Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 10:47:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 lutego 2012 01:12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 12:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
No cóż - uparłeś się widzę i będziesz mnie tu zarzucał argumentami o złym i dobrym brzmieniu polskich i nie polskich zespołów. Poza tym nie wiem do czego zmierzasz? Chcesz żebym zgodził się z Twoją tezą że winę za to że Tobie się na Armii nie podobało ponosi nasz akustyk? I to dlatego, że tego dnia znowu Tobie lepiej zabrzmieli Luxi, a rok wcześniej Lao? Nie znam Twoich kompetencji w dziedzinie akustyki, ale moi koledzy, którzy albo zawodowo piszą o muzyce albo zawodowo ją uprawiają i wg. mnie takie kompetencje posiadają, zgodnie stwierdzili, że Armia zabrzmiała b. dobrze i tego się trzymam. Jeżeli chcesz sobie podyskutować o brzmieniu to poszukaj forum takiego jak Gearslutz. Tyle, że jak tam wyskoczysz z wątkiem lub postem w którym będziesz rozwodził się na temat "dobrego" i "złego" brzmienia to dostaniesz bana za "fachowość"

I dobrze wiesz że miałem na myśli festiwal a nie parowozownię.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 lutego 2012 20:37:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Cytat:
No cóż - uparłeś się widzę i będziesz mnie tu zarzucał argumentami o złym i dobrym brzmieniu polskich i nie polskich zespołów.
Poza tym nie wiem do czego zmierzasz? Chcesz żebym zgodził się z Twoją tezą że winę za to że Tobie się na Armii nie podobało ponosi nasz akustyk?


Za pierwszym razem zarzuciłeś mi, że niestosowne jest zamieszczanie przykładów zespołów zagranicznych, w drugim przypadku napisałeś, że za takie a nie inne brzmienia Armii winna jest krótka próba, więc podałem przykłady które moim zdaniem przeczą tym tezom, nic więcej :).
A, że pochodzą z osobistego doświadczenia jestem ich pewien.

Po drugie, podałem je dlatego, ponieważ, owszem uważam, że w znacznej mierze jest to wina akustyka.

Poza tym moje zarzuty względem dźwięku na ostatnich koncertach Armii potwierdziły jeszcze dwie osoby, którym w sprawach brzmienia ufam, a były na Waszych koncertach w zupełnie innych miejscach Polski.
Za każdym razem jednak lista inkryminacji była podobna,
uważam więc, że mam prawo tak sądzić.

Co nie zmienia faktu, że masz pełne prawo się z tym nie zgadzać, o czym zresztą piszesz:

Cytat:
Nie znam Twoich kompetencji w dziedzinie akustyki, ale moi koledzy, którzy albo zawodowo piszą o muzyce albo zawodowo ją uprawiają i wg. mnie takie kompetencje posiadają, zgodnie stwierdzili, że Armia zabrzmiała b. dobrze i tego się trzymam.


więc jeśli zespół Armia jest zadowolony to naprawdę świetnie,
widocznie mam zupełnie inne oczekiwania względem dźwięku niż osoby grające w zespole - przeżyję :wink:

Cytat:
Jeżeli chcesz sobie podyskutować o brzmieniu to poszukaj forum takiego jak Gearslutz.


Pozwól, że zapytam i proszę Cię, jeśli to nie problem o poważną odpowiedź:
czy uważasz w takim razie, że na tym forum nie mogę dyskutować o brzmieniu? :shock: :D

Cytat:
I dobrze wiesz że miałem na myśli festiwal a nie parowozownię.


Przykro mi, że tak Cię zdziwię, ale....naprawdę nie wiedziałem :) .
Jako, że wciąż "kręcimy się"; wokół aktualnych wydarzeń, w zespole wyszedłem z założenia iż nie mówisz raczej o występach w latach 2007 i 2009.
Jedynym, który przyszedł mi do głowy, poza Parowozownią, był więc koncert z gośćmi, ale ponieważ na nim nie byłem, nie mogłem być tego pewien, i jestem w tym punkcie śmiertelnie poważny.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 lutego 2012 01:20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7608
Skąd: Kraków
Hmm... przerzucić do Awanturum, nie przerzucić... :taaaaa:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 lutego 2012 10:38:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 12:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
Możesz zostawić...Mi się już nie chce awanturować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 lutego 2012 14:02:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 08 kwietnia 2007 23:42:39
Posty: 341
Skąd: Warszawa
natalia pisze:
Ja tam bym nie przejmowala się wrażeniami maka bo dla niego nawet metalika brzmi słabo na koncercie.

Akurat z 3 ostatnich koncertów Metallici tylko ten pierwszy w 2004 roku brzmiał dobrze, pozostałe wg mnie były tragiczne pod względem brzmienia. Więc to, że komuś się Metallica nie podobała brzmieniowo nie znaczy, że ma wypasione wymagania ;)

_________________
www.polake.art.pl
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group