Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:00:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 21:39:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
monika pisze:
Ale co do uwiądu forum, to już chyba z 10 lat będzie tego umierania, czy też mówienia o nim, więc może jeszcze tu trochę poumieramy, hę? :wink:

A ja zawsze się sprzeciwiałam takiemu gadaniu, uważając, że forum nie umiera tylko zmienia swój charakter. Ale ostatni rok napełnił mnie jakimś totalnym pesymizmem - właśnie dlatego, że poza WFO bardzo niewiele się działo, aktywność rażąco spadła w porównaniu z wcześniejszymi latami.
Ale mam nadzieję, że się mylę i faktycznie jeszcze trochę pożyjemy. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 22:33:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Fengari pisze:
aktywność rażąco spadła w porównaniu z wcześniejszymi latami.


Ale gdzie indziej wzrosła, prawda? Tak to jest. Ja zawsze chętnie wracam do forum.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2017 00:38:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Z pewnością dużą winę (pomijam niepotrzebne spory tu na miejscu) odgrywa pierdolony fejsbuk :( Efekty tego przeklętego narzędzia widać na wielu ciekawych i niegdyś bardzo aktywnych stronach.

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 08 grudnia 2017 14:34:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Nie wiem jak inni, ale w moim przypadku fejs nie ma tu nic do rzeczy. To taka tablica ogłoszeniowa, gdzie trudno wyrazić siebie nie będąc anonimowym. Oczywiście na pewnym etapie forum też nie jest anonimowe, więc może to kwestia wypalenia, jakiegoś bezwładu? ja nadal staram się być na bieżąco z forum, ale pisać bez autocenzora już nie potrafię. Nawet wątek WFO mnie przerasta, co jest kolejnym źródłem przygnębienia. Słucham teraz samych smętów, nie mogę się zmobilizować na czas. Nie wiedzieć czemu taki temat wyniknął akurat w wątku o spotkaniu zimowym, na którym i tak nie miałam szans być. Ale - co za odjazd - wycofanie się Budynia też mnie jakoś poruszyło. Wiele rzeczy boli, a więc nie jest źle :).
Co do mnie, nie rezygnuję z ludzi którzy są ważni, tylko zwykle nie mam nic do powiedzenia.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 08 grudnia 2017 21:51:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Forum nie jest anonimowe dla wtajemniczonych, a fejs to podanie na tacy wszystkiego o sobie każdemu, czy to wróg czy przyjaciel, wścibski sąsiad, szef, władze... a mnie tam nie ma i już.
Anastazja, a Ty trzym się, nie poddawaj! :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2017 10:45:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
anastazja pisze:
Wiele rzeczy boli, a więc nie jest źle

Jest to wniosek, z którym na obecnym etapie życia stykam się niemal codziennie :!:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 grudnia 2017 16:03:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
Fengari pisze:
Forum nie jest anonimowe dla wtajemniczonych, a fejs to podanie na tacy wszystkiego o sobie każdemu, czy to wróg czy przyjaciel, wścibski sąsiad, szef, władze...


Albo i nie. Zależy jak skonfigurujesz konto. End off topic. ;)

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 września 2018 18:53:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Tak się złożyło, że wyjątkowo w tym roku dysponuję jednym wolnym lokalem. Nie wiem, jak długo potrwa ten stan rzeczy - do końca roku na pewno, a co będzie dalej, to nie wiem.

W związku z tym pomyślałam, że może można by zrobić spotkanie zimowe - tudzież późnojesienne. ;)
Oczywiście, jeśli będą chętni.
Dlatego podnoszę ten temat już tak wcześnie, uprzedzając nawet Dżordża, żeby można było ustalić jakiś termin, który będzie pasował możliwie jak największej grupie zainteresowanych. Ze swojej strony proponuję wstępnie sobotę 24.11. Ale jestem otwarta na negocjacje.

Zdaję sobie też sprawę, że lokalizacja na końcu świata, na dalekim Bródnie, na które nawet metro nie dojeżdża, może być czynnikiem skutecznie odstraszającym dla wielu, toteż jeśli ktoś inny ma chęci i możliwości zorganizowania tegorocznego spotkania w lepszym miejscu, to nie ma problemu, odstąpię mu ten zaszczyt. :)

Co Wy na to?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 września 2018 20:44:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Bardzo fajnie, dla mnie spox :brawa:

To już będzie po wyborach, zwycięzca na pewno zbuduje jakąś linię metra na Bródno :mrgreen:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 września 2018 21:29:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Świetnie! :)

Dodam jeszcze, że dla przybyszy z dalszych stron istnieje możliwość noclegu, aczkolwiek trzeba przywieźć własny śpiwór, karimatę i nie nastawiać się na luksusy. ;)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 29 września 2018 11:54:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Fengari pisze:
dla przybyszy z dalszych stron

to zdaje się ja :mrgreen:
Ale arasek ma rację, trzeba liczyć na nowego prezydenta miasta!
I może ku jego czci albo i nieczci pospożywamy tę musztardę, którą mieliśmy testować?

Fen, dzięki za propozycję. Zaskoczyłaś mnie terminem, bo 24.11 to w żadnym układzie zimą nie pachnie, a biorąc pod uwagę przesunięcia klimatyczne w naszym kraju, to może to być nawet dopiero wstępny rozkwit jesieni przed zimą, która tradycyjnie zacznie się w lutym ;)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 29 września 2018 13:59:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Crazy pisze:
to zdaje się ja

Spoko, nie ma problemu! :)

Crazy pisze:
I może ku jego czci albo i nieczci pospożywamy tę musztardę, którą mieliśmy testować?

Bardzo dobra myśl!

Co do terminu, faktycznie jest wczesny, ale zależy mi na tym, żeby to było w tym roku, a w grudniu to już ludzie zaczynają przygotowania do świąt itp. i może być trudniej z frekwencją - i tak już zwyczajowo bardzo niską, jak pokazywały ubiegłe lata. No i kwestia lokalowa- im później, tym mniej komfortowo może być.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 30 września 2018 17:14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
Fengari pisze:
Ze swojej strony proponuję wstępnie sobotę 24.11. Ale jestem otwarta na negocjacje.
Mi pasuje.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 30 września 2018 21:08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
:D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 01 października 2018 08:50:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Dobry termin, do tego czasu korki ze Wszystkich Świętych powinny już się nieco rozładować!

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group