Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:07:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 03:32:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
panie i panowie! nie będę nadmiernie się rozpisywał... wystarczy poczytać wcześniejsze recki z innych miast ;) potwierdzam tylko że przez cały koncert był OGIEŃ! spodziewałem się co najwyżej niecałej setki fanów a przybyło nas pewnie blisko ze 3 razy tyle... mz był to najlepszy koncert Armii w Piernikowie od 15 lat. super nagłośnienie! rewelacyjne brzmienie wszystkich instrumentów. kontakt z publiką na maxa. na końcu egzegeza (?) kawałka Zostaw to! :P i duchowe zaproszenie z ust Budzego do odnalezienia Ścieżki... po koncercie rozdawanie autografów. czynny armijny sklepik. no po prostu do niczego nie mogę się doczepić... jak nigdy! :D Armia Akustycznie :wink: żondzi!!! ps. koncert trwał 129 minut.

wideło: The Other Side http://www.youtube.com/watch?v=DDaWjWw_po8 :piwo:

ps. w porze po obiadowej elrond i Kristoforos byli zauważeni na toruńskim Rynku Staromiejskim:
fota: https://plus.google.com/photos/105679068176970583998/albums/5866765321602324833/5866765736857902178?banner=pwa
wideło: http://www.youtube.com/watch?v=qHSv_-kGhiA [0:26; 1:23]
;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 07:00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Super czytać takie relacje! Ale jest i ukłucie zazdrości :D .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 09:08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...fju fju fju ... :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 09:22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Mi też się podobało. Na koncertach pod hasłem "Podróż na Wschód" rzeczywiście dzieją się niesamowite rzeczy.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 11:46:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
"budzę się" po nieprzespanej nocy (zrób coś/wystarczy) do nieruchomych gokardów za oknem - Kuba lepiej zna tutejsze aranżacje pieśni Wielkanocnych - taka wiosna że nawet kotwica wyrosła z ziemi - idziemy z Kristoforosem nad morze ale ja zawracam - mam twojego T-shirta, wypiorę ci (ale dobry kolega! :shock:) - John Retired Rambo i wielkie aplauzy przy zamaszczystych scenach - nad Wisłą kręcę filmiki pociągów na moście i wspominam SoSy - w "Psalmie 34" super gitara akustyczna w lewej słuchawce - Zostaw to freestyle - obiad: jak zrobić by przysłała zdjęcie? - w garderobie przy stole konferencyjnym Budzy oznajmia, że napisał tu właśnie taki przebój I Love You - chłopiec w koszulce The Beatles - Mikosz - śpiewam piosenkę a pani pisze esemesa, bardzo to deprymujące - Wyludniacz feat. piłeczka - mylę się w słowie darkarta - przyjdźcie wszyscy jak tutaj jesteście - ale tu pojechaliście na tym Freaku! - a pan mi nie podał ręki na koncercie i pan Tomasz też! - następnym razem oddam dwa równe skoki - Karol przyznaje się, że zaśpiewał "o-o-oo" do mikrofonu od akordeonu - kanapka będzie za 3 minuty to znaczy za 20 - "wszyscy w zespole śpiewają" - Pieśń przygodna czy I Love You? - Beatlesi czy Floydzi? - śpiewamy duże fragmenty Selling England By The Pound, ale w niższej tonacji - znów wracam po nocy/łapacze wiatru trąbią na bój

bardzo dziękuję za taką Niedzielę!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 12:47:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
kamon Ger ! Obrazek

dzyń Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 12:52:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...don Karlos :
Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 17:45:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ale fajne zdjęcia! Gero wygląda jakby grał w jakim Pink Floyd! :D


Oldi, a skąd takie tytuł wątku? To znaczy wiem skąd, ale... czy toruński Lizard King to babilońskie miejsce?


Hm, jak czytam o tych koncertach i pokoncertowych dżemach to też lekko zaczynam myśleć o nowej płycie :wink: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 20:23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
antiwitek pisze:
Oldi, a skąd takie tytuł wątku? To znaczy wiem skąd, ale... czy toruński Lizard King to babilońskie miejsce?

geneza zwrotu jest powszechnie znana. natomiast użyłem go do tytułu wątku ze względu na ważne wydarzenia muzyczne odbywające się w tym dniu w toruniu: po południu ewangelizacja i granie na rynku w wykonaniu kantorów z neokatechumentau [ i... toruńskiego flisaka ;) ] a wieczorem w odległości ok. 100 m w linii prostej od rynku koncert Armii w klubie.

dla mnie muzyka np. Armii (każdy koncert!!!) czy pieśni neońskie to muzyka uduchowiona wręcz anielska... :aniolek: Boża muzyka - "nowa estetyka" - doskonałe dzieło Boże...

a odnośnie babilońskich miejsc: niestety na tym świecie jest ich wiele. może to być klub może to być rynek miasta a nawet stan duszy człowieka. gdy pojawia się zło (np. kilka tygodni wcześniej w tym w klubie grał kat) to objawia się królestwo diabła. bo duchowa walka trwa...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 kwietnia 2013 20:30:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dzięki za wyjaśnienie :) .

PS.

OLD SENIORHAND pisze:
wideło: The Other Side


Dzięki też za to - mocna wersja!
Będzie więcej? :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 kwietnia 2013 00:08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
antiwitek pisze:
Będzie więcej?

b. możliwe ;) mam jeszcze kilka smaczków ale poczekam przynajmniej do końca kfietnia żeby nie psuć niespodzianki przygotowanej przez kapelę fanom chociażby z Legnicy i Szczecina... :faja:

ale przy okazji postuluję żeby ktoś zrobił nagrywkę Gdzie ja tam będziesz Ty... już tylko ta wersja wystarczyłaby nam żeby paść na kolana... :) R.E.W.E.L.A.C.J.A.!!! zaczyna się klawiszami rodem z albumu "Floodland" The Sisters of Mercy (takie miałem skojarzenie). niestety tego nie nagrałem :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 kwietnia 2013 08:35:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
OLD SENIORHAND pisze:
żeby nie psuć niespodzianki przygotowanej przez kapelę fanom chociażby z Legnicy i Szczecina...


Bardzo rozsądnie! :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 kwietnia 2013 22:24:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
porcja fotek:
http://torun.gra.fm/fotorelacje/9308/armia-w-lizardzie
http://www.cowtoruniu.pl/artykul-4702


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 czerwca 2013 18:23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 11:27:05
Posty: 4374
Skąd: z lasu
Koncert jak pamiętam był zajebisty, przykurwisty. Było naprawde super. Paru znajomych sie spotkało, pogawędziło. Wiadomo kogo brakowało na koncercie IGORKA. Pierwszy raz byłem bez niego na występie kapeli w Piernikowie. Myśle, że był z nami duchem na koncercie. Najlepszy koncert na jakim byłem od kilku lat. chłopaki dali rade. :)

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group