Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:37:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 lutego 2012 20:41:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Chciałabym wreszcie się zamknąć, ale nie potrafię.
Ta bajka naprawdę jest mała jak mró!
Czuję dość mocno że przygniata mnie fatum sprzed 6 tysięcy lat. Nawet gdy smażę racuchy w kuchni, myślę o plus minus nieskończoności. One się śmieją z patelni, a moje dzieci krzyczą ścisz to!

Jasne że była waltornia, bez niej przecież się nie liczy. Podsumowanie kwartału - waltornia w natarciu, we mgle.
Muszę na wschód, natychmiast. Jutro wlecę w zimną kałużę i przemoczę buty.
W sobotę nie wstanę na czas, a w niedzielę zamknę się w sobie z poczucia winy, choć tam nic nie ma przecież.

Czytałam kiedyś o tym w jednej książce, tylko że tłumacz trochę się przejęzyczył. Oni wszyscy teraz pchają się w kolejce po piwo. Go, go, go, hejjeah!

Na razie budzę się nad ranem i myślę że wiem, ale za mało żeby wstać.
Niech nas Bóg ma w swej aptece.
Jak będzie trzeba, pójdę boso, może już w czwartek.



Niech nas Bóg ma w swojej aptece.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lutego 2012 11:36:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 17:38:05
Posty: 541
Podróż z Opola do Wrocławia rozpoczęliśmy wraz ze szwagrem mym dość wcześnie co by się w razie utrudnień komunikacyjnych nie spóźnić. "Złota Gorzka" popijana sokiem z limonki na dobry początek i ruszamy! Po drodze towarzyszą nam nieodłącznie "Terminy" Trupiej Czaszki nucone na głos co chwila "Już, już zbliżają...już, już". I w ten oto sposób pojawia się nam przed oczyma ni stąd, ni zowąd napis "Wrocław Główny", a więc teraz tak zwana 'dwójka i krajem' polegając jedynie na mojej "prawie nie zawodnej" topografii tego miasta. Jak się wkrótce okazało słowa "prawie niezawodna" znalazły swoje odbicie w rzeczywistości. Po zatoczeniu kilku kwadratów, trójkątów i lin i wydostaniu z tajemniczego labiryntu Fauna. Przed naszymi oczami zjawił się napis "Klub Muzyczny Łykend". Taaak! Sukces! Ogłoszenie na drzwiach zawiadamiało, że tłuszcza wpuszczana będzie od godziny 19. Szybkie spojrzenie na zegarek...18:53. Nie długo więc czeka trzeba było na otwarcie bram wraz z jeszcze małą grupką osób oczekujących. Po otrzymaniu wejściówek, rozpłaszczeniu i zamówieniu kolejki chłodnego napoju chmielowego zacząłem wymieniać kilka zdań z ludźmi siedzącymi po sąsiedzku. Okazała się to być przesympatyczna forumowiczka Anastazja wraz z swym partnerem. Dłuższa chwila oczekiwani, kilka łyków i łyczków...lokal coraz to bardziej zaczął się napełniać ludźmi, a na scenie pojawił się support. Jeden z lokalnych wrocławskich zespołów, o występie którego ciężko jest powiedzieć mi cokolwiek, a nawet wymienić jego nazwę.
Stało się..."Kochaj mnie", "Przebłysk" i cała reszta wybitnego albumu "Legenda". Zespół w świetnej formie, dynamika, polot, finezja. Palce lizać !!! Ależ to tak nie przystoi stać w miejscu, więc kiedy rozbrzmiało "Nie ja" chwyciliśmy za przygotowaną przeze mnie wcześniej flagę z motywem indianina i rzuciliśmy się w szalejący tłum. Hej, hej, niezwyciężony! Zaraz, zaraz...czy aby przypadkiem nie oglądam koncertu z pozycji leżącej ? Na szczęście las wyciągniętych rąk przywraca moje ciało do poziomu i ratuje od niechybnej śmierci. Na całe szczęście...
Mistyczna "Podróż na wschód" 'Stopaaa!Stopaaa!' Tak zdaje się, że jest dzisiaj z nami i jakąś tajemniczą siłą napełnia zespół swoim duchem. Elrond obwieszcza, że zespół wykonał cały materiał z płyty "Legenda"
Przerażające "Popioły", "Katedra", "Dom przy moście/Break Out"...ostatnie to miłe zaskoczenie i pokaz kunsztu mistrza Karpińskiego.
"Zostaw to" a'capella i na zakończenie przez świat powiały kawałki z "Ducha". Publicznie oświadczyłem, że 'Życie ludzkie jest ważniejsze, niż czyjeś małe interesy', "On jest tu, On żyje" i niestety kolejny koncert zespołu Armia dobiegł końca. Piękno, polot i potęga. Oglądać zespół w tak fantastycznym wydaniu to nie lada gratka! Uścisk Elrondowej dłoni, kilka przyjaznych słów, pożegnanie z sympatyczną Anastazją i komu w drogę, temu czas. Na podsumowanie szwagier, który nie był dotąd wcześniej na koncercie zespołu Armia, a z jego twórczością miał bardzo mało do czynienia oznajmia, że od tego momentu zostaje prawdopodobnie jego największym fanem, a ten wokalista to chyba na śniadanie dynamit je. Żarło niesamowicie!

Ukłony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lutego 2012 13:30:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
:D

ale fajnie!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lutego 2012 14:22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Świetne relacje! :piwo:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lutego 2012 19:34:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
O, Scofield89 - Człowiek z flagą! Jak miło zobaczyć Twój nick :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lutego 2012 00:08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
Scofield89 pisze:
Publicznie oświadczyłem, że 'Życie ludzkie jest ważniejsze, niż czyjeś małe interesy'

:piwo: witaj w klubie... :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group