Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 11:27:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 kwietnia 2011 12:33:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 21:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Też mnie to trząchnęło. Trudno. Sekcja była wyborna. Kmieta, Krzyżyk - powodzenia! Budzy - jadziem dalej! Fajne rzeczy przed nami.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 kwietnia 2011 15:19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Spora rewolucja, która w sumie mi nie przeszkadza. Podejście Kmiety i Krzyżyka nawet rozumiem - nowy projekt, nowe emocje młody zespół "na dorobku", który nie ma zastępstw i nie może sobie pozwolić na rezygnowanie z koncertów. Choćby się grało w najlepszej kapeli świata, w końcu może przyjść ochota na poświęcenie większej energii czemuś nowemu. Dzięki za wiele pięknych dźwięków i powodzenia!

Nowa-stara sekcja jest zacna, więc o poziom się nie obawiam. Mam nadzieję, że z tego całego zamieszania wyniknie świetna i świeża płyta Armii oraz znakomita druga płyta Luxtorpedy (no bo pierwsza się na razie na taką nie zapowiada :wink: )

_________________
It's the terror of knowing what this world is about


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 kwietnia 2011 17:13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 24 grudnia 2006 13:39:00
Posty: 288
Zaskoczyła mnie ta wiadomość. Dzięki Panowie za wszystkie dźwięki! Nie należy zapominać o przeszłości, ale też patrzeć w przyszłość. A dla mnie wygląda to tak:

- Kmieta i Krzyżyk świetnie wpisują się w Luxtorpedę (oceniając po trzech znanych kawałkach). Jest moc! Wszystko mi tam brzmi - uważam, że muzycy są tam bardzo dobrze dobrani, świetnie się uzupełniają. Bardzo kibicuję temu składowi.
- Nie mam wątpliwości, że Stopa i Paweł świetnie się wpasują ponownie w skład Armii (nie mówię tak tylko dlatego, że wiele lat razem grali, ale dlatego też, że słyszałem Stopę w Armii podczas ostatniej trasy z Izraelem - wszystko było bardzo na swoim miejscu).

Podsumowując - mimo zmian - nie mam obaw, że w obu kapelach będzie dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 kwietnia 2011 20:38:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 maja 2009 19:57:15
Posty: 262
Skąd: Mielec
"My jesteśmy Armia...". To zdanie towarzyszy nam od samego początku i myślę, że nie jest tylko stwierdzeniem, ale oddaje rzeczywiście wyjątkową więź między Nami. Wszelkie dociekania i pogłoski do niczego nie prowadzą. Myślę, że zostało bardzo dużo powiedziane przez Elronda pomimo trudnej sytuacji. Najważniejszy jest tutaj szacunek i zrozumienie. W końcu to są sprawy wewnętrzne jak brzmi post. Pewnie nie tylko wewnętrzne, bo dotyczą zespołu, ale i sprawy serca strasznie wrażliwe. "...niewidzialna Armia". Nie jeden rycerz, ale cała armia. Bo myślę, że to nie tylko kwestia pisania na forum i bycia na koncertach, ale tego, że żyje się "inaczej niż zwykle".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 kwietnia 2011 13:06:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 27 lutego 2007 23:21:58
Posty: 89
Skąd: łorsoł
znalazłem ten wątek przypadkiem. Niezła niespodzianka. Schodzić się i rozchodzić to ludzka rzecz więc jakoś te decyzję rozumiem. Po cichu liczę, że sprawa między chłopakami była w miarę honorowo rozwiązana.
Łatwiej to wszystko zrozumieć jak się weźmie pod uwagę, ze zespół jak to ktoś w tym watku słusznie ujął, to także "firma" a do tego firma "wodzowska". Może to się podobać lub nie ale w tym wypadku wódz nie tylko organizuje/dowodzi ale jest wspaniałym wizjonerem. W pakiecie z umysłem artystycznym i wizjonerskim Budzego, otrzymujemy rządzenie twardą ręką wewnątrz jego firmy. Jestem wstanie to rozumieć. Trochę mniej rozumiem potężne wyczulenie na krytykę na "firmowym" forum.

cała ta informacja o rozstaniu chłopaków schodzi na drugi plan przy informacji o stanie zdrowia Stopy
.

P.S.
niskie ukłony dla Kmiety i Krzyżyka za to co dej pory oraz życzę torpedowych sukcesów :wink: .

_________________
kabarety i iluzjony!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 maja 2011 13:33:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 20 listopada 2009 21:07:48
Posty: 56
no ciężko będzie Krzyżyka odżałować...wymiata koleś maksymalnie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 maja 2011 16:22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
trio pisze:
no ciężko będzie Krzyżyka odżałować...wymiata koleś maksymalnie...

zgoda

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 maja 2011 16:26:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
trio pisze:
wymiata koleś maksymalnie...
Bialy_Kruk pisze:
zgoda
czyżbyście uważali, że Krzyżyk osiągnął maksimum swoich możliwości?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 maja 2011 18:12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Nie

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group