Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:33:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 17:48:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
To jeszcze kilka fotek ode mnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Muszę powiedzieć, że dawno nic nie dało mi tyle radości i takiego pałera, jak ten koncert! W nocy potem nie mogłam spać! :D
Super nowe aranżacje (brawa zwłaszcza dla Greena!), eksperymenty, niespodzianki, atmosfera na scenie, miałam wrażenie, że biorę udział nie w zwykłym koncercie, a w jakimś święcie pełnym radości. Budzy szalał, a sama obecność Gera (który był świetny!) w składzie sprawiała, że wszystko odbierałam inaczej niż zwykle. A potem te dzieciaki szalejące na scenie - czegoś takiego chyba nie widziałam nigdy, sama za stara jestem na takie numery, ale cieszyłam się ich radością, czad! :D


Ostatnio zmieniony czw, 16 sierpnia 2012 17:26:55 przez Fengari, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 18:06:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
jak to pięknie, że są takie chwile.. :)

świetne fotografie :)

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 19:08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Jakby co, co jeszcze parę mam tam. W tym czerwonym nieco intryguje mnie twarz w tle.
Obrazek

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 19:18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ ... rtaz_21625

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 19:23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 04 lutego 2008 23:32:44
Posty: 3641
świetne zdjęcia! (teraz to już strasznie żałuję, że jednak zabrakło mi energii żeby się wybrać...)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 20:17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
panek pisze:
W tym czerwonym nieco intryguje mnie twarz w tle.

Może Duch Azbestowej 23 wie na ten temat coś więcej :?:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 20:52:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Oczywiście, że żałuję, że mnie nie było. Nie dość, że Gero na scenie, to jeszcze tyle utworów, których dawno nie słyszałem, i na dodatek tyle znajomych, których chętnie bym spotkał (Gravi, skądeś się tam wziął?!).

Ale z niedzielnego koncertu na Ursynaliach też jestem na maksa zadowolony. Podobno ktoś tam narzekał, że coś nie halo, ale dla mnie było wręcz rewelacyjnie!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 20:59:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Fengari pisze:
miałam wrażenie, że biorę udział nie w zwykłym koncercie, a w jakimś święcie pełnym radości

Ej Fengari, to nie było wrażenie - wczoraj w amfiteatrze było prawdziwe Święto Radości :D
Wiele osób miało to wypisane na twarzach - chociażby śpiewający nieustannie Miki :D Miki miał też swój fragment solo do mikrofonu, jak również jeszcze kilka innych osób.
Ja bym jeszcze odnotował niesamowitą grę Frantza w obszernych solowych partiach, a i jeszcze waltornia w Pieśni przygodnej - to jeden z moich ulubionych fragmentów armijnych na waltorni, no i perkusyjne solo - super!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 21:05:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Mój wpis będzie zapewne równie krótki, co moja obecność na miejscu po zakończeniu koncertu. Liczyłem na całą "Legendę". Prawdopodobnie do końca trasy jej nie usłyszę, a tym razem przeszkodą okazała się raczej cisza nocna, bo nie wyśmienita dyspozycja muzyków. Wzruszyłem się, gdy słyszałem utwory z "Ducha" (dziękuję Elrondowi za możliwość przypomnienia wagi ludzkiego życia :wink: ). Pierwszy raz widziałem Karpia za bębnami i muszę powiedzieć, że było warto nie tylko z powodu partii solowej, ale całego "Przebłysku" (aż sobie dzisiaj posłuchałem wersji studyjnej i nie dosłyszałem większych różnic w wykonaniu). Frantz obok Elronda jest chyba najswobodniejszym muzykiem na scenie. Żałuję, że skuteczniej nie pomogliśmy Gerowi w zaśpiewaniu "Skończyłem...". Fragment akustyczny smakowity, cieszy - jak zwykle - "Pieśń przygodna", choć liczyłem na to, że publiczność podchwyci walczyka.

Dobrze było zobaczyć Was wszystkich, nawet jeśli niektórym zdążyłem się jedynie ukłonić.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2012 21:10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Crazy pisze:
Gravi, skądeś się tam wziął?!


A udało się. Pamiętam, że już wcześniej sygnalizowałem w wątku o koncertach, że może się uda. I się udało. Też miałem nadzieję, że może będziecie... :)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 czerwca 2012 18:58:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
A ja mam jeszcze ze 3 utwory sfilmowane, choć obraz słabej jakości i strasznie roztrzęsiony. Dźwięk w akustycznych kawałkach ok (a są to wersje warte uwiecznienia!), gorzej nieco w 'Katedrze'. I nie wiem, czy wrzucać te rzeczy na jutuba, czy nie? Czy zespół nie będzie miał nic przeciwko?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 czerwca 2012 13:35:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Fengari, fajne zdjęcia wrzuciłaś. Co za koncert! Żałuję że Wa-wa tak daleko, a z drugiej strony dręczę się myślami że to nie kosmos przecie :(
Taki skład, taki set :!:
Mam nadzieję że jeszcze dożyję do następnej okazji


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 czerwca 2012 13:59:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Armia na dwa dęciaki i to dwie waltornie to wspaniała rzecz... Tak samo nigdy nie zapomnę, gdy z Armią zagrał Mateusz Pospieszalski na saksofonie (koncert z Opole 1995 r.), za to przegapiłem koncerty z Łukaszem Kluczniakiem...
Fajnie, że z Armią gra(śpiewa)/ł Gero...
Było to tak samo pozytywnym przeżyciem jak koncert Armii (czy solowe) z K.Nowackim (przy okazji grania Der Prozzess)...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 czerwca 2012 21:50:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
uwaga Ger !!! :D
Obrazek
foto :Gravi

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group