Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 15:49:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2011 11:51:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
http://www.youtube.com/watch?v=nzsYV-Nl5is

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2011 01:17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Erkej pisze:
widzę obok Profesora, który przybył z Glasgow, Korzenia z żoną i brata mego. Wracamy wspomnieniem do pierwszej wyprawy armijnej sprzed lat w Karkonosze, gdzie na dobre zaczęło się forumowe życie... Samotnia wśród gwiazd... Ale to już temat na inny ciąg wspomnień.

O ja cię! Może inny ciąg wspomnień, ale świeży dla mnie, bo dopiero co w tych Karkonoszach byłem.

Ale bardziej na temat - dzięki Erkej, pięknieś napisał! Zdjęcia obejrzę na jakimś innym sprzęcie, bo ten komputer to się nie nadaje.

Legendaaaaaaaaaaaaa! :peace:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2011 14:02:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 28 stycznia 2009 20:18:30
Posty: 182
Skąd: Kolbuszowa
Sporo czasu się zbieram żeby coś napisać, a tu nadal brak słów. Ciężko opisać rzeczy, które z pewnością będę wspominał całe życie.
Do Jarocina obowiązkowo - pociągiem wyjechałem wieczorem, o 6 rano byłem na miejscu, zadomowiłem się w szkole, krótka drzemka z kilkoma koszmarami i lecimy na koncert zespołu R.U.T.A. Koncert bardzo emocjonujący. Cały ten rok nasiąkałem powoli muzyką etniczną i folkiem zaczynając od Żywiołaka przez miejscowe kapele, aż po ową Rutę, czad, że aż miło. Na koniec stałem jak wryty - wstrząsająca piosenka z Robalem na wokalu - Pasterz. Wieczorem Armia - mistyczne przeżycie którego nie zdołam opisać. Jak zwykle istne katharsis na On Jest Tu...

Dzień drugi. Wstaję patrze kilka metrów dalej - kumpel śpi, olewam go, idę na MECZ. Po dotarciu pokręciłem się wokoło, złapałem Elronda i pytam się czy jest skład, on żebym był w pobliżu. Rozgrzewka i do boju! Wielkim szczęściem, jednym golem przeszliśmy do fazy play-off. Rozgrywka z Happysadem który był czarnym koniem turnieju. Okazała się istną hekatombą :twisted: . Wynik 4:0 mówi sam za siebie. Finał z Biff. Przedstawienie zawodników (mnie na liście zabrakło, nie mam żadnych pretensji - po latach będę wspominał, że byłem tajną bronią zespołu :twisted: :twisted: ) i do hymnu! ho ho HO-O! Publika już po naszej stronie :) Dwa gole naszych myśliwców, i przeciwnicy zwierają szyki i szykują się do odpowiedzi. Kilka minut przed końcem wynik już 2:1! Brylu w iście heroicznym stylu broni ostatnie strzały, aż wreszcie... jest! Gwizdek! wiwaty, podzięki, pozdrowienia, czas już iść... Nie chce mi się wierzyć, że sami wygraliśmy. Ewidentnie KTOŚ nam pomógł - duchowo - a jakże! Zmęczony wracam do szkoły w której nocowałem, prysznic, pizza i na Acidów. 15 minut spóźnienia... Kocioł taki, że ciężko ustać, więc może być :D Tego dnia juz nic muzycznie mnie nie pociągnęło. Strachy śpiewały o chłopięcych sutkach, a Happysad już nawet nie wiem o czym bo siedziałem i oddychałem oglądając zachód. 2 piosenki Bad Religion i idziemy spać. Nie wiem na czym polega "fenomen" tego zespołu, chyba, że na odrzucaniu wszelkiej religii... Ani mnie to grzeje ani ziębi :?

Trzeci dzień. Msza w kościele św. Marcina, ksiądz się zastanawia, czy wiara Stopy nie była większa od jego własnej... Przemyślenia i zaduma. Po mszy chwila rozmowy z Elrondem i Natalią, i czas na obiad. Z czystej ciekawości wybrałem się na koncert niejakiego Bednarka. Jedyne rege na festiwalu (nie licząc Niezwyciężonego 8-) ), może być, wcześniej nie byłem do niego przekonany, teraz go toleruję. Przyczynia się do propagowania rege w Polsce za co mu chwała. Jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie koncertów w tym roku - Luxtorpeda. Ultraczad :D Nie zauważyłem kiedy zagrali cały materiał. "Nie pozwólcie nam zejść ze sceny!" i poleciał Autystyczny po raz drugi. W pogo pojawił się chłopak w koszulce na 25-lecie okazał się forumowiczem o nicku Kertoip (pozdrawiam serdecznie!) Po koncercie tu i ówdzie chóry męskie podśwpiewywały "hej hej! na pierwszy rzut oka...". Rozczarował mnie brak koszulek w sklepiku co tłumaczę sobie zawieruchą organizacyjną (3 dni przed festiwalem okazało się, że będą na nim grać). Pocieszyłem się Luxową smyczą ("daj im znak, zerwij smycz!"). Chwila przerwy i Moskwa. Dzwonię do szwagra i przez 10 minut słuchamy razem skondensowanego punku. Rozbrzmiewają pierwsze riffy Nigdy! Do boju! Poleciały stare kawałki Ja Wiem Ty Wiesz, Światło, Pokolenie Małp, ale tez nowe. Pierwszy gośc, wokalista Rejestracji, łysawy pan w okularkach, rozpoznałem piosenkę Wariat. Gość następny (nie jestem już pewny co do kolejności) Budzy. Aguirre i Zostaw to. Jak punk to punk! :twisted: Ludzie drą się Sie-kie-ra! Zobaczyłem na scenie Robala i drę się De-zer-ter! Ile procent duszy? i wielki "hit", Ku Przyszłości! Publicznośc w euforii. Na koniec Powietrza, wszyscy goście na scenę, pełna moc. Po koncercie jak po bitwie - niedobitki się rozchodzą, ranni kładą się na trawie lub na "tarczach" z reklamówek. Gra Dżem gdy rozmawiam z przyjaciółką sprzed lat, żegnamy się i to już koniec. Jest już poniedziałek. Lecimy do szkoły bierzemy bagaże, 1:26 na peronie drugim, pociąg Kołobrzeg - Przemyśl. Okazało się że wszystko zajęte, wagon w którym siedzimy "okupują" mali harcerze. 6 godzin na korytarzu póki nie wysiedli w Krakowie. Potem busik z Rzeszowa i wielka wyprawa się kończy. Miło było poznać wszystkich poznanych Elronda, Natalię, Banana, Kubę, Gera, Araska, Toniego, Robiego, Łukasza, Marcina, Frantza, Kertoipa - do zobaczenia w przyszłości!

uff trochę długo...

_________________
Duch wieje przez świat
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 lipca 2011 21:25:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 07 lutego 2009 22:16:20
Posty: 54
Skąd: Piotrków Trybunalski
Bard pisze:
uff trochę długo...
e tam, moja relacja w innym miejscu jest dużo większa :wink: a Twoją się świetnie czytało.
w ogóle to cześć, to ja jestem :)

_________________
"z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby"
Last.fm


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 lipca 2011 21:21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 12 lutego 2011 18:02:29
Posty: 19
Witam.
Dysponuje ktoś nagraniami audio z tego koncertu?
A jeśli tak, i o ile muzycy nie mają w związku z nimi jakiś planów (dobrze by było), to czy mógłby się nimi podzielić?
Fajnie byłoby posłuchać sobie jeszcze raz "Legendy" w wersji z tego koncertu...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group