Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 07:28:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 22 czerwca 2013 23:11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Zakladam temat bo Ahu już pędzi rowerem by podzielić się swoimi wrażeniami 8-) Ja może jutro. Na razie potrzebuje ochloniecia po powrocie taksowko rodem z "Taxi 1/2/3" ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 czerwca 2013 09:59:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
przed Rivendell słuchacz z grupy A17 - na ostatniej kostce czekolady kruszy mi się ząb - ile zarabia Kobe Bryant - w koszu, tak jak w muzyce, trzeba grać zespołowo - włączmy Na Górze żeby dostać dobrej energii - najlepsza pora roku żeby kręcić film - pani z SDM udziela wywiadu - jeszcze ostatni utwór... - w międzyczasie byli nad jeziorkiem - znaczek Luny/"ty to nazywasz interesem, ja to nazywam jałmużną!" - jeszcze ostatni utwór... - Pablo, Frantz and I are not at all impressed - sto procent/dwieście procent/nieskończoność procent/"pograł kilka koncertów i już mu sodówa odwaliła" - hejaho... o, DB jest! - niebo w odsłuchu - jest to niewątpliwa przyjemność słyszeć ten bas - szczęście nie do opisania - więcej śpiewać niż zwykle - Breakout... insi...IIIDE! - myślą że Kuba żartuje, ale my wiemy że on to najzupełniej poważnie! - jednak the other side, the other side! - On jest tu, ON ŻYJE! - "witaj młody człowieku"/chciałeś powiedzieć: "młody i gruby człowieku..." - pachnie nocne pole - dzisiaj jest Noc Dupały - Ryba Piła : Weźto Przemyśl - Przemuza, przepraszam, przekojot - "Przekojot" podjechał "przepraszam" jak twój syntezator waltorni - wyłącz światła/tylko muzycy tak mają - Acid Drinkers & Łoś story :shock: - "ja mogę wszystko znieść tylko nie Bernadetka, lat 12" - "dziękuję Bogu, że mogłem grać ludowiznę" - dostaliśmy Wielki Prezent - prześlę ci linka do tej płyty

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 czerwca 2013 12:50:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Gero pisze:
w międzyczasie byli nad jeziorkiem


zachodzę w glowe nad ktorem..

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 czerwca 2013 13:39:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
dyingbride pisze:
Zakladam temat bo Ahu już pędzi rowerem by podzielić się swoimi wrażeniami

Wyjdzie na to że pędziłęm dość długo 8-) lubię jeździc rowerem przez miasto nocą a dawno mi się nie zdażyło, ale zapewniam że na chacie byłem szybciej niż Ty taksą :wink:
Fest odbył sie na terenach przyległych do bydgoskiej Bazyliki, atmosfera luźna, piknikowa, ojcowie z synami, córki z matkami itp, ludki w koszulkach Armii, festiwalowych, bez koszulek, ja wypatrywałem białej forumowej a wypatrzyłem ( zostałem wypatrzony :wink: ) forumową Luxtorpedy u towarzyszki koncertu Dyingbride
Mimo obsuwy czasowej koncert rozpoczyna się po jasnemu, w końcu najdłuższe dni w roku, i tak pięknie rozpoczęta prawie Noc Kupały, sobótka a nawet wigilia Dnia Ojca o czym zostaję uświadomiony.
Na scenie melduje się poszerzony skład i zabiera nas w Podróż na wschód! Chciałoby sie krzyknąć jak dawniej na nieodległym stadionie- chociarz mało nas tu jest to zwycięży WKS! WKS.. nieee!!! Armia, niezwyciężona.
Nie wiem czy jakaś płyta została bez swojego reprezentanta? Sporo Triodante i Freaka. całego Setu nie wymienie z pamięci, takich zdolności nie mam, pewnie się nie różnił od innych na trasie, a może się mylę? Niektóre wersje zaskakujace, czadu nie brakuje, temperatura rosnie i tak ze dwie godziny. Raz czy dwa sprawdziłem sie w pogo- sandały się spisały :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 czerwca 2013 14:02:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Dzięki za relacje. Chętnie napisałabym trzecią, gdybym miała o czym. :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 czerwca 2013 14:10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
ahu pisze:
czy jakaś płyta została bez swojego reprezentanta?

Czy zagrali coś z Ducha?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 czerwca 2013 14:16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
"On jest tu, on zyje" ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 czerwca 2013 21:39:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Gero pisze:
najlepsza pora roku żeby kręcić film


Nie wiem do końca, o co chodzi, ale w minioną sobotę miałam taką właśnie myśl i zwerbalizowałam ją podczas jeżdżenia po polskich wertepach z pankiem: czerwcowe światło, otulające świat szczególnym ciepłem, słońce, niebo, polna droga, na horyzoncie domek z czerwonej cegły i wiatrak. Biały. Mechaniczny. Ten wiatrak przechylił szalę ku hipsteryzmowi, bo obstawiałam, że film może być z lat 80. albo współczesny, hipsterski właśnie. Co więcej, działo się to parędziesiąt kilometrów od Bydgoszczy :boom


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 czerwca 2013 07:27:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
a tu zdjęć pare http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/51 ... 7.html?i=6


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 czerwca 2013 16:48:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 11:27:05
Posty: 4375
Skąd: z lasu
Zdjęcia bardzo interesujące. :) Najważniejsze, że komus podobał się koncert zespołu . Ja jakbym mieszkał w Bydgoszczy, to pewnie też bym się przeszedł. Może kiedys się tam przeniose w związku z pracą. Któż to wie.

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 czerwca 2013 21:26:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
się nie mogę uwolnić się
http://www.youtube.com/watch?v=Hf2Bcejl57A



w zasadzie, z niemal cala "Drogą" bratam się na nowo po sobotnim występie. Kto by się spodziewal..

Armija mimo zeszłorocznego odgrazania sie, znow w Bydzi.. Niezwykle mile dla ucha, ducha i oka doznania. I jakie niespodzianki. Uoo - Gero! Uoo - Franz chorzysta! Uoo -Piesn Przygodna! Budzy bez swoich komentarzy.. Soundropsowe klimaty.. Ale Ultima Thule? - To nie to, to nie TO!.. Dopelnieniem Luna zza drzew rozwichrzonych w pelnej krasie. Drugim wymiarem Podrozy na Wschod okazują sie być przypadkowe spotkania ze znajomymi roznej masci, wywodzącymi się z roznych galaktyk mojej czasoprzetrzeni. Metlik w glowie, czy tez jej brak skoro zapominam o nabyciu nowej Trupiej Czaszki u Youzwy.

co do zdjęć z Wyborczej, pani w czerwonym wymiata
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/51 ... .html?i=10

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 czerwca 2013 23:27:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 czerwca 2013 09:20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Gero wygląda tu jak dr Kmieta :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 czerwca 2013 20:14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
w polowie ja Kmieta , a troszku jak Justin Sullivan ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group