Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 11:10:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 lutego 2011 10:34:59 

Rejestracja:
czw, 10 lutego 2011 23:24:17
Posty: 10
Skąd: Łaziska Górne (Silesia)
Robin Hood - wiec to Ty byles tym poszukiwaczem okularow hehe ;)

Z ta Siekiera to fakt, nudne to jest (szczegolnie jest to slyszalne na plycie Armii z Woodstocku, z 25 lecia ...), ale tutaj na szczescie bylo tylko kilka takich okrzykow ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 lutego 2011 14:58:38 

Rejestracja:
czw, 24 grudnia 2009 14:13:19
Posty: 115
Skąd: Sherwood
Ave!AvantaR..."Szukajcie,a znajdziecie..."tak,to ja szukałem w ciemności i znalazłem... :D Jeżeli chodzi o zawołania siekierowe,to już od lat zaiste panie i panowie istna plaga...Budzy ma benedyktyńską cierpliwość nasłuchując tych ryków. :D

_________________
Nic nie będzie zapomniane,nic nigdy nie będzie zapomniane...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 lutego 2011 15:54:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 17:38:05
Posty: 541
Kiedyś zasugerowałem na forum, żeby Budzy miał przy sobie na wszelki wypadek siekiere, którą uroczyście wręczy ryczącemu tłumowi. Może to jest jakieś rozwiązanie na te wkurwiające okrzyki.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 lutego 2011 15:57:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 11:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
tylko niech to będzie gumowa siekiera, zawsze to trochę bezpieczniej ;)

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 lutego 2011 20:24:17 

Rejestracja:
czw, 10 lutego 2011 23:24:17
Posty: 10
Skąd: Łaziska Górne (Silesia)
Szczegolnie, ze okrzyki wydawaly glownie smutasy podpierajace filary ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 15:15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 lutego 2011 14:55:48
Posty: 8
Skąd: Bielsko-Biała
Ja też stałem godzinę na mrozie i też była to dla mnie sytuacja niezrozumiała. Ale gdyby zespół przyjechał na czas, to nie trzeba by było stać. Ale neokatechumenalne przyzwyczajenia wzięły górę.
Bez wątpienia zespół jest obecnie w szczytowej formie, w końcu znalazł się perkusista, który godnie zastępuje Stopę i gitarzysta, który daje radę całemu repertuarowi. Widziałem transmisję z Woodstoku i byłem pod wielkim wrażeniem. W Bielsku-Białej czułem się trochę "okradziony" z czasu przez śpiewanie anglojęzycznych piosenek. Nie rozumiem po co Armia to robi. Angielski Budzego jest taki sobie, poza tym siła Armii to w połowie teksty, a te angielskie to trudno raczej rozszyfrować a następnie zrozumieć. Zresztą entuzjazm publiczności też był raczej średni przy "angielskim" repertuarze. Armio droga, macie przecież z czego wybierać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 15:59:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 17:38:05
Posty: 541
Nie chce być nadto sarkastyczny ale po pierwsze primo, jeżeli masz jakiś problem z angielskim to już nie jest wina Budzego ani reszty zespołu, po drugie secondo przychodzisz na koncert gdzie masz okazje usłyszeć nowy materiał i jeszcze Ci źle. Zgodzę się natomiast z tym, że Armia ma w czym wybierać jeżeli chodzi o set, więc wszystkim nie dogodzi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 16:10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ja z kolei nie kumam tego:
filemon pisze:
neokatechumenalne przyzwyczajenia wzięły górę.

Ktoś mi objaśni?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 17:50:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
Zabawa była przednia... :D miałem nawet kilka siniaków, :shock: to znaczy że coś się działo pod sceną... :twisted:

Saksofon... (czy ktoś wie jak nazywa się Pan, który na nim grał?)
:piwo:

filemon pisze:
w końcu znalazł się perkusista, który godnie zastępuje Stopę i gitarzysta, który daje radę całemu repertuarowi

A widziałeś w akcji Beatę albo Ślepego? I jak jeden gitarzysta (nic nie ujmując Frantzowi) może dać radę materiałowi na dwie gitary? :faja:
I jeszcze jedno: chłopaki jechali chyba z Rzeszowa a to jeden z najczarniejszych odcinków na drogowej mapie Polski, więc mieli prawo się troszkę spóźnić, a poza tym nikt ci nie kazał stać na zewnątrz, trzeba było pójść do Wagi na piwko (ja tak zrobiłem :piwo: ), tam przy barze dowiedziałbyś się za ile zaczną wpuszczać ludzi do klubu...

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Ostatnio zmieniony pn, 14 lutego 2011 18:08:21 przez Grzyb, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 17:51:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
Czy ktoś już widział gdzieś jakieś zdjęcia z koncertu?

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 18:03:06 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 17:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
Grzyb pisze:
Saksofon... (czy ktoś wie jak nazywa się, który na nim grał?)


Łukasz Kluczniak ? Chyba, że nagle pojawiło się za Łukasza jakieś koncertowe zastępstwo?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2011 19:23:24 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 11:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
Grzyb pisze:
Saksofon... (czy ktoś wie jak nazywa się, który na nim grał?)

Ergo pisze:
Łukasz Kluczniak ? Chyba, że nagle pojawiło się za Łukasza jakieś koncertowe zastępstwo?

To był Łukasz Kluczniak, skadinąd bardzo przyjemnie grający, bardzo podoba mi się jego gra.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2011 09:52:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 lutego 2011 14:55:48
Posty: 8
Skąd: Bielsko-Biała
Widziałem w akcji Beatę i Ślepego. Beata wygląda za perkusją bardzo atrakcyjnie, niestety z grą już gorzej. Jak się posłucha przez słuchawki płyty Soul Side Story to wszystko wychodzi na wierzch. Jej manieryczne używanie automatu na stopie jest lekko denerwujące. Jej odejście z Armii przyjąłem z wielką ulgą, uważam, że to była pomyłka. Patrząc z kolei na Ślepego odnosiłem wrażenie, że gra bardzo siłowo i jest bardzo spięty.
Krzyżyk natomiast jest w moim odczuciu genialny, gra swobodnie, dokładnie i jednocześnie szybko. I ma niesamowitą kondycję - jestem pod wrażeniem.

Frantz jest pierwszym gitarzystą, który potrafi powtórzyć riff z Opowieści zimowej. Posłuchajcie jak żałośnie brzmi ten riff na Soul Side Story, mimo że było tam dwóch gitarzystów.

Angielski znam słabo, jak chcę posłuchać muzyki po angielsku, to słucham wykonawców angielskich lub amerykańskich. Podtrzymuję opinię, że śpiewanie przez Armię piosenek po angielsku nie ma sensu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2011 10:17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
filemon pisze:
Jej manieryczne używanie automatu na stopie jest lekko denerwujące.

jestem wręcz przeciwnego zdania - to co wg Ciebie jest wadą - ja przyjmuję jako atut i fajny wkład w twórczość Armii...

filemon pisze:
Posłuchajcie jak żałośnie brzmi ten riff na Soul Side Story, mimo że było tam dwóch gitarzystów.

... :evil: ... :bije:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2011 10:36:54 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
filemon pisze:
gitarzysta, który daje radę całemu repertuarowi

Czy mógłbyś wymienić tych byłych gitarzystów Armii, którzy nie dawali rady całemu repertuarowi?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group