Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 00:36:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 356  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 22:04:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Oooo. Nie ma krzaczków!
:shock:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 21:16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
wchodzac w topici, czy w samo forum, widze biały ekran z napisem
"Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.33 Server at www.armia.xon.pl Port 80"
i trzeba pare razy odswiezac aby wejsc...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 21:50:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
Wtedy odśwież stronę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 21:57:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Boskey pisze:
wchodzac w topici, czy w samo forum, widze biały ekran z napisem
"Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.33 Server at www.armia.xon.pl Port 80"
i trzeba pare razy odswiezac aby wejsc...


Mnie się to jeszcze nie zdażyło, ale dzięki Boski za info. Z danych serwera widzę, że transfer nasz od soboty wynosi na razie 580 mega (biorąc pod uwagę, że minęło 5 dni na tym serwerze, stwierdzam, że 3 giga transferu na miesiąc mogło by nie starczyć, ale 6 giga to chyba nie przekroczymy...). Czyli owe problemy pojemności nie dotyczą przepustowości. Ciekaw sam jestem cóż to jest. Jeśli więcej osób ma takie objawy, dajcie znać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 01:45:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Już mi władza odbiła do łba i wykasowałem pierwsze posty 8)

Dotyczy to tematu KONCERTY, KONCERTY, KONCERTY. Będziemy się starać, żeby ten temat miał zawsze tylko jedną stronę. Jeśli macie inne zdanie... to trudno. Nic na to nie poradzę :wink:

Oczywiście to nic złego, że ktoś napisze tam jakiś post lub coś skomentuje. Jest to oczywiście w pełni dozwolone. Chodzi o to, żeby się liczyć z tym, że za jakiś czas taki post będzie stamtąd wykasowany. Chyba, że będzie naprawdę dużo wnosił dla forum. Takimi sprawami zajmuje się przede wszystkim Bandyta, ja jednak, że mam takie możliwości przyszedłem mu z pomocą (bo ostatnio rzadko na forum bywa, choć wczoraj go akurat widziałem).

Szczerze mówiąc to ja porządku zbyt dużego nie lubię... za to czasem w bałaganie czuję się baardzo dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 11:01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
lafjoy pisze:
Jeśli więcej osób ma takie objawy, dajcie znać.


Miałem wczoraj takie objawy ale udało sie jakoś przewalczyć.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 14:13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
lafjoy pisze:
biorąc pod uwagę, że minęło 5 dni na tym serwerze, stwierdzam, że 3 giga transferu na miesiąc mogło by nie starczyć


Taki jest "ruch" na forum, bo jest znowu czynne. Przypomnij sobie jak było, gdy ruszyło forum na dv-web.com


lafjoy pisze:
Już mi władza odbiła do łba i wykasowałem pierwsze posty

Dotyczy to tematu KONCERTY, KONCERTY, KONCERTY. Będziemy się starać, żeby ten temat miał zawsze tylko jedną stronę.


Zgadzam się, żeby kasować informacje o koncertach, które już były. Dotyczy to także tematu "Koncerty innych wykonawców".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 14:16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
J.T.Fly pisze:
Też mi się zdarzało od jakiś 2 dni, ale "odśwież" pomaga.


Na forum armia.dv-web.com też się to zdarzało. Admin tamtego serwera tłumaczył to przeciążeniem procesorów na serwerze.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 23:58:42 
Rzadko ostatnio bywam, obawiam się że ten stan potrwa do połowy lutego już (to tylko miesiąc jeszcze... :) ).

Popieram naszych adminów - sam staram się usuwać po jakimś czasie posty nie dotyczące koncertów z tematu koncertowego. Na przykład przed chwilą. :)

Jeżeli zaś chodzi o trzymanie porządku, to proponuje że usunę z tego właśnie tematu większość początkowych postów dotyczących spraw już załatwionych. Jeśli jest zgoda na to, oczywiście. :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 stycznia 2005 10:52:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
Bandyta pisze:
Jeżeli zaś chodzi o trzymanie porządku, to proponuje że usunę z tego właśnie tematu większość początkowych postów dotyczących spraw już załatwionych. Jeśli jest zgoda na to, oczywiście.


Oczywiście :wink:



Wlazłem dzisiaj na stronę www.dv-web.com i działa, ale jak próbowałem na www.armia.dv-web.com to nic :| Widocznie admin sam już uznał, że to konto się nie przyda. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 00:31:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Lafjoy- Dostałeś od mnie prywatną wiadomość?
Pytam się, bo podejrzewam, że w ogóle jej nie dostałeś, podobnie jak Dzyń, do którego też wysłałem w piątek wieczorem. Dzyń dzisiaj był na forum, więc powinien mi odpisać, ale nic do mnie nie doszło.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 16:20:57 
Chciałbym się pożalić,a le troszkę.
Ostatnio jak wszedłem to mi się nie świeciło, że nowe posty są i teraz musze się przebijać przez tematy i patrzeć na których co nowego sie pojawiło i przypominać, co było co nie.
Jeśli się da naprawić, to poproszę webMASTERA ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 16:57:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25379
nonsens z wylogowywaniem mnie trwa (zresztą nigdy się nie skończył, tylko nie chciało mi się pisać)

np. całkiem przed chwilą - wróciłem z długiego spaceru z psem, nie było mnie z godzinę, forum było otwarte; wróciłem, napisałem posta, wysłałem - wszystko OK, wcale mnie nie wylogowało!
Za to teraz pisałem sobie jakiegoś posta, tego o Drodze i Duchu, niezbyt długi, klikam wyślij... a ono mi mówi: zaloguj. Po trzech minutach na krzyż.

Nadal nikt nie wie, o co tu chodzi?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 19:26:20 
Crazy: najwidoczniej godzina i trzy minuty to limit forum ;)
A tak serio: myślę że analogicznie jak z niektórymi skrzynkami, można dość długo działać, ale w którymś momencie mają limit czasu.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 21:31:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
na to, że serwer padnie na jakiś czas nic nie poradzimy. Zdarza się to nawet na bardzo stabilnych serwerach. Mam nadzieję, że będzie to miało miejsce jak najrzadziej, a jak już, to jak najkrócej.

Crazy, z tym Twoim wylogowywaniem się, też nic nie poradzimy chyba na razie. Jak będziemy instalować nowszą wersję oprogramowania forum, to wtedy powinno minąć. Jak się w tym trochę bardziej poorientuję, to zrobimy apgrejd.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5335 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 356  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group