Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:31:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 01 lipca 2014 22:33:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 kwietnia 2006 10:07:23
Posty: 164
Skąd: riverside
Było sporo utworów, których dawno nie słyszałam na żywo, a może nawet w ogóle... Jeżeli !, Pieknoręki ! Buraki ! Zostaw to ! Opowieść !:D :D :D pośpiewalam troszkę :wink:

To był taki młodzieżowy set :D ale rozbrykaną mińską młodzież zespół musiał zmobilizować, żeby ho,ho, hoOOOo przed Niezwyciężonym wyszło tak jak trzeba ;)

Nowy instrumentalny utwór z zakrzykniętym refrenem bardzo fajny :)

_________________
...ludziom trzeba przypomnieć o duchowości...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lipca 2014 07:50:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
agu pisze:
Było sporo utworów, których dawno nie słyszałam na żywo, a może nawet w ogóle

agu pisze:
Jeżeli !, (...) ! Buraki ! Zostaw to ! Opowieść !

Kurczę, mam wrażenie, że ja trafiam na takie koncerty, na których te numery zawsze są. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 lipca 2014 15:40:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Hm. Pięknorękiego mi szkoda, ale niestety sprawy rodzinne zatrzymały mnie w Warszawie, a rozkład pociągów dopełnił dzieła zniszczenia planów. Za to miałem relację smsmową od mojej przyjaciółki z MMaz, więc wiem, że było dobrze.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lipca 2014 20:29:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
O, fajnie że jednak ktoś założył wątek, bo się nie czułam na siłach. :)

Pięknorękiego faktycznie dobrze było usłyszeć na żywo po raz pierwszy od bardzo dawna. Set rzeczywiście głównie staro-przebojowy, ale trochę się tego spodziewałam w takim miejscu. Pojawiły się też jakieś nieznane mi instrumentalne kawałki, czy to coś z nowej płyty?
Mimo dziwnego nagłośnienia - było za głośno i na placu gdzie odbywał się koncert człowiek po prostu głuchnął - to muzyka jednak brzmiała dobrze, pięknie, głęboko. Dużo było waltorni, co mnie bardzo cieszy. :)

Miło było spotkać Antonia, który wyjeżdżał na wakacje i pewnie dlatego nic tu nie pisze ;) , szkoda, że nie udało się dłużej pogadać.

A w drodze na koncert po raz pierwszy zauważyłam uroczy klimatyczny budyneczek stacji Dębe Wielkie. Kurczę, miliardy razy jechałam tamtą trasą i nigdy do tej pory go nie spostrzegłam - jak to możliwe? Może to muzyka Armii powoduje, że magiczne stacyjki wychodzą z ukrycia? ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lipca 2014 13:06:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Fengari pisze:
Miło było spotkać Antonia, który wyjeżdżał na wakacje i pewnie dlatego nic tu nie pisze , szkoda, że nie udało się dłużej pogadać.

Dzięki :D , pozdrawiam Cię Fengari - faktycznie spieszyłem się, aktualnie jestem po Beskidach a przed Tatrami :D

Co do koncertu - pierwszy koncert Armii mojego starszego syna, na początku byliśmy przy samych barierkach, ale po kilku utworach syn stwierdził, że za głośno i wycofaliśmy się do tyłu, chociaż dla mnie z tyłu było chyba jeszcze głośniej. Mojemu synowi najbardziej podobało się On jest tu, ja najbardziej cieszyłem się z Pięknorękiego i z tej części, w której byłem przy samych barierkach, później, gdy straciłem bezpośredni kontakt ze sceną, utrudniło mi to trochę odbiór, ale czego się nie robi dla dzieci :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lipca 2014 13:20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Antonio pisze:
Mojemu synowi najbardziej podobało się On jest tu, ja najbardziej cieszyłem się z Pięknorękiego i z tej części, w której byłem przy samych barierkach

przy samych barierkach... płyta Duch... brzmi jak młodość! :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lipca 2014 20:59:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Antonio pisze:
po kilku utworach syn stwierdził, że za głośno i wycofaliśmy się do tyłu, chociaż dla mnie z tyłu było chyba jeszcze głośniej.

Nooo, a najlepsze brzmienie było, zdaje się, poza terenem koncertu, kurczę.
Tak twierdziła moja koleżanka, która na większą część koncertu gdzieś znikła i nie bardzo jej wierzyłam, że Armię lepiej było słychać z ulic Mińska, ale potem, jak w trakcie koncertu Łąki Łan razem z nią wyszłam na ulicę, poza ten plac, to się przekonałam, że to prawda. Brzmienie było o niebo lepsze, czystsze, wyraźniejsze - po prostu super. No, ale być na koncercie w miejscu, z którego nie widać nawet sceny, z dala od reszty publiczności, to trochę tak, jakby w ogóle nie być. ;)

Antonio pisze:
aktualnie jestem po Beskidach a przed Tatrami

Oo, pomacham Ci z dołu. ;)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group