Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:49:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 26 listopada 2017 20:37:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
A ja tradycyjnie wyrażam zainteresowanie.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 27 listopada 2017 21:53:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Hmmmmmmmmmm. A to ci numer.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 grudnia 2017 19:41:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Nie mam ostatnio głowy do wybiegania w przyszłość nawet tak nieodległą, więc póki co chciałem jedynie podziękować za inicjatywę i wyrazić nadzieję, że jeśli zostanie ona wcielona w życie, uda mi się dołączyć.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 grudnia 2017 20:43:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Budyń, ponieważ zawsze starałem się przychodzić, nawet jeżeli docierałem o późnych godzinach, i bardzo bym chciał móc przyjść znowu, to poproszę Cię, żebyś rozważył zmianę terminu. Moje hmmmm było wyrazem niepewności i w sumie nadal pewności nie mam, ale chyba mogę nie móc w ogóle. A czemu nie w styczniu tym razem?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 grudnia 2017 21:58:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
tradycją były spotkania w grudniu, styczeń się pojawił, żeby nie było za dużo naraz, gdy były urodziny forum i potem z rozpędu jeszcze raz... w zeszłym roku już był grudzień, bo w wigilię Trzech Króli, która dwa razy była terminem styczniowym, pracowałem - i pracować będę również w 2018.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 03 grudnia 2017 00:38:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
A ja będę w tym tygodniu w W., ale bez szans na pozostanie do soboty. Chyba nigdy nie będzie mi dane :(

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 03 grudnia 2017 00:46:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
A czy faktycznie żaden inny termin nie wchodziłby w grę? Mi akurat ten proponowany pasuje, ale szkoda tych wszystkich osób, które chciałyby być, tylko akurat wtedy nie mogą - tym bardziej, że w ogóle mało nas...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 03 grudnia 2017 19:23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie inny termin i inny gospodarz. Zawsze każda z osób, które się tu wypowiedziały, może po uprzednim umówieniu się wpaść do nas na herbatę, natomiast organizacja spotkania forumowego mija się już z celem, jest martwą tradycją. Ja, po skonsultowaniu sprawy z Martą, rezygnuję.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 04 grudnia 2017 20:45:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Rozumiem decyzję, ale szkoda. :(
I czuję się, jakbym palnęła jakąś gafę, a na pewno nie miałam zamiaru, jeśli tak wyszło, to przepraszam.
Gospodarz na pewno nie jest problemem, u Was zawsze było bardzo miło, natomiast czasy licznych manewrów z całą pewnością minęły bezpowrotnie i na takie nie ma co liczyć, bez względu na termin ani gospodarza. Co nie znaczy, że ludzie juz w ogóle nie chcą się spotykać -chcą, tylko zawsze największy problem leży właśnie w terminie, ciężko znaleźć taki, który by owym chętnym pasował (jak najbardziej rozumiem to, ze Wam może nie pasować inny, niż zaproponowany), uroki dorosłego życia... ale jak dotąd zawsze jakieś grono się znajdowało. Martwa tradycja? Mam wrażenie, że całe forum niestety powoli umiera, ale różne takie spotkania w większym, czy mniejszym - ale otwartym - gronie jeszcze je podtrzymują przy życiu. Jeśli tradycja naprawdę umrze - mi będzie ogromnie żal.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 04 grudnia 2017 20:50:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
No mi też żal. W grudniu nie mogę się wyrwać i nawet styczeń u mnie wygląda momentami słabo, ale po cichu liczyłem, że a nóż - coś się uda.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 04 grudnia 2017 23:08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Jestem na tyle daleko, że mógłbym załapać się dopiero na spotkanie za rok. W każdym razie bardzo przykro widzieć, że tradycyjna impreza może się nie odbyć :(

Fengari pisze:
Mam wrażenie, że całe forum niestety powoli umiera, ale różne takie spotkania w większym, czy mniejszym - ale otwartym - gronie jeszcze je podtrzymują przy życiu. Jeśli tradycja naprawdę umrze - mi będzie ogromnie żal.


Mam nadzieję, że nie umiera i że je WFO-wątek zresuscytuje (byłoby dobrze namówić Budzego na udział w omawianiu i komentowaniu, tak swoją drogą).

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 10:16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Budyń pisze:
organizacja spotkania forumowego mija się już z celem, jest martwą tradycją

Myślę, że się mylisz i nie ma w tym roku nic mniej czy bardziej celowego/martwego, niż w zeszłych latach. Cóż, ja na herbatę chętnie przyjdę, ale szkoda.

Co do umierania forum, zupełnie tego tak nie widzę. Wątki WFO to są być może najlepsze wątki w historii forum i forum od lat nie miało takiej fajnej napędzającej lokomotywy.

Tyler Durden pisze:
byłoby dobrze namówić Budzego na udział w omawianiu i komentowaniu, tak swoją drogą

Ale byłoby super :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 19:53:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Crazy pisze:
Cóż, ja na herbatę chętnie przyjdę, ale szkoda.

Ja jestem towarzyską katastrofą, dlatego solo nie bardzo się piszę, ale gdyby udało się wpaść z kimś jeszcze, to też chetnie bym wpadła...


Crazy pisze:
Co do umierania forum, zupełnie tego tak nie widzę. Wątki WFO to są być może najlepsze wątki w historii forum i forum od lat nie miało takiej fajnej napędzającej lokomotywy.

WFO jest super, ale poza nim coraz mniej jest już aktywności na forum i to mnie martwi. A WFO skończy się za jakiś rok z hakiem i co dalej? Oczywiście można wtedy pociągnąć Budzego solo itd, ale to też zabawa tylko na jakiś czas...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 20:24:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
I mnie jest żal tradycji, choć nie wiem nawet, czy komuś z nas udałoby się w tym roku przybyć.

Ale co do uwiądu forum, to już chyba z 10 lat będzie tego umierania, czy też mówienia o nim, więc może jeszcze tu trochę poumieramy, hę? :wink:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 21:01:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
phpBB [video]


:hopsa

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group