Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:21:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 11:59:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
w dzisiejszej wyborczej bardzo dobrze o koncercie armii

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 13:00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 09:47:39
Posty: 485
elrond pisze:
...był , (jak widać na zdjęciach Erkeja )

Rzeczywiście. Zdjęcia dopiero teraz oglądam...
To kiedy CD/DVD z koncertu? :)

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 14:07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...tego jeszcze nie wiem ale chyba ...warto :wink:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 14:53:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
jest już i klimatyczne video:
http://youtu.be/aBf61SfXtGw

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 15:29:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
http://wyborcza.pl/1,75248,9962559,Jaro ... z1SRAKNYOC

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 20:56:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
elrond pisze:
...tego jeszcze nie wiem ale chyba ...warto

No ja bym bardzo chciał! BARDZO!

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 lipca 2011 20:57:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
pilot kameleon pisze:
No ja bym bardzo chciał! BARDZO!
nie Ty jeden :mruganie:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2011 13:31:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dziwię się, że obecni na koncercie tak skąpo o nim piszą, dobrze, że jest ta relacja :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2011 14:56:10 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
antiwitek pisze:
Dziwię się, że obecni na koncercie tak skąpo o nim piszą, dobrze, że jest ta relacja


To było coś takiego, czego opowiedzieć się nie da. Nie przelejesz na papier tych emocji, dźwięków, których nie było wcześniej, a które słyszałeś przez chwilę bo pojawiały się nowe. A przed oczami staje Ci Stanclewo, Jarocin 1991 i wiele innych wspomnień. I tylko w krzyżu rypało... ale o tym nikt nie chce chyba czytać ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2011 18:32:04 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
antiwitek pisze:
Dziwię się, że obecni na koncercie tak skąpo o nim piszą, dobrze, że jest ta relacja

Jadąc passaciskiem do Jarocina z bratem mym, uświadamiam sobie, że mija właśnie dwadzieścia lat od pamiętnego koncertu Armii w Jarocinie, który niespodziewanie oczarował mnie poprzez transmisję na żywo w TVP. Czekałem wtedy na sławną Brygadę Kryzys, a tu Ibisz zapowiada jakąś Armię. Metafizycznie roześmiany człowiek w błazeńskiej czapce śpiewa mi o Niezwyciężonym! Ciary mnie przechodzą przepotężnie. Co to jest ta Armia? Trzeba szybko sprawdzić w internecie. Ale zaraz! Przecież jeszcze nie ma żadnego internetu! Biegnę następnego dnia do sklepu muzycznego przy ul. Mazowieckiej (wtedy jeszcze istniał) i kupuję compact disc numer 001 z Izabelina pod tytułem Legenda. I od tej pory, przez następne dwadzieścia lat, nic już nie jest takie, jak wcześniej...

Przed obecnym koncertem kilka miłych rozmów... Kuba, Budzy, Natalia, Krzysztof Pielgrzym, Banan... Banan mówi, że tamte czasy wizualizują mu się, jakby były w innym życiu... Wszystko się umetafizycznia jakoś po tych słowach... Poprzednie życie, następne życie... Stopa...
Jestem przed sceną - wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, prawie jak na Woodstocku albo Openerze, mało co widzę, bo tu nisko, a tam wysoko zbyt. Canon grzeje się od intensywnych ruchów migawką. Cholera, wizjer mi paruje za sprawą niespodziewanej wilgoci oczu. Inni fotomisie w fosie nie bardzo wiedzą, czemu śpiewam na cały głos robiąc zdjęcia i oczy wycierając. Współczując im wychodzę na pole, do ludzi. Wtedy widzę całą potęgę mistycznego spektaklu. Trudno mi fotografować, ale postanawiam być twardy. Klimat oryginału bije ze sceny jak nigdy dotąd! Banan czaruje klawiszem, a Kuba waltornią - wreszcie zaistniał idealny zestaw czarodziejski. Te dźwięki... Jak wewnętrzny puls... Część mojego życia... Światła raz krwiste, raz wylewające się błękitem w publiczność... Wizulizacje dopełniające całości... Legenda przepływa jak ulotny sen... Pobudka! Legendowe bonusy! Podróż na Wschód! Ten sam, co dwadzieścia lat wcześniej, Roześmiany W Błazeńskiej mówi, że Stopa już jest na tym Wschodzie i wiem, że ma rację. STOPA!!! STOPA!!!!!!!!!!! Tego krzyku ze sceny nie mógł nie usłyszeć, nawet TAM. I jeszcze Niezwyciężony, Jeżeli, Popioły, On Jest Tu......
Zamyka się jakaś ważna klamra. Co będzie dalej? Stopa przypilnuje zespołu, Kajo ogarnie forum... Będzie dobrze.

Kiedy budzę się z zadumy po wybrzmieniu ostatnich dźwięków, widzę obok Profesora, który przybył z Glasgow, Korzenia z żoną i brata mego. Wracamy wspomnieniem do pierwszej wyprawy armijnej sprzed lat w Karkonosze, gdzie na dobre zaczęło się forumowe życie... Samotnia wśród gwiazd... Ale to już temat na inny ciąg wspomnień.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2011 19:37:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Erkej pisze:
Stopa przypilnuje zespołu, Kajo ogarnie forum... Będzie dobrze.

:D :piwo:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2011 20:33:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Obrazek

zdjęcie to zrobiłam komórrą zaraz po koncercie w kontenerze-garderobie

erkej - fajna rela :piwo:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2011 22:36:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no dobra, legenda - wiadomo, ale nikt nie pisze o niedzieli. dwa kawałki armii z moskwą: aguirre i zostaw - po prostu ZAJEBISTE!!!!
moskwa po pół godzinie grania swoich kawałków urządziła swoje 28 urodziny grając kawałki starych punkowych kapel :wink: zaśpiewał kolo z zespołu rejestracja, potem wyszedł budzy, a na końcu robal. ale kawałki armii zmiotły wszystko, to był jakiś mega totalny szał!!!! :D
a na końcu moskwa zagrała "powietrza", gdzie już wszyscy śpiewali razem. ten występ pogrążył całkowicie wszystkie czadowe zespoły tego dnia.

na backstagu wyłowiłam kątem ucha jakieś nowe pomysły gumy dotyczące tajemniczego projektu: guma-robal-budzy
:faja:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2011 11:35:58 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 11:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
natalia pisze:
no dobra, legenda - wiadomo, ale nikt nie pisze o niedzieli. dwa kawałki armii z moskwą: aguirre i zostaw - po prostu ZAJEBISTE!!!!

Siostra dzwoniła do mnie w tym momencie i także mogłem usłyszec charakterystyczny śpiew Gumy jak i Budzego, bardzo fajnie to wyszło i Moskwa nieźle znajduje się w armijnym repertuarze. Chociażby mając na myśli "Saluto" z 25-lecia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2011 11:43:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
natalia pisze:
na backstagu wyłowiłam kątem ucha jakieś nowe pomysły gumy dotyczące tajemniczego projektu: guma-robal-budzy

To bylby czad!

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group