przy starszych zaczynają się bawić. Ostatni kawałek Armii i widzę pod sceną bujającego się Bryla. Elrond woła go na scenę. I tu następuje prawie niekończąca się Brylowa improwizacja przy The other side. Koniec.

Następnie Izrael. Dużo bardziej selektywnie. Może dlatego, że mniej przesterów. Na początek materiał z najnowszej płyty. A potem starsze kawałki. W pewnym momencie na scenie pojawia się Elrond. Najlepszy moment koncertu: Duchowa rewolucja z wstawką z Satisfaction Stonesów i Niewidzialną armią :D . Jeszcze bisy.

Myślę, że już koniec, ale... Marzenia się spełniają. Zaczyna grać Armia z Brylem i Stopą :D ! Niezwyciężony, Podróż na wschód i Zostaw to. Wszystko na miejscu, wszystko brzmi jak trzeba. Selektywnie, ale z niepowtarzalnym klimatem. Rewelacja! Szacunek dla Was, Panowie!

:D

_________________
lukaspictures.blogspot.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 listopada 2010 21:22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 18:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
Koncert na początku trochę drętwo publiczność jakby się bała podejść pod barierki dopiero taki starszy Pan kiwał się pod barierkami wołali na niego Brylu i to on pokazał, że zespołu nie trzeba się bać :) 1 cześć trochę nieczytelna odkąd ustawili scenę po innej stronie już 5 koncert nie mogę zrozumieć tekstu ale widać się da na izraelu akustyka się poprawiła. Zaskoczeniem był Elrond na Izraelu i te ruchy kocie takie inne niż w Armii koncert trwał 3,5 godziny nie licząc 10 minutowej przerwy. Dużo ludzi jak na Opole - najwięcej od paru lat i super atmosfera moim zdaniem koncert lepszy niż ten na Woodstocku i 25-leciu pod względem klimatu, kontaktu z publicznością. Dzięki.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group