Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 23:34:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 marca 2011 20:11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Pietruszka pisze:
WuKa się zdenerwował bo Sosnowiec to nie Śląsk ino Zagłębie.

..przecież sobie tylko żartujemy :wink:
Pietruszka pisze:
P.S WuKa wybierasz się do Sosnowca?

..chciałbym ..a to i pewnie sie wybiorę chyba ze zdarzy sie coś nadzwyczajnego, nieprzewidywalnego, tragicznego...tsunami, lądowanie ufo, choroba.
Oftop... i jeszcze raz oftop
:)
Oglądałem w galerii tego miejsca zdjęcia...
Jest dobrze sala jak w kinie/teatrze z miejscami siedzącymi 8-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 marca 2011 21:15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 26 października 2010 22:38:52
Posty: 202
Skąd: Poznań
Gero pisze:
hehe, na zdjęciu nawet widać mnie siedzącego u stoop Kmiety w wieku młodzieńczym


Faktycznie. Nawet nie zauważyłam... A na koncercie nawet przez sekundę Ciebie nie widziałam :)
To wrzucę coś jeszcze, żeby liczba mnoga z poprzedniego posta miała uzasadnienie ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 marca 2011 21:48:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 17:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
hm...
A ja muszę się przyznać że mam czasowy przesyt koncertowy Armii i postanowiłem sobie imprezę odpuścić. Wybaczcie :roll:
Kusiły mnie mnie nowe kawałki ale jakoś nie na tyle by się przełamać.
Dlatego dzięki za setlistę i fotki.

Ps. Swoją droga mam awersję do pabów - szczególnie na Nowowiejskiego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 marca 2011 23:31:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 14 września 2010 16:44:11
Posty: 232
Skąd: Poznań
Na zaostrzenie apetytu :wink: :
http://www.youtube.com/watch?v=i_LDJK40 ... ideo_title

_________________
W codziennym galopie nie traćmy głowy
Życie na ziemi to stan przejściowy
http://www.youtube.com/user/bravotwozero69


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 marca 2011 09:25:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
A jaki jest tytuł tego kawałka?
Edit: Krimzon? :D

Bardzo fajny, czekam żeby Armija pojawiła się w okręgu warszawsko-lubelskim i dawaj na koncert :D

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2011 11:01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
elrond pisze:
w sumie to jest ich już 14 !!!!

a czy wśród nich jest/będzie utwór "Nocny Lot" w znanej już od paru lat wersji?

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2011 11:08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
nie

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2011 20:27:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 maja 2009 19:57:15
Posty: 262
Skąd: Mielec
Oglądając filmiki i zdjęcia stwierdzam, że koncert był wyjątkowo klimatyczny. Niestety nie byłem nigdy na koncercie w tak kameralnym miejscu. Zamiast rozbłysku świateł jeden tylko reflektor. W tej prostocie jest coś niesamowitego co mnie bardzo urzeka. Z ta szarością kontrastuje wizualnie witraż, a słyszalnie muzyka. I chyba to jest w tym momencie kawałek Nieba na ziemi. W głowie brzmią słowa "czekam..tu..teraz..na Ciebie". Mocno się zapowiada nowa płyta. Tekstowo i brzmieniowo. Tak się zastanawiam, czy te dłuższe partie gitarowe Frantza też by mogły być na płycie. Genialne.
Cytat:
teksty na nowej płycie będą tylko w ojczystym języku

:D :D :D Bardzo się cieszę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2011 23:14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
To byl mily koncert :) nawet bylem lekko obolaly po nim (zwlaszcza uszy ucierpialy od sprzezen na poczatku)... gdy na fejsbuku ktos napisal o Armii "Zespol punk / hardcore" tom sie usmiechnal pod wasem, a tu patrzcie panstwo - w jednym z nowych numerow wystapilo nawet moshowe zwolnienie :) miejsce troche nie na takie sztuki, ale podobalo mi sie zdecydowanie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2011 20:07:22 

Rejestracja:
pn, 21 marca 2011 19:30:50
Posty: 12
Skąd: przybywasz
Wiem, że koncert odbył się już jakiś czas temu, ale pokusiłam się o małą relacje :wink:
Na początku chciałabym zaznaczyć, że był to mój pierwszy koncert Armii, od dawna wyczekiwany, więc wszystko było dla mnie nowym – jakże pięknym – doznaniem.
Opiszę również moją dość ciekawą podróż do Poznańca :wink:
Była niedziela, piękna niedziela. Pamiętam, że przed wyjazdem zajadałam się chrustami zrobionymi przez moją babcię Janinkę :D O godzinie 17:15 wraz z tatą wyruszyliśmy. Tato jechał wraz ze mną, ponieważ prawo jazdy jeszcze nie posiadam, a potrzebowałam, kogoś, kto mógłby mnie zawieźć, bo doprawdy nie uśmiechało mi się czekanie do 22:30 na PKSie z myślą, że jutro poniedziałek i trzeba wstać o 5:35. P.S. Taty nie musiałam długo namawiać na koncert. Wystarczyło, że poinformowałam go o fakcie, że wokalistą Armii jest pan, który grał w Siekierze :lol:
Ale powracając do podróży. Do Poznania mam równiutko 38km, zabraliśmy GPS’a i lets goł. Już na samym początku okazało się, że urządzenie nawala, nie może wczytać map i po chwili samoczynnie się wyłącza. Nie przejęłam się tym zbytnio, w końcu byliśmy tydzień wcześniej w „Starym Kinie”, żeby zakupić bilety, więc sądziłam, że dojedziemy bez większych problemów. Na drodze praktycznie nie było korków, tak więc w bezstresowej atmosferze mijała nam podróż aż do pewnego skrzyżowania. To tutaj tato mnie nie posłuchał i nie skręcił w tylko pojechał przed siebie. Po chwili totalna panika -nie wiemy, gdzie jesteśmy. Zaczepialiśmy przypadkowych ludzi – za niektórymi nawet biegłam! – aby w najprostszy sposób wyjaśnili nam, jak dojechać na Nowowiejskiego. Okazało się, że każdy ma inną wizję lokalizacji owej ulicy, ale CUDEM wyjechaliśmy znowuż na to skrzyżowanie. Tym razem kierowca mnie posłuchał, potem było kilka małych problemów, ale wreszcie dojechaliśmy. Spojrzałam na zegarek i okazało się, że już jest 18:40! Spanikowana, bo przecież 20min do koncertu wchodzę do klubu, który wydawał mi się Starym Kinem. Uderzyło mnie oświetlenie i brak ludzi. Spojrzałam wytrzeszczonymi oczami na barmankę i stojącym obok niej kolegą i wydukałam: „…na koncert Armii”. Pani za barem poinformowała, że Armia gra na górze ale jeszcze nie wpuszczają. W tym momencie zaczęłam się głęboko zastanawiać o co tutaj chodzi, ale na całe szczęście kolega owej pani – zapewne bardziej poinformowany – mówi, że „przecież Armia gra obok”. Wybiegłam z prędkością światła nie mówiąc nawet do widzenia, za co przepraszam :wink: Po chwili moim oczom ukazała się ziemia obiecana (czyt.Stare Kino). Weszłam i…poczułam się jak w domu! Specyficzny zapach, Arminowi ludzie, przygaszone światła budowały świetny klimat. Dostaliśmy po pieczątce, przeszłam kilka kroków i widzę scenę…malutką scenę, a na niej Frantza. Natomiast obok pan Tomek. Ależ się ucieszyłam! :D Stanęłam sobie z przodu i cierpliwie wyczekiwałam wejścia. O 19:30 Armia powitała nas „Domem przy moście”. Obok mnie zaczęła formować się bardzo energiczna grupka, więc trochę zostałam poobijana :wink: Gdyby nie tata to pewnie kilka razy wylądowałabym na podłodze. Potem zrobiło się frikowo, co bardzo mnie ucieszyło, a FRIK, na którego strasznie liczyłam został zagrany kapkę później :) Powiało Grunwaldem i został zagrany najbardziej wyczekiwany przeze mnie utwór „Poza Prawem”. Następnie 140ucieczka ze szkoły na pola i las, zrobiło się legendowo, odbyliśmy Podróż na Wschód i poznaliśmy nowe utwory, w tym dwa zaśpiewane w budzyńsko-angielskim języku (notabene bardzo lubię ten język!). Autentycznie się wzruszyłam przy „On jest tu, On żyje”… ;) Pamiętam, że jakoś na początku ktoś krzyknął „SIEKIERA!” (nie, to nie był mój tato :mrgreen: ), a pan Tomek skwitował to tylko uśmieszkiem. Zresztą wydawało mi się, że przez cały koncert uśmiech nie schodzi z twarzy pana Bombadila i że jest w świetnej formie! Trochę zostałam zdeptana, dwa razy wylądowałam na ścianie, ale czułam się wyśmienicie i mała przestrzeń wcale mi nie przeszkadzała – wręcz przeciwnie! Koncert trwał 2godzinki….2godzinki…najpiękniejsze 2godzinki mojego życia :)
Moje uszy dochodziły do siebie przez 2dni i złapałam przeziębienie :wink:
HEJHO!

_________________
Pan Bóg kalendarzem się nie przejmuje.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2011 20:17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
Jigsaw pisze:
Wiem, że koncert odbył się już jakiś czas temu, ale pokusiłam się o małą relacje

:D
Jigsaw pisze:
Zresztą wydawało mi się, że przez cały koncert uśmiech nie schodzi z twarzy pana Bombadila i że jest w świetnej formie! Trochę zostałam zdeptana, dwa razy wylądowałam na ścianie, ale czułam się wyśmienicie

:D
Piękny i od serca opis......
Jigsaw pisze:
na początku ktoś krzyknął „SIEKIERA!” (nie, to nie był mój tato Mr. Green

...ale czy aby na pewno ;)

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2011 20:26:43 

Rejestracja:
pn, 21 marca 2011 19:30:50
Posty: 12
Skąd: przybywasz
dziękuję Pietruszko :)
Nie no, mam nadzieję, że posłuchał mojego ostrzeżenia na temat tego, aby nic na temat Siekiery nie wspominał i nie daj Boże krzyczał nazwy zespołu! :D
a! I zapomniałam dodać, że tato był zachwycony grą Krzyżyka :)

_________________
Pan Bóg kalendarzem się nie przejmuje.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2011 21:35:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Świetna rela, dużo świeżości w niej :-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group