Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 02:11:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 579 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 00:06:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
... lub "Czeski Bit", "Seul - Skate Stary", "Sexodus" albo "Upij Matule"... :wink:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 07:05:57 
A dla mnie brak błędów i wkładka trzymająca poziom są ważne. Nie mogę się zgodzić, że kupuje się płyty dla muzyki, bo w takim razie mogę kupić piracką kopię, albo przegrać od kogoś tudzież ściągnąć z Internetu. Ale nie robię tego. Zatem wniosek jest prosty - oryginalna płyta kupiona w sklepie ma coś czego inne nie mają. :)

Dlatego zupełnie nie odpowiada mi, gdy za cenę oryginalnego albumu sprzedaje mi się coś, co przypomina raczej piracką właśnie kopię. Błędy w tytułach - tak działała Fala, która na 'Legendzie' umieściła po utworze 'Przebłysk' utwór '5'. Brak wkładki - tak przeważnie można rozpoznać piraty - wkładka ma tylko czterty strony, przy czym po otwarciu jej okazuje się, że w środku jest biała.

Dobrze, że Metal Mind wydaje reedycje starych płyt (choć szkoda trochę, że w ostatnim czasie jakby łatwiej wydać reedycję niż nowy album), ale jednocześnie przykre jest, że przeważnie te reedycje to wydawnicze buble. Jak na możliwości tej firmy to słabo strasznie. Nie piszę tu konkretnie o Armii, tylko ogólnie.

Niemniej, biorąc pod uwagę czas jaki ma upłynąć od pierwszych reedycji do kolejnych, liczę na to, że będą one lepiej dopracowane, nie tylko pod względem literówek, ale także pod względem bonusów. :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 11:13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Obrazek
tak ma wygladać tył digipaka...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 12:45:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
wiem ze jestem czepialski, ale na arsmundyjskiej reedycji hej szara wiara byla zapisana jako hejszarawiara - to w koncu ktora wersja jest "wlasciwa" o ile o wlasciwosci mozemy mowic ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 12:56:59 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
Ładny ten tył, choć mimo wszystko zostanę przy edycji Ars Mundi. Jest tyle płyt, które chciałbym kupić,że dla jednego utworu (tu :Okna), się nie pokwapię :wink: Ale myślę,że zadowoleni bedą ci, którzy tej płyty jeszcze nie mają.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 13:58:23 

Rejestracja:
pt, 11 lutego 2005 14:05:01
Posty: 20
Skąd: Poznań
witam ponownie was! 8)
wiem, ze to nie jest najważniejsze, ale nie po to kupuję oryginalną płytę, żeby kiepski produkt
metalmind to wiadomo nieoddziś nienajlepsza firma, szkoda, ze armia się z nimi związała...
ale reedycje były potrzebne i na te nowe czekam już z utęsknieniem
ech a digipack ultimy też jest marny, jakiś krzywy ten kartonik, książeczka się nie mieści...
kurde, ktoś to powinien był zrobić naprawdę porządnie!
pozdrawiam wszystkich!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 14:53:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
skoro mowa o reedycjach od strony wydawniczej to muszę się pojawić ja...

popieram Bandyte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja w dobie pirackich kaset nie rozumiałem tekstów Kaczkowskiego, Niedźwiedzkiego i innych zgredów o tym, czym dla nich była okładka płyty winylowej... dopiero w dobie kompaktów zrozumiałem o co chodzi i lubię sobie oglądać książeczkę, a kwestia jaj estetyki jest dla mnie bardzo ważna...
te kilkanaście błędów w pięknej wkładce do reedytowanej Legendy to po prostu skandlaiczne niedbalstwo moim zdaniem...

poza wszelkimi dyskusjami jest to, że płacę - wymagam - to jest moje prawo i tyle...

nie musi mi się podobać, że płyty się robi "po bandzie" - nie do końca wiadomo co na nich będzie i kończy się to błędami na okladkach/książeczkach - to się tyczy zarówno reedycji, jak i UT...
niespecjalnie mnie jako nabywcę i jako fana obchodzi kto jest za taką niedbałość odowiedzialny...
ostatecznie zespół Armia ma jakąś umowę z MMP, nawet jeżeli wina po stronie wydawcy to zespół też powinien od niego wymagać...

no i jeszcze dodam, że banalizowanie kwestii wydawniczych przy okazji reedycji nie wyszło na dobre wydaniu UT... mam nadzieję, że popełniono już wystarczająco błędów, żeby ię na nich czegoś nauzyć...

pozdro...

KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 15:59:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:19:05
Posty: 249
Skąd: Zabrze
Ja także popieram bandytę - ja płyty kupuję zazwyczaj w 70% dla muzyki, bo oprawa graficzna jest moim zdaniem niezmiernie ważna, bo w końcu po coś się te wkładki robi. Podoba mi się tył nowej od "AntiArmii" - mam nadzieję, że wkładka będzie równie dobra. Jednak w kwestii digipacków, to muszę zwrócić uwagę na zdanie, które już tu padło, a mianowicie:

juras pisze:
jakiś krzywy ten kartonik,


No właśnie... czemu większość digipacków MetalMindu wygląda tak, jakby ktoś na nich siedział?? Mi się zdarzyło już w przypadku lipcowych reedycji i UT, że przednia część jest mocno wysunięta za tylnią.
Przecież to wygląda fatalnie i jeszcze z trudem się ustawia na półce... Nie wiem jak was, ale mnie to okropnie złości. (u mnie książeczka się mieści :) )

No i mam nadzieję, że nowe reedycje będą dopracowane (tzn. błędy się nie powtórzą) i obfite w bonusy - tego im życzę, bo czekam na nie z utęsknieniem.

_________________
Mięso i kości, serce i wątroba, wiatraki na niebie. martwica mózgowa!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 kwietnia 2005 08:55:40 

Rejestracja:
pt, 11 lutego 2005 14:05:01
Posty: 20
Skąd: Poznań
w teraz rocku reedycje zostały też już gruntownie objechane 8)
bonusy też niespecjalne, piliki wideo to gołe pliki [to dobra, nie wymagam już prezentacji, chociaż ciekawe, że bootleg z prl można było fajnie częśc multimedialną opracować...], z exodusu podobno wycięte są kawałki...
mnie to drażni, po cholerę kupowac oryginał w takim razie??
potem wyjdą poprawione wydania i trzeba będzie znowu płacić
fakt, digipacki metlamindu sa fatalne, ksiązeczka wchodzi na styk, masz rację jest spłaszczony; kurde mam digipack anathemy i jest idealny, przeszedł już wiele a trzyma się doskonale
ot różnica między zachodem a polskim 'wydawcą'
uf, to sobie ponarzekałem :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2005 08:11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
elrond pisze:
tak ma wygladać tył digipaka...


Czyli z dwóch podawanych przez sklepy list żadna nie jest do końca prawdziwa :roll:

A co do digipaków, to zwykły klej biurowy okazuje się bardzo przydatny (i w miarę skuteczny) :twisted: To i tak nie te czasy, gdy sklejało się porwane taśmy lakierem do paznokci...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2005 08:20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Wygląda na to, że części "SSS" będą wydane oddzielnie: http://www.metalopolis.pl/?metalopolis- ... ea0dc5&a=s
"AntiArmia" z Ars Mundi jest jeszcze dostępna, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać :wink: Skuszę się zapewne na "Ducha", ale koncert TMV za chwil parę...

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2005 16:27:16 

Rejestracja:
pt, 11 lutego 2005 14:05:01
Posty: 20
Skąd: Poznań
antimarmia jest chyba na fanie...
o proszę: http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=68698
8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2005 09:58:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
J.T.Fly, zapomniałem, że kiedyś Metalopolis już mi taki numer wycięło. Każdy może na własną rękę wejść na beznadziejnie działająca stronę niechlujnego wydawcy i tam znaleźć dowody odnośnie do "SSS" :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Ostatnio zmieniony ndz, 11 września 2005 23:19:16 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2005 10:09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Ja najbardziej czekam na reedycję Drogi, bo wredny magnetofon wciągnął kasetę :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 kwietnia 2005 10:14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Swoją drogą (Nomen Omen), nie wiedziałem, że Elrond już nie gra w naszym ulubionym zespole. "Ex Armia" ?? :)

http://www.fan.pl/shopping/lista.php?wy ... pby=nazwa2


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 579 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group