Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:48:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Noc listopadowa
PostWysłany: pn, 26 listopada 2012 10:11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Końcówka "Legendy". Wyjazdowa akcja. Zatem funduję temat. Najprawdopodobniej tam będę, chyba że coś się nieoczekiwanego wydarzy. Bilet kupię przed koncertem. Mam nadzieję, że będą.
Start równo o 19:00? Hmmm... Mogłaby być obsuwa w sumie.

ARMIA gra „LEGENDĘ”:
2012/11/30
TARNÓW
Piwnice TCK
Rynek 5
Godzina: 19:00.Wstęp: 30/35 PLN.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 listopada 2012 11:04:19 

Rejestracja:
śr, 26 sierpnia 2009 08:11:59
Posty: 131
Skąd: Tarnów i okolice
Zapraszamy do Tarnowa:)

Z tego co wiem bilety w ubiegłym tygodniu jeszcze były

_________________
...mój Aniele...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 listopada 2012 11:43:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
hruszcz pisze:
Z tego co wiem bilety w ubiegłym tygodniu jeszcze były

No to może zadzwonię do klubu i zarezerwuję bilet.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 grudnia 2012 14:56:03 

Rejestracja:
śr, 26 sierpnia 2009 08:11:59
Posty: 131
Skąd: Tarnów i okolice
Długo czekał Tarnów na to, by zawitała do niego Armia. Wielu starało się ściągnąć zespół na koncert – ale dopiero w ostatkowy wieczór stało się to możliwe.
Tarnowski „tecek” zapełniony był dużą liczbą fanów – wśród szeptów słyszeć można było słowa „Wreszcie”, „w końcu” i wielkie oczekiwania. Zespół miał niewielkie spóźnienie – 40 minut podsycało oczekiwanie i nadzieje na udany koncert.
I taki on był – wyczekiwany i moim zdaniem bardzo udany. Publiczność jak na TCK dopisała – ale nie było ścisku.
Gdy zabrzmiało „Kochaj mnie” sala ruszyła do śpiewania, a Elrond chyba po raz pierwszy tego wieczoru się uśmiechnął. Potem, im dalej w „Legendę” tym energiczniej poczynała sobie tarnowska publiczność. Sam stałem tuż obok sceny i zauważyłem, że Pani Asia niesamowicie się stresuje :) wciąż skupiona, choć w drugiej części koncertu się uśmiechała :D chyba ucieszyły ją krzyki z tłumu: „waltooorniaaaa” :D
Chyba najbardziej zażarła tytułowa „Legenda” w pierwszej części, oraz „Zostaw to” w drugiej.Publika pod koniec była już rozgrzana – i na „On jest tu” nikt nie stał nieruchomo. Pewnie poza mną – i Elrond musiał dwukrotnie krzyczeć do mnie „No skacz!Wyżeeeej!”
Na koniec połączenie „Domu przy moście” z „Break out” zakończyło się improwizacją – do jakiej Elrond zszedł ze sceny i zamyślony słuchał z widowni :D Oczywiście dopingował Panią Asię do grania. A w tym czasie Franz i Paweł razem z Karpiem wyczyniali ciekawe harce :D
Szkoda że musiałem szybko zmykać – nie wiem czy był ktoś z forum, nie wiem czy zespół spotkał się z fanami
Ale z całego serca DZIĘKUJE! Takiego koncertu nie tylko chyba mnie było trzeba
Zapraszamy jeszcze raz do Tarnowa!
:piwo:

_________________
...mój Aniele...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 grudnia 2012 20:26:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Byłem. Z przygodami, ale jednak się udało.

Najpierw trasa pociągiem. Spóźnienie ponad 50 minut. No nic, zespół pewnie jeszcze nie wychodzi, więc nic się nie stanie. W lokalu jednak inna niespodzianka. Nie ma już biletów. Nie ma i koniec... Nie wejdzie pan, usłyszałem od pani sprzedającej bilety. No to ładnie, pomyślałem sobie. Przed klubem ktoś sprzedaje swoją wejściówkę, ale niestety ja nie jestem brany pod uwagę przy transakcji. Szpetne towarzystwo i bynajmniej nie dlatego, że akurat mnie nie chcieli sprzedać biletu. Tfu...
No nic. Przyjechałem do Tarnowa z koleżanką, więc pójdziemy gdzieś na kawę albo piwko. Basia dojedzie za 3h. I tyle. Spróbuję jednak zrobić ostatnie podejście. Zrezygnowany podchodzę do ochroniarza. Udaje się. Są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie.

Koncert odbywał się w piwnicy. Troszkę taki tunel, z boku jakiś filar, który na początku trochę mi zasłaniał scenę. No i o doskonałym nagłośnieniu można było zapomnieć. Nie było jednak tragedii, choć bas nieco dudnił, a waltornia znikała w bardzo wielu momentach.
Gdy schodziłem na dół powoli dobiegał końca "Przebłysk". Później standardowo "Legenda" z małym przesunięciem "Trzech bajek", tak że ustawiły się one pomiędzy "Jeżeli" i "Niezwyciężonym". Najlepszy moment legendarnego misterium pojawił się na wysokości kawałka "To moja zemsta". Elrond mocno angażował się wokalnie, były firmowe dośpiewywania. Niezwykle fajnie to wyszło, choć oczywiście reszta materiału z "Legendy" również szarpała. Potem przelot po "starościach". "Aguirre" czy "Zostaw to" w fajnych wersjach. Z nowych utworów było tylko "Jeszcze raz, jeszcze dziś" i "Breakout" klasycznie osadzony w "Domu przy moście". Trochę szkoda, że nie pojawiło się nic z "Procesu" czy jakiś inny dawno nie grany utwór. "Breakout" ogólnie był dla mnie best momentem koncertu. Świetne solo na bębnach i bardzo dobra solówka Franza. Koniec jego partii zasadzał się na sprzężeniach i plamach dźwiękowych. Wybornie to siadło. Pięknie sekundował wszystkiemu mistrz basu, Paweł Piotrowski. Już drugi raz widziałem go na żywo i bardzo się cieszę, że wyznaje on starą szkołę grania na basie. Bez kaczek, chorusów, dilejów. Tylko paluchy, instrument i wzmacniacz.

Zatem koncert bardzo sympatyczny. Cieszę się, że zobaczyłem zespół na moment przed końcem tej trasy. Wydaje mi się, że repertuar z "Legendy" wkrótce zostanie znacznie ograniczony. I bardzo na to czekam. Nie żebym nie lubił "Legendy". :) Armia ma jednak tyle interesujących utworów, że grzechem byłoby ich nie prezentować scenicznie.

Po koncercie rozmowa z zespołem przy palince, którą przywiozłem ze sobą. Bardzo sympatyczna pogawędka. :)

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 grudnia 2012 10:10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 12:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
Pilot - Palinka to był jeden z best momentów tego weekendu. Wyborny trunek. Dzięki.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 grudnia 2012 12:03:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
pilot kameleon pisze:
rozmowa z zespołem przy palince, którą przywiozłem ze sobą.

palinka ***** ! dzięki pilot !!! :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 grudnia 2012 14:17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Frantz pisze:
Pilot - Palinka to był jeden z best momentów tego weekendu. Wyborny trunek. Dzięki.


elrond pisze:
palinka ***** ! dzięki pilot !!!


:piwo:

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 grudnia 2012 14:39:41 

Rejestracja:
śr, 26 sierpnia 2009 08:11:59
Posty: 131
Skąd: Tarnów i okolice
A jak wrażenia po nocy listopadowej w Tarnowie?:)

_________________
...mój Aniele...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 grudnia 2012 14:53:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
hruszcz pisze:
A jak wrażenia po nocy listopadowej w Tarnowie?

Domyślam się, że pytasz Frantza i elronda. ;)

Ja jednak dodam od siebie, że uroczy rynek macie! Wieczorny spacer, a później na dodatek jeszcze poranny był niezwykle sympatyczny. Takie to małe, drobne, ale ciepłe. Fajna ulica Żydowska, interesujące strome schody prowadzące od rynku. Tarnów fajny, szkoda tylko, że tak mało czasu na poznanie miasta było.
Tylko żeby jeszcze te pociągi do i z Tarnowa się tak nie spóźniały! ;) Dobrze chociaż, że żaden się nie zderzył...

8-)

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 grudnia 2012 15:13:51 

Rejestracja:
śr, 26 sierpnia 2009 08:11:59
Posty: 131
Skąd: Tarnów i okolice
Pogoda nie sprzyjała spacerom - ale to prawda - Rynek urodziwy:)szkoda że w drodze na dworzec/z dworca nie wstąpiłeś na ul. Wałową - tam można popodziwiać urokliwe kamieniczki

Ale tramwaj mamy - stojący i nie zderzający się z żadnym innym:)

P. S
a pociągi - dramat, choć nitka autostrady przejezdna:)

_________________
...mój Aniele...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group