Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:36:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 listopada 2011 08:35:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
arasek pisze:
Pamiętam ogromne tłumy ludzi, Armia była wtedy niezwykle popularna wśród ludu, w kierunku Areny szły setki dziewcząt, które dziś zapewne słuchałyby Justina Biebera



O! To przegapiłem, a to jest piękny znak tamtych lat. U mnie w klasie w podstawówce nawet posiadaczka największego alfa na głowie potrafiła zanucić przynajmniej Niezwyciężonego i Przebłysk. Znajomych dziewcząt, które podkochiwały się w Tomku to nawet nie zliczę. To były ciekawe czasy :)

A tymczasem ja po raz kolejny przesłuchałem sobie "Exodus" i tym razem utworem, który najbardziej przykuł moją uwagę było "Dla każdej samotnej godziny"... ależ ten numer czaruje! Cała płyta trzyma równy poziom czadu (może poza "Exodusem", który w wersji kasetowej - a więc dla mnie kanonicznej - był "w środku", a nie na końcu jak na reedycji MMP), a tu nagle takie zwolnienie i uspokojenie. Ciepłe brzmienie, "kosmiczna gitara" Bryla, i wszystko lewituje kilka metrów nad ziemią. Nie ma się co dziwić, że kiedyś w odniesieniu do koncertów Armii słowa "misterium" używali nawet najbardziej gruboskórni twardziele.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 listopada 2011 10:11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pet pisze:
słowa "misterium" używali nawet najbardziej gruboskórni twardziele.

... :D ...pamiętam jak po koncercie podbiegł do mnie wokalista Kolaborantów -Przemek Thiele i wyznał ,że on nigdy czegoś takiego nie widział ani słyszał :shock:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 listopada 2011 11:14:11 

Rejestracja:
wt, 15 września 2009 21:08:21
Posty: 35
Wiele razy wtedy po koncercie Armii mówiłem, że czegoś takiego nigdy nie widziałem i nie słyszałem...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 maja 2012 21:14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
W tym roku, chiba w grudniu przypadnie rocznica 20-lecia nagrania/wydania "Czasu i bytu"... Bardzo dobrej płytki, jednej z ulubionych zespołu...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 maja 2012 23:32:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
mathew pisze:
W tym roku, chiba w grudniu przypadnie rocznica 20-lecia nagrania/wydania "Czasu i bytu"... Bardzo dobrej płytki, jednej z ulubionych zespołu...


Mój czas, czas, czas, nadchodzi...

:piwo:

,,Albo i nie to... ''

Scaliłem posty - Uprzejmie proszę, żebyś na przyszłość edytował post, zamiast pisać następny, chyba, że to coś bardzo ważnego. jpl. :wink:

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group