Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 20:47:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 09 grudnia 2012 12:31:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 09 września 2012 14:47:56
Posty: 30
Posty wydzielone z tematu o koncertach. jpl.

Budzy jest troche jak tytułowy Dracula z powiesci Brama Stokera bo potrafi czerpać "siłę" z ziemi z której pochodzi.
Było to bardzo dobrze widac wczoraj na koncercie w Stalowej.
Dziękuję

_________________
dusza jest wszystkim...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 grudnia 2012 13:22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Wczoraj odwiedziliśmy Stalową Wolę... Klub raczej nie jakiś olbrzymich rozmiarów, ale dosyć przyjazna atmosfera, było pełno ludzi... Armia dziś jest bardzo rozpędzona, jeśli musiałbym porównywać wszystkie koncerty z trasy "Armia gra LEGENDĘ" to teraz jest to szczytowa forma z tym materiałem... Nowe wiosło Frantza bardzo fajnie brzmi, jest zdecydowanie "cieplejsze"... Legenda nie jest może emocjonalnie płytą mi bliską, ale przez te koncerty set legendarny wywołuje we mnie jakąś nieznaną mi do tej pory euforię... Super, że każdy z zespołu ma chwilę na improwizację...
Po koncercie chwile rozmowy z zespołem na zapleczu klubu... zostaję poproszony o autograf, ale tym razem odmawiam... niestety nie jestem członkiem zespołu... Gdy wychodzimy zaczepia mnie jeden gość i pyta, czy jestem Pawłem Piotrowskim z Dezertera... znowu zaprzeczam... Dawno temu śmiano się ze mnie na forum, że jestem synem Popcorna, ale z Pablo zostałem pomylony po raz pierwszy ;)
Na koncercie zakupiłem katalog ze zdjęciami malarstwa Tomasza Budzyńskiego -> super sprawa, piękne zdjęcia! No i oczywiście nową płytę zespołu Armia - "Podróż na wschód"... ale o tym napiszę w stosownym wątku... Droga do domu upłynęła bardzo szybko w towarzystwie właśnie tej muzyki...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 grudnia 2012 13:31:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
fajna relacja Smoku

(szkoda żeby takie perełki jak posty Wenflona i Smoka marnowały się w temacie bądź co bądź organizacyjnym

można rozpatrzyć rozwiązanie podpatrzone - proszę się nie śmiać - na forum Skaldów: oni tam mają po prostu temat "koncert" i takie pojedyncze relacje z różnych koncertów tam trafiają, a oczywiście odświętne koncerty mają własne wątki

w sumie do dziś żałuję tego, że nie napisałem relacji z koncertu w Żninie (2009), którego setlista składała się z płyty der Prozess i suity Ultima Thule na bis

co będę zakładał nowy wątek - myślałem :glupek2:

to Tomcio Paluch - mówili - i kot w Butach)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 grudnia 2012 13:37:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Gero pisze:
co będę zakładał nowy wątek - myślałem


a co to szkodzi - jeśli ma się do opisania fajny koncert ?

Smoku :piwo: :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group