Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 23:20:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 356  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 19:04:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Słuchajcie. Sprawa dotycząca wykasowywania postów z tematu KONCERTY KONCERTY KONCERTY.
Wiadomo, że posty nie na temat, długiego życia tam mieć nie będą. Jednakże jeśli niektóre posty mają na celu dogadanie się w pewnych sprawach (nawet w kwestii spotkania się na jakimś koncercie) to takie posty nie będą przeze mnie kasowane, do czasu dogadania się. Tak było na przykład w przypadku planowania koncertu w Lublinie lub spotkania się bodajże Mareckiego z Budyniem. Starajmy się, żeby ten temat miał jedną stronę, ale bez przesady.

Wpisy typu
Cytat:
a kiedy przyjedziecie do ..... ?
kasuję bez mrugnięcia okiem.

Ostatnie kasowanie zostało przeprowadzone zapewne przez Bandytę lub przez Pietra. Uważam, że mieli do tego prawo, choć ja postąpiłbym inaczej i dlatego też tutaj niniejszym apeluję (za Erkejem) o rozmyślne usuwanie postów w tym temacie.

Ostatnio też pojawił się jakiś jełop co to głupoty wypisywał, no i myślę, że w tym temacie moglibyśmy takie sprawy sobie tutaj wyjaśniać. Bo BartekZ mi mówił o nim, a jak wszedłem 2 godziny później na forum, to jego wpisów już nie było. Może jełop sam się wykasował, ale wątpię. W tym temacie moglibyśmy (tzn. GTW) pisać, że kogoś post wykasowaliśmy i za co. Nie mówię o wykasowywaniu postu na prośbę jego autora.

Jawność w takich sprawach to rzecz ważna, nie chciałbym, żeby ktoś pomyślał, że istnieje tu jakaś nawet marna imitacja cenzury.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 19:29:38 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:58:33
Posty: 189
Uważasz zatem, że powinienem założyć oddzielny topic, by zapytać Toma o możliwość zorganizowania koncertu? Oczywiście mogę to zrobić, ale to będzie moim zdaniem nawet większe zaśmiecenie forum. Tak będzie kilka postów, które po przedyskutowaniu sprawy się wyrzuci, a tak będzie wisiał oddzielny topic (który w sumie też można wyrzucić..)

No nic.. ja się w każdym razie zastosuję do zaleceń administracji..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 20:00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Czytaj uważniej.

Hipokryta pisze:
Uważasz zatem, że powinienem założyć oddzielny topic, by zapytać Toma o możliwość zorganizowania koncertu?


chyba mnie właśnie nie zrozumiałeś. Osobiście uważam, że możesz wysłać priva lub pytać w tym temacie, jeśli chcesz rozmawiać o organizowaniu koncertu. Takie moje zdanie.

Ale właśnie napisałem, że
lafjoy pisze:
Jednakże jeśli niektóre posty mają na celu dogadanie się w pewnych sprawach (nawet w kwestii spotkania się na jakimś koncercie) to takie posty nie będą przeze mnie kasowane, do czasu dogadania się. Tak było na przykład w przypadku planowania koncertu w Lublinie lub spotkania się bodajże Mareckiego z Budyniem


ja właśnie ten Twój post z zapytaniem do Elronda zostawiłem i go nie skasowałem, a inne nic nie wnoszące w tym temacie skasowałem. Tak samo posty dotyczące dogadania się w sprawie wyjazdu na koncert (w Białymstoku bodajże) też zostawiłem, aż do momentu, gdy porozumienie zostało osiągnięte w oddzielnym temacie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 20:14:54 
Jeżeli chodzi o koncerty to moja to była sprawka. :) Widać mamy trochę inną 'wizję', ale to nic. :) Ja się podporządkuję w takim razie. :)

Tylko jeszcze wytłumaczę. Jeżeli ktoś chce zorganizować koncert Armii, to chyba lepiej, żeby się zgłosić z tym bezpośrednio do Tomka. Jest podany e-mail i telefon komórkowy. Jeśli ktoś myśli o organizowaniu koncertu to chyba nie jest problemem wydanie kilku złotych na rozmowę telefoniczną mającą na celu ustalenie szczegółów. :) Tak ja to widzę.

Natomiast do kwestii dogadania się uważam powinny służyć tematy osobne dotyczące poszczególnych koncertów. Potem, gdy jest już po koncercie, można cały taki temat zamknąć lub usunąć, albo usunąć tylko te stare posty i czekać, aż ci co byli na koncercie zamieszczą w tym temacie swoje relacje, zdjęcia, skany, próbki audio/video... :)

No ale jak napisałem, jeżeli chcecie tak jak zaproponował lafjoy, to dla mnie to żaden problem - ja w zasadzie i tak nie korzystam z tej 'tablicy koncertów'. :)
(I nie mówię tego jak jakiś urażony paniczyk, że nie to nie; tylko po prostu :). )


I jeszcze o tym debilnym temacie który skasowałem. Otóż usunąłem go ponieważ uznałem, że temat w którym założyciel dzieli się z nami informacją, że 'gdy wali gruchę i pomyśli, że nastęnego dnia posłucha Armii to aż mu lepiej' nie ma racji bytu na tym forum. I tyle. :) Acha, cytat, z oczywistych względów, z pamięci, ale użyte sformułowanie było akurat to. :)


No i zgadzam się. Jeśli jest potrzeba odsunięcia podejrzeń cenzury, to mogę tu w tym temacie pisać o tym co usuwam i dlaczego.

Z tych rzeczy co ostatnio usuwałem:
- z tematu o koncertach posty, ale to już tłumaczyłem :)
- nocne 'gruszenie' nowego usera, ale to też tłumaczyłem :)
- z tematu 'wystawa uzbrojenia' usuwałem posty które straciły sens po zmianie wytawy; posty typu 'ściąga mi się z prędkością xx' i odpowiedź na to: 'a mi z xx'; i nie mam tu do nikogo osobiście zastrzeżeń, ale jeśli ktoś chce sobie poczytać stare tematy, to co go obchodzi, że np. mi się dany plik ściągał z jakąś prędkością, skoro od dwóch miesięcy i tak nie można go ściągnąć :)
- z tematu kilka uwag, na podobnej zasadzie jak wyżej, usuwałem stare posty (jeszcze nie wszystkie), które dotyczyły spraw już rozwiązanych; ale o tym pisałem jakiś czas temu, że planuję to zrobić i nie było zastrzeżeń :)
- powtarzające się posty i autocenzury; jeśli ktoś edytuje swojego posta i zostawia wpis, że można usunąć, albo inny jasny znak, że sam się ocenzurował, albo jeśli ktoś był tak niecierpliwy, że wstawił kilka razy tego samego posta pod rząd, to usuwam takie posty; pod warunkiem, że nie zaburzy to logiki dyskusji toczącej się dalej; i z tego nie będę się tu rozliczać, bo to nie ma sensu moim zdaniem; chyba że chcecie... :)
- jakieś stare tematy usunąłem, nieaktualne już; ale nie pamiętam co to było; na pewno K.T.W.S.G. o zaginionym a później odnalezionym Express'ie; no temat nie był już aktualny a nawet sam założyciel zaproponował kasację... :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 20:35:59 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:58:33
Posty: 189
OK.. Właśnie się pogubiłem dlatego, że powiedziałeś, że nie będziesz ich kasował, a okazało się, że one jednak są skasowane. I to spowodowało, ze nie wiedziałem o co chodzi, ale Bandyta już wyjaśnił, więc wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 21:50:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14519
Skąd: nieruchome Piaski
Czy forumowicze, którzy umieszczają tu zdjęcia z ostatnich koncertów, mogliby pomyśleć również o osobach, które nie korzystają z forum, a wchodzą na macierzystą stronę AntiArmii? Tam brakuje aktualnych zdjęć kapeli.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 02:27:25 
Albo mi się wydaje , albo zegarki źle działają.
Polecam uwadze Państwa.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 09:49:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
lafjoy pisze:
W tym temacie moglibyśmy (tzn. GTW) pisać, że kogoś post wykasowaliśmy i za co.


A więc tak:

- zamknąłem temat "zielone buty dziadka mroza"
- skasowałem post typu " :D :) :( :o :lol: 8) :oops: :cry: :wink: :roll: :twisted: :evil: :?: :!: "
- odchudziłem temat "koncerty innych wykonawców"

Więcej grzechów nie pamiętam...


Ostatnio zmieniony pn, 24 stycznia 2005 12:05:08 przez Pietro, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 13:45:17 
Pietro pisze:
- skasowałem post typu " "


szczerze to ja akurat je lubię i bym prosił o nieusuwanie
ale jeśli wszystkie stryjenki będą przeciwko mnie, odpuszczę


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 13:47:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
3bajki pisze:
szczerze to ja akurat je lubię i bym prosił o nieusuwanie


A co z takich postów wynika?
Niczemu one nie służą.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 14:10:21 
Wymianie pozytywne wibry :)
Ja tam nie widziaem zeby był ich przesyt
Można pomyśleć co wywyalić, ale jak uznawał Elrond lekki chaos ma też swój urok (poza prawem ;).
Coś się zrobiłeś super aktywny. Na spokojnie przemyśl działania. Nie w gorącej wodzie mocz łeb ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 16:04:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
3bajki pisze:
Coś się zrobiłeś super aktywny. Na spokojnie przemyśl działania. Nie w gorącej wodzie mocz łeb


Nie wiem jaki masz problem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 18:16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Moderatorem jest Bandyta. Administratorzy będą tylko w wyjątkowych sytuacjach reagować na forum. A wyjątkowe sytuacja to na przykład gdy jakiś kretyn będzie chciał nam forum zchamić lub rozwalić.

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 18:40:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
taka próba "bawienia się" z nami właśnie przed chwilą miała miejsce. W temacie "Jestem fałszywy" niejaki eirond mógł być mylnie kojarzony z Elrondem dając sobie taki sam avatar i podpis. Wywaliłem cały temat. Podobnie będzie ze wszelkimi głupkowatymi próbami rozwalania forum.

eirond nie został jeszcze zbanowany, ale może i trzeba będzie

do publicznej wiadomości podaję iż osoba ta łączyła się z Gorzowa Wlkp. poprzez modem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 18:59:22 
Jeszcze raz to samo inaczej
apeluję o spokój przy usuwaniu postów
a może przy likwidowaniu wątków utworzonych przez nowoprzybyłych zwracać im uwagę na ich błędy
by byli świadomi o co chodzi
a nie odbierali tego jako usuwanie 'nowych przez starych'
Nowi wszak często z zasady maja gorące paluchy pukając w klawiaturę

A kwestia z elrondem dość żenująca. I chyba rzeczywiście podszywanie się trza by było banować bezlitośnie.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 356  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group