Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 11:40:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 08 września 2012 18:56:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
:D


Ostatnio zmieniony ndz, 09 września 2012 10:18:48 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 września 2012 19:20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ale o co chodzi?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 września 2012 19:26:22 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
" ..lotnisko Muchwowiec 8 wrzesień 2012"
Chyba chodzi o koncert.

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 września 2012 23:22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
jak było?

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 07:45:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
natalia pisze:
ale o co chodzi?


Eutanazy pisze:
Chyba chodzi o koncert.


pilot kameleon pisze:
jak było?

..koncert był!..tzn. jak założyłem temat akurat się wybierałem :)
Jak było?
Było bardzo dobrze! Koncert rozpoczął się punkt 21 i trwał prawie półtorej godziny. Ludzi sporo i to nieprzypadkowych, no i fajne miejsce..
Scena była ulokowana tam gdzie się odbywa off festiwal (chyba?..Pilot i antiWitek pewnie wiedzą gdzie były te sceny) , na końcu lotniska.
Przyjechałem na miejsce o 20:40 i udałem się tradycyjnie w miejsce gdzie tego typu imprezy się odbywają, czyli na początek lotniska..zaparkowałem samochód i pewnym krokiem udałem się w to miejsce..no i się zdziwiłem, bo mimo tego że muzyka z głośników coś tam sugerowała, to jednak się dziwiłem..Big Cyc..Facet to świnia :shock: :) ?
No dni miasta to dni miasta, program jakoś się mógł zmienić, to sobie pomyślałem ..aaaa... to nieważne..no ale gość z Fosy na bramce nie chciał mnie wpuścić, bo..była to zamknięta impreza dla kolejarzy..Facet to świniaaaa.. :) Pan pokazał kierunek i z buta udałem się w odpowiednim kierunku..szybkim krokiem trzeba było iść prawie 15 minut..No jak dotarłem na miejsce, to zespół po zapowiedzi konferansjera (tak kiedyś ta osoba się nazywała) wszedł na scenę i dał czadowy koncert jak się patrzy! Brzytwa była ostra! :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 09:41:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
Ja widziałem końcówkę Kobranocki i Armię... zderzenie dwóch światów.... było nieźle.... jarający się Franz z nową gitarrrą... taka ładna.... miejscami jakby posypana brokatem... stylowa... brzmienie pod sceną nie najlepsze, ale kilka metrów dalej świetne!

potem jeszcze spacer po nocnych Katowicach i powrót....


a jaki był księżyc na niebie, jak połowa plastra srebrnej cytryny!!!!!

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 10:27:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..księżyca nie widziałem..bo ciemno było :) , gitara faktycznie fajna.
Pierwszy raz słyszałem zespół z Danielem "Karpiem". Świetny perkusista!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 11:05:30 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 11:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
wuka pisze:
Scena była ulokowana tam gdzie się odbywa off festiwal (chyba?..Pilot i antiWitek pewnie wiedzą gdzie były te sceny) , na końcu lotniska.

Właściwie nie jest to teren lotniska a Dolina 3 Stawów :) Trzeba rozróżniać te dwie rzeczy bo właśnie można się spóźnić na jakiś fajny koncert. A jeżeli doszliśmy już do koncertu...
Nie jestem pewien czy poszła cała "Legenda"? Tak odtwarzam utwory i wydaje mi się, że było chyba wszystko. Znowu byłem w pogo, jakieś 4 lata już nie bawiłem się w ten sposób i uznaję, że starzeje się - pośpiewał 3 utwory, poskakał i już zadyszka, i zatyka człowieka. Ale występ bardzo zacny, ciekawy, obfitujący raczej w starsze numery. Gra Karpia bardzo fajna, nieźle odnajduje się w roli perkusisty, zagrał nawet solówkę.
Frekwencja taka sobie, widać nie każdemu odpowiadają gwiazdy starego rocka w Polsce (przed grała Kobranocka a po Armii występowały Róże Europy). Dużo też działo się w klubach na mieście w ramach Dni Katowic.
Koncert uważam za udany, wspaniały, Budzy pobudzał publiczność do energicznego zachowywania się :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 11:29:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
wuka pisze:
..księżyca nie widziałem..bo ciemno było

nie może być! świecił nad Katowicami niziutko, może z czymś pomyliłeś? :D

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 11:37:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/653349,kocham-katowice-urodziny-katowic-2012-armia-na-scenie,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material

Link do galerii zdjęć Oli Szatan.

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 11:51:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Postanowiłam sobie: koniec kropka i ani słowa więcej, starczy wygłupów.

Ale milczeć też nie będę, bo w momencie gdy poczułam powiew jesiennego wiatru na twarzy... Podczas gdy Budzy wykonywał jeden z najbardziej mistycznych dla mnie utworów Armii "Jeżeli" - znów miałam chwilę życia, już po prostu szkoda gadać.

Najsampierw się przeraziłam że ktoś zapomniał włączyć gitarę solową, bo "Kochaj mnie" jakby na samym basie. Na szczęście "Przebłysk" już w najlepszym porządku. Możliwe że trochę się już osłuchałam z Legendą i zaczynam zwracać uwagę na drobiazgi takie jak akustyka. :P
"Gdzie ja tam będziesz ty", Budzy próbuje coś powiedzieć, ludzie mu nie dają, wrzeszczą armia armia :D , wreszcie przebija się ze zwierzeniem że text tego utworu powstał tu w Katowicach.

Publika nagle wychynęła niewiadomo skąd, ludzie w różnym wieku chętni do śpiewu i tańca, :wink: i zorientowani w sytuacji. Jeden dość pijany gość też się dostosował i wrzeszczał bardzo głośno akire akire 8-)

Lecimy dalej, to już wspaniałe "Nie ja" i oszałamiające "To czego nigdy nie widziałem" i tak dalej, uspokój się babo. Bardzo fajne solówki, improwizuje nawet waltornista :). Budzy woła nie tylko Stopę, ale i pana Waldemara.
Potem rozbudowany bis - Aquire, Jeszcze raz jeszcze dziś, Dom przy moście/Breakout, On jest tu. Raptem Franz odkłada gitarę i schodzi ze sceny, zaraz po nim Pablo i następuje energetyczne solo Karpia.

Fajnie znów zobaczyć witraż i usłyszeć Intro, które trochę przestraszyło mojego syna. On był na Armii pierwszy raz i całej Legendy wysłuchał z poważaniem, aczkolwiek na bisach zarzucił kaptur, usiadł na trawie i zasnął. :D

To miejsce faktycznie na końcu świata, szło się i szło, synek cały czas ględził że mógł zabrać deskorolkę. Z boku powiewało popem, ale myśmy szli na czuja prosto, bo napotkany rowerzysta krzyknął żeby iść do końca. Nareszcie po ostrym marszu usłyszeliśmy z daleka Kobranockę.
Moi chłopcy natychmiast zgłodnieli i popędzili do stoisk grillowych, prawdziwe utrapienie i próba woli dla mnie. Na szczęście w porę wypatrzyłam z daleka rozetę nad sceną i wyrwałam rodzinę z jarmarku za pomocą wściekle drogich krówek. Nabramce synowi zarekwirowano oranżadę. :|

Generalnie koncert bardzo nam się podobał, samo dobro.
Jako bonus powrót przez niekończący się leśny park, gdzie miałam czas trochę się powygłupiać i oszukać smutek co mnie gryzie za każdym razem.


:bukiet:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 12:45:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
dzemek pisze:
Właściwie nie jest to teren lotniska a Dolina 3 Stawów :)

..no dobra nie będę się upierał..ale powiedz mi gdzie są te stawy? :)
Pietruszka pisze:
wuka napisał:
..księżyca nie widziałem..bo ciemno było

nie może być! świecił nad Katowicami niziutko, może z czymś pomyliłeś? :)

.. :) ..ciemno byo to pod nogi patrzyłem..Albo to przez te stroboskopy ze sceny. Oczy musiałem zamykać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 21:35:00 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 11:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
wuka pisze:
..no dobra nie będę się upierał..ale powiedz mi gdzie są te stawy?

3 Stawy są...zupełnie po drugiej stronie Parku, w niedalekim położeniu od centrum handlowego i autostrady ;) A to miejsce nazywane jest Doliną :)
A ta flaga Armii, co jest na zdjęciach, przyznać się - czyja? :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 21:38:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
anastazja pisze:
Generalnie koncert bardzo nam się podobał, samo dobro.

:D :piwo:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 września 2012 21:42:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Anastazja, super :) .


Pietruszka, a Ty byłeś w marynarce? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group