Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 23:07:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 23:53:55 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Bialy_Kruk pisze:
jako sluchacz, uczestnik koncertow, kupujacy plyty, idenyfikujacy sie z zespolem, chcialbym wiedziec czemu lub po co? Chyba mozna?

Kruku, czy słuchacz, uczestnik koncertów itd. powinien domagać się w najcięższych chwilach w działalności zespołu wywlekania wszystkiego na wierzch pod publiczny osąd? Chciałbyś być tak traktowany, kiedy właśnie podjąłeś trudną decyzję?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 23:56:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
Ja ze swojej strony dodam tylko, że, jak już tu wspomniano, zarówno Krzyżyk, jak i Kmieta mają konta na forum i jeśli uznają za stosowne, mogą się wypowiedzieć na ten temat.

I tak mi się nasuneło, że każda armia świata ma swoje tajemnice, w sumie nic w tym dziwnego... :D

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 02:57:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Chce byc traktowany jak sluchacz, a nie konsument muzyki zespolu Armia, drogi Erkeju wiec... Chcialbym wiedziec co dzieje sie w jednym z moich ulubionych zespolow. Co ja zreszta bede Tobie duzemu facetowi tlumaczyl.
Koncze juz wpisy bo jestem caly czas w szoku. Czekam na dalszy rozwoj wypadkow :cry: .

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 05:29:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Maślanej życzę tożsamego poziomu dociekliwości (by nie rzec: nieufności) wobec poczynań obecnej koalicji rządowej (np. w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej, a nie jedynie wobec legalizacji jednego ze środków odurzających). Nie zamieniajmy UT w tabloid.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 06:08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
Cytat:
Nie zarzucam nikomu kłamstwa. Ale zwyczajnie nie wierzę



ale w co? co jest takiego nieprawdopodobnego w tym wszystkim?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 06:23:14 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Miki, nie wbijaj do tego wątku polityki, proszę serdecznie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 06:30:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Nie ma się co podniecać, życie płynie dalej. Są takie zespoły gdzie skład jest stały i takie przez które przewija się mnóstwo muzyków. Może to kwestia fluidów, relacji między ludźmi, mocnych osobowości liderów... Mam tylko nadzieję, że panowie (nie jak w przypadku Aviatora) są nadal kolegami i jeszcze kiedyś wystąpią razem na scenie.

A tak wogle zmiany personalne w Armii i Vaderze mnie już przestały mnie ruszać :wink:

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 07:02:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Bialy_Kruk pisze:
Mowiac troche zlosliwie, klub bylych muzykow Armii rosnie regularnie


Może i złośliwie, ale bez sensu. Na miejsce dwóch muzyków, którzy zasilili ten klub przyszło dwóch innych, którzy poprzez dołączenie do Armii uszczuplili grono ex-członków Armii stając się nimi na powrót. Bilans równa się 0 :)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 07:22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Bialy_Kruk pisze:
Chcialbym wiedzieć co dzieje sie w jednym z moich ulubionych zespolow.
co ci daje prawo do takich żądań

Bialy_Kruk pisze:
Chce byc traktowany jak sluchacz, a nie konsument muzyki zespolu Armia
Czym się różni słuchacz muzyki od jej konsumenta?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 08:32:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Erkeju, przepraszam. Po prostu nie lubię niekonsekwencji, która sprowadzałaby się do poniższej wypowiedzi:
Niby nie zarzucam komuś kłamstwa, ale mu nie wierzę. Tak sobie po prostu piszę bez brania odpowiedzialności za słowa.
Podtrzymuję zdanie o tabloidyzacji UT, która wyraża się nie tylko w poziomie wypowiedzi, ale i w oczekiwaniu fanów, że się im członkowie kapeli będą spowiadać ze wszystkich decyzji dotyczących kulisów funkcjonowania zespołu. Po prostu forumowe "Rozmowy w toku", "Super Express", "Fakt", "Party" lub "Życie na gorąco" [przepraszam, nie jestem na bieżąco z tytułami]. Ot, w dobie Internetu wścibstwo przestało być chyba czymś niewłaściwym.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 08:53:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 grudnia 2009 10:09:19
Posty: 284
Skąd: Kraków
Dyskusja wiedzie jak droga prowadząca donikąd. Proponuję wczuć się w trudną rolę Budzego, Kmiety i Krzyżyka - i dać sobie spokój.

Nikt kijem Wisły nie zawróci... zamiast tego lepiej się np. pomodlić, życząc wszystkim dobrze. Właśnie wróciłem z parafialnych rekolekcji, stąd taka myśl.

_________________
Armia - od 1986 roku czyli od "Jeżeli" na LP3.
Tymochowicz - od początku.
http://radio-orbit.pl/index.php/lista-p ... -top-orbit


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 09:18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a ja nie kumam o jakich tajemnicach i niewyjasnieniach się tu pisze. przecież w pierwszym poście elronda jest wszystko napisane. mógł ograniczyć się do jednego zdania: "armia zawiesiła współpracę z kmietą i krzyżykiem."
w takim przypadku gorliwy fan mógłby "domagać" się wyjaśnień.
tymczasem sytuacja została wyjaśniona w jasny sposób. niektórzy potrafili ją odczytać, a np. old seniorhand nawet wytłumaczyć:

OLD SENIORHAND pisze:
w mojej ocenie to koledzy Kmieta i Krzyżyk dokonali wyboru Luxtorpedy kosztem Armii i "zawieszenie współpracy" jest dla mnie naturalną decyzją. ich macierzystą "firmą" była Armia i jeśli chcieli "pracować" w innej "firmie" to ta inna "firma" powinna dostosować sie do "macierzystej" a nie na odwrót. no chyba że ta inna "firma" staje się ich własną więc w naturalny sposób odchodzi się na swoje...


widocznie muzyka luxtorpedy podoba im się bardziej, mają prawo.
inna sprawa, że resztę zespołu armia ten wybór totalnie zaskoczył.

zarzucanie elrondowi kłamstwa jest dla mnie chamstwem.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 09:29:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
Ja się nie chcę zabierać za ocenianie ani tym bardziej nie chcę się domagać żadnych wyjaśnień itd. Uważam, że Budzy miał całkowicie prawo do zawieszenia tych muzyków skoro wybrali inny zespół...a nam nic do tego. Z drugiej strony mi bardziej odpowiada Luxtorpeda niż ostatnie dźwięki Armii (Freak) więc nie mam Krzyżykowi ani Kmiecie za złe. A tragedii żadnej nie ma bo Armia dalej istnieje ma nowych(starych) muzyków i wierzę, że będzie dobrze. Czekam więc z utęsknieniem na nowe, wspaniałe płyty Armii, Luxtorpedy i 2Tm2,3 ;)

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 11:02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 28 października 2010 19:42:59
Posty: 466
Skąd: Z Nienacka
Ja nie mam skłonności do jakichś kategorycznych sądów, wydaje mi się, że rozumiem racje i motywacje rytmików i Budzego. Może to dlatego, że nie jestem zbyt długo na forum, nie mam żadnej potrzeby publicznego samosądu. Przyjmuję do wiadomości. Życzę chłopakom szczęścia i dzięki za wszystko.

Z drugiej strony jako fan martwię się trochę przyszłością Armii, bo skład się w parę miesięcy posypał. Nie wiadomo czy to jakoś nie wpłynie na 2 Tm 2,3 w dodatku. Uwielbiałem granie Stopy, ale parę lat minęło, nie wiem czy wszystko znów zatrybi. Nie da się wejśc dwa razy do tej samej wody i takie tam. Krzyżyk to jednak nowa energia i to dało się wyczuć.

Rozumiem więc ogólny nastrój smutku i niepewności, ale przyzywanie przed jakiś sąd forumowy Budzego, żeby się tłumaczył to jakaś paranoja.
Trzymaj się Armio czekamy na nową kartę twojej historii.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 11:09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
:shock: Kapitalna sekcja to jest bez dwóch zdań... Wielkie dzięki za granie chłopaki i powodzenia ! Kmiecie dodatkowo dzięki za miłe pogadanki pokoncertowe...

Odnośnie obrońców biednych i uciśnionych muzyków to przypominam, że tak jak Aviator miał możliwość skomentować swoje rozstanie z zespołem tak Germazeze i Kreuz tez mogą...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group