Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 23:19:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 21:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
OLD SENIORHAND pisze:
2TM2,3
wierzę że te roszady w Armii nie doprowadzą do rozpadu najlepszej kapeli na świecie (oczywiście tuż po The Cure Wink ).






Szykuje się pracowity rok dla Litzy, bo zapowiedział on debiutancką płytę Luxtorpedy, a także nowe wydawnictwa grup 2Tm2,3 oraz Kazik Na Żywo. Poznaliśmy już datę premiery Luxtorpedy - album ukaże się 15 kwietnia. Na płycie "Luxtorpeda" znajdzie się 10 utworów o mocnym rockowo-metalowym brzmieniu i z tekstami, które opisują życie Litzy, jego walki, upadki i przemyślenia na tematy, o których nie wypada mówić głośno w towarzystwie. Dodatkowo będzie można na płycie posłuchać wersji instrumentalnych każdego utworu.

http://muzyka.interia.pl/alternatywa/news/luxtorpeda-czadowy-litza-solo,1592131

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
OLD SENIORHAND pisze:
a pamiętacie jak Maleo wymienił cały skład Houka? takie sprawy są normalne i mnie zwyczajnie nie szokują.

Szokuja, gdy szczegoly tej decyzji sa malo znane. Zwlaszcza, jak zespol juz prawie wchodzil do studia.
Co do Houka to po wymianie muzykow nie byl juz tym samym Houkiem. Nie jest to tylko moja opinia.
Nie podzielam Twojego optymizmu. Zwlaszcza, ze sekcja rytmiczna Armii, jest jedna z najlepszych w Polsce.Zawsze mi sie morda smiala jak obserwowalem Kmiete w akcji. Poruszam ten watek, bo jestem sam basista amatorem i wiem, ze wbrew pozorom, basista dobry w zespole to duzy sukces. Oczywiscie Piotrowski to dobry prognostyk, ale jak pisalem wczesniej. Dla mnie zespol to dobre relacje i emocje wsrod czlonkow zespolu. Oczywiscie mozna rzadzic tak jak piszesz, tylko czy wtedy powstaja epokowe dziela? Nie sadze.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 03:25:03
Posty: 881
Skąd: toruń
Bialy_Kruk pisze:
Nie zgadzam sie. Macierzystymi formacjami byly Izrarel i Armia. Gral tam wczesniej, wiec....


ok. różnica kilku miesięcy, więc...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Luxtorpeda ma swój wątek, więc nie ma co znów poruszać kwestii pobocznych, a za taką mam przesunięcie premiery debiutu nowej formacji. O nowej płycie Voo Voo też nie warto pisać akurat w tym temacie.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Cytat:
ok. różnica kilku miesięcy, więc...

To jednak wczesniej :lol:

Moim zdaniem kilka lat po Armii i Izraelu. W Voo Voo od chyba 1991 roku, wiec....

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 03:25:03
Posty: 881
Skąd: toruń
naprawdę różnica kilku miesięcy :) sprawdź :)

zresztą - z tego co wiem z autopsji - to dla Stopy koncerty z Voo Voo były w kalendarzu zawsze piorytetem z czym liczyli się menagerowie i organizatorzy koncertów Armii i Izraela :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:24:54 

Rejestracja:
czw, 15 stycznia 2009 16:00:49
Posty: 732
Skąd: Wrocław
I tu również można byłoby się dogadac. ech nie rozumiem, jestem zły, smutny i sfrustrowany :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:26:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
OLD SENIORHAND pisze:
zresztą - z tego co wiem z autopsji - to dla Stopy koncerty z Voo Voo były w kalendarzu zawsze piorytetem z czym liczyli się menagerowie i organizatorzy koncertów Armii i Izraela

To w tym kontekscie, jak bedzie koncert Voo Voo i Armii to co?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:26:23 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Co ma przynieść wałkowanie tego tematu ostatnich zmian w Armii bez końca? Czy ktoś tutaj chce pozbawić Budzego możliwości podejmowania niezależnych decyzji w sprawie Armii? A może przed podjęciem decyzji powinien występować o jej uprzednią akceptację na tym forum? Albo co najmniej wytłumaczyć się z decyzji już podjętych?
Maślana, czemu zarzucasz Budzemu kłamstwo? Masz jakieś dowody?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:29:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
....chcę tylko dodać, (słowa te kieruję głównie do Maślany i Białego_kruka) ,że nie zamierzam tłumaczyć się publicznie nikomu z tego, dlaczego wolę grać lub nie grać z tym lub tamtym muzykiem... w pierwszym poście napisałem jak sie sprawy mają ,ale jak widzę niektórzy nie rozumieją po polsku ...albo...nie chcą zrozumieć... :cry: ...sorry, ale nie sądziłem ,że na forum zespołu Armia będę musiał czytać oszczerstwa pod swoim adresem...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:30:19 

Rejestracja:
czw, 15 stycznia 2009 16:00:49
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Nie zarzucam nikomu kłamstwa. Ale zwyczajnie nie wierzę, mam prawo. a już nie bedę wałkował o społeczności, relacje w zespole bo to Kruk napisał. Ja milknę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:32:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 03:25:03
Posty: 881
Skąd: toruń
Bialy_Kruk pisze:
To w tym kontekscie, jak bedzie koncert Voo Voo i Armii to co?


patrz moja pierwsza wypowiedż w tym wątku + skład Armii na ostatnim koncercie w Sosnowcu :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:32:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Erkej pisze:
Co ma przynieść wałkowanie tego tematu bez końca? Czy ktoś tutaj chce pozbawić Budzego możliwości podejmowania niezależnych decyzji w sprawie Armii? A może przed podjęciem decyzji powinien występować o jej uprzednią akceptację na tym forum? Albo co najmniej wytłumaczyć się z decyzji już podjętych?

Nie, nawet bym nie smial, ale jako sluchacz, uczestnik koncertow, kupujacy plyty, idenyfikujacy sie z zespolem, chcialbym wiedziec czemu lub po co? Chyba mozna?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:36:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7696
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Nie będę się silił na analizy, ile wnieśli Krzyżyk i Kmieta do Armii, bo słaby ze mnie meloman i zawsze na Armię patrzyłem jako na całość, niespecjalnie się zastanawiając, jakie elementy się na nią składają. Armia z nimi grała dobrze, więc szkoda, że teraz będzie bez nich (swoją drogą, co tu znaczy "zawiesić" – czy to tak, jak z Rozencwajgową, która od czasu do czasu wpada do Armii, czy jak z Aviatorem, którego nie było nawet na jubileuszu?). No ale jak ma nie być dobrze z Pablem i Stopą?

Jeśli czegoś bym się obawiał, to tego, że w razie tymczasowości tego rozwiązania, Armia za bardzo stanie się kolektywem zamiast zespołem, gdzie poza Tomkiem każdy będzie czuł się tylko gościem na jakiś czas. Wtedy może być trudniej o zaangażowanie takie, żeby zrobić dobrą płytę. A może się martwię na zapas? W końcu Freak też po części tworzyli "goście", a wyszło świetnie.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2011 00:40:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Maślana pisze:
nie wierzę w to co pisze Budzy
Maślana pisze:
Jako fan mam prawo wiedzieć dlaczego naprawdę

Maślana pisze:
chcę poznać prawdziwy fakt


Maślana pisze:
Nie zarzucam nikomu kłamstwa

:roll:

armijny big brother pewnie by cię uszczęśliwił

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group