Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:41:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 28 maja 2012 08:20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
temat zakladam, moja relacja wieczorkiem.
Moze Ahu mnie ubiegnie ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 maja 2012 11:27:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
póki co to mam do napisania zaległą o 3 tyg relacje w innym dziale :roll: więc nie będę zabierał sie za tą bo zrobisz to lepiej ;) natomiast jutro chętnie uzupełnie, a póki co wyrażę tylko nadzieje a niemal pewność że nie ostatni to zajazd w Bydzi :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2012 01:49:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
dyingbride pisze:
moja relacja wieczorkiem.

krzyżak czeka... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 maja 2012 11:49:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
no dobra było tak
idę ulicą Dworcowa na swój pierwszy koncert Armii, po drugiej stronie ulicy kilkunastu Skinheadów idzie celem rozwalenia koncertu, przed hala Astorii sporo ludu, milicja piluje ładu; ładuje się z kumplami do hali za drzwiami trwa próba, potem jakis support gra, Armia wchodzi na scenę skład Budzy, Afa, Stopa, Banan, Maleo, zespól mknie jak walec nie robiąc najmniejszych przerw między utworami, conajmniej 1/3 z kilkuset osób poguje, w czasie Niezwycięzonego piję wodę z kranu w kiblu, nie mam sił juz na młyn- to było w maju 1992 :D
teraz jest maj 2012, 20 lat mineło idę Dworcową, o Skinheadach juz mało kto pamięta,a o zespole Armia jeszcze trochę ludzi cos wie, mało tego zespól ma sie dobrze; 2 godziny wczesniej widziałem na Wyspie młyńskeij Elronda który poinformował mnie o której zaczynaja grać dzięki czemu zaoszczędziłem trochę czasu i nie przybyłem za wcześnie, kupuje bilecik dostaję pieczątkę na rekę i mogę z piwkiem wyjść napic się na świeżym powietrzu przed klubem Estrada 200 m od miejsca gdzie zaczęła się moja koncertowa przygoda z Armią, właściwie wszyscy oczekuja na pierwsze dzwieki z piwkiem w ręku, w myśli kombinuje sobie tak: Chociaż mało nas tu jest to zwycięży Budzego tekst. No. Przy wejściu po koszulce forumowej rozpoznaję Dyingbride, zamieniamy parę zdań i rozpoczyna się koncert. Armijny walec w nieco zmienionym składzie przez lata- po raz pierwszy widzę w akcji Karpia na bębnach, dziewczynę na waltorni, Pawła wczesniej widziałem jeszcze w Dezerterach, Frantz to juz weteran w armii :wink: Armia ani trochę nie zwolniła tempa, no może trochę na zaczerpnięcie powietrza między utworami, ale fanom po tylu latach tez się przydaje :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 maja 2012 14:57:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
ahu pisze:
idę ulicą Dworcowa na swój pierwszy koncert Armii, po drugiej stronie ulicy kilkunastu Skinheadów idzie celem rozwalenia koncertu, przed hala Astorii sporo ludu, milicja piluje ładu; ładuje się z kumplami do hali za drzwiami trwa próba, potem jakis support gra, Armia wchodzi na scenę skład Budzy, Afa, Stopa, Banan, Maleo, zespól mknie jak walec nie robiąc najmniejszych przerw między utworami, conajmniej 1/3 z kilkuset osób poguje, w czasie Niezwycięzonego piję wodę z kranu w kiblu, nie mam sił juz na młyn- to było w maju 1992


ale czadowy prolog :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2012 19:30:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Są zdjęcia z Bydgoszczy (niektóre bardzo fajne):

http://www.mmbydgoszcz.pl/photo/1423178/Armia

Można tam zobaczyć, że pani Joanna ma... Lisa na koszulce! :D

:lisek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2012 22:53:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
pani Joanna to do zludzenia pankowa monika.Choc byly glosy wsrod nielicznej koncertowej publicznosci, ze to jednak corka Banana jest :twisted:

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 09:16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
zdjęcia fajne, setlista nieco poprzestawiana niz ta na focie- najpierw szła Legenda, nie wyczaiłem by było Inaczej niz zwykle ( może ktos mnie poprawi), za to Soul Side Story poszło, co jak i Katedra było dla mnie niespodzianką na koncercie.
Dodam jeszcze że po koncercie DB pogięła nieco plakat z Drogi dla zabezpieczenia browaru przed patrolem policji, a ja na wniosek onego patrolu schowałem swój browar do kieszeni (gdzie rozlał się trochę) dla ukrycia przed monitoringiem miejskim i pouczeni udalismy sie do dom :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group