Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 15:52:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 01:06:50 
Armijny Smok pisze:
bo z neta kożystam tylko z kafejek

Przy tak częstej obecności, podziw.
Nie wiem czy mi by się chciało ;)
i KORZYSTAM ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 11:22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
3bajki pisze:
KORZYSTAM

przy tak częstej obecności niestety szybkość wyprzedza myślenie i czasem już tak wychodzi,że robię błędy :(
ale już za jakieś półtora tygodnia będzie net drogą radiową do mnie płyną (jak wszystko dobrze pójdzie :) )

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 sierpnia 2006 19:51:12 

Rejestracja:
sob, 08 lipca 2006 00:31:04
Posty: 28
q51 pisze:
no dobra, nowe konto zwie sie antiarmia@gmail.com a wchodzimy na nie nastepujaco:
wchodzimy na stone: http://gmail.google.com i logujemy sie:

login: antiarmia
pass: triodante

nie zaznaczamy pola: "don't ask for my password for 2 weeks" czy tam "zapamieataj mnie na tym komputerze". poza tym standardowe ograniczenia:
- nie wysylamy na konto innych rzeczy;
- nie wysylamy z niego nic;
- nic z niego nie wyrzucamy (spamu tu nie ma, przynajmniej na razie);
- jak skonczymy robote to sie wylogowujemy;
- i takie nowe jedno: zanim zalogujecie sie na koncie prosilbym o sprawdzenie w tym watku czy jest cos nowego - wchodzenie na konto co chwile z roznych ip moze sie nie spodobac administratorom (jak na tlenie).

i jeszcze kategoryczny zakaz uzywania gmail drive.

no to zapraszam juz do kozystania.


to chyba za pomocą p2m sie sciąga


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 października 2006 21:53:25 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
A u mnie się nic prawie do końca nie chce ściągnąć... Urywa. Nie wiem czemu. Z innych miejsc też różnie bywa. Może kto zna sposób na wznowienie pobierania gdy przerwie? :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 listopada 2006 00:49:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 17 lutego 2006 18:32:20
Posty: 77
Skąd: Leszno
Prosze bardzo Wschodni Ptaszku:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=20&id=11

:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 listopada 2006 13:30:08 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
ooo dzięki Mateo :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 listopada 2006 16:47:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 01 sierpnia 2006 11:34:42
Posty: 89
Skąd: Toruń
rapidshare jest dobry, jesli nie chce sie sciagac wielu plikow.. bo po jakims czasie trzeba czekac godzine by kolejne pliki pobierac... albo posiada sie platne konto...

wg mnie najlepszy jest megaupload (http://www.megaupload.com/), bo limit slotow latwo ominac mozna przez zainstalowanie wtyczki albo jej emulowanie :), co w FF bardzo szybko sie robi.. albo poprzez wlasny program proxy (np. proximitrion czy jakos tak)...

flashget jest dobry.. ale nie zawsze chce dzialac z tymi stronami z gory.. na dodatek nie wiem jak pliki cookie itp, w zwiazku z korzystaniem z gmail...

co do urywania, to powinienes napisac wiecej, bo prawie bez informacji nic sie nie da wymyslec.. mozliwe, ze po prostu za duzo plikow na raz chcesz pobierac i szybkosc spada i przez to maksymalny czas polaczenia sie konczy i urywa polaczenie.. to moze byc zmienione w systemie...

mozesz sprobowac skorzystac z http://www.dslreports.com/tweaks i sprawdzic czy wykryje jakies problemy... a pozniej poprawic za pomoca http://www.dslreports.com/drtcp :)

ok.. koniec wymadrzania sie :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 listopada 2006 18:32:02 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Dzięki za obszerne informacje :) Nie było żadnego wymądrzania :P
faramir pisze:
co do urywania, to powinnas napisac wiecej, bo prawie bez informacji nic sie nie da wymyslec..

Hmm, z początku ściągałam z tego gmaila rzeczywiście po kilka na raz i urywało, ale potem urywało nawet wtedy, jak tylko jeden brałam... Może to wina mojego łącza? Nie wiem. W każdym razie nie mogę ze swojego kompa ściągać całych plików...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 listopada 2006 22:30:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 01 sierpnia 2006 11:34:42
Posty: 89
Skąd: Toruń
to nie może być problem z całymi plikami, bo chyba obrazki itd masz całe... hmm... coś połączenie zrywać może... coś ten tweaks powiedział?

hmm.. no nic... możesz sprawdzić, że np. zawsze po ściągnięciu 5 MB danych się przerywa i zgłosić to do providera... :P.. ale ja więcej nie pomogę, bo nie umiem... no i nie chcę tworzyć za dużego offtopica...

_________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic. (Anonymous)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 listopada 2006 22:39:08 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Przerywa w różnych miejscach, czasem 8 z 10, innym razem 9 z 10 MB. A całych plików to głównie z gmaila nie mogę ściągać, tak to ogółem raczej mi np. ze stronek całe pobiera. Hehe a to nie taki offtopic bo pewno jeszcze komuś zarywa to może znajdzie tu jakąś radę :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 22:43:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
ma ktoś może Parowóz 888 i utwór Okna, to są 2 utwory, których nie mam na żadnej płycie i nigdy ich nie słyszałem :/ jak macie wrzućcie. z góry dziękuję!

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 grudnia 2006 16:34:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Viator!

Utwór Okna to Opowieść Zimowa z Legendy, natomiast Parowóz to Parowóz numer 8 z Drogi.

Serio nie słyszałeś?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2006 00:56:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
:) BartZ słyszałem, ale z tego co doczytałem to parowóz 888 to wersja akustyczna, a właśnie o to mi chodzi :) chciałbym posłuchać takich wersji, bo Drogę, mam pierwsze wydanie, więc na niej nie było "parowoza" 888 :) a okna to pewno też jakaś przeróbka i dlatego chciałbym to usłyszeć :)
A tak na marginesie BartZ, widzę, że z Ciebie to piwosz wielki, bo co drugi post, to że idziesz na browca :) hehe! :piwo:
Ale Lecha to chyba nie pijesz? Ja wiem, że miłość klubowa...ale Żywiec...to jest piwo :)
A pamiętam jak w 1996 Lech przegrał z naszą obecnie 4 ligową Pogonią Oleśnica w Pucharze Polski :)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2006 03:01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wiadomo, że Lecha nie piję. Toż to szczyny :wink: Żywiec rulezz. Np. dzisiaj 4 sztuki :mrgreen: Rzeczywiście w 1996 przegraliśmy z Pogonią Oleśnica. Były to moje początki z kibicowaniem...
Jak jutro znajdę chwilę czasu to postaram się przerobić utwór Parowóz nr 888 na mp.3 i wyślę Tobie na maila... A Okna to nie jest żadna przeróbka tylko "robocza" nazwa Opowieści Zimowej....

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2006 09:41:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Dzięki BartZ :) :piwo:

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group