Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:42:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 22 marca 2005 21:35:33 

Rejestracja:
czw, 23 grudnia 2004 09:15:59
Posty: 11
Witam wszystkich uczestnikow forum i fanow armii chcialbym pogadac i wymienic opinie na jeden temat ktory mnie nurtuje z lekka otoż:
dlaczego my wszyscy przejmujemy sie opiniami budzego malejonka czemu jest to dla nas tak wazne ze budzy juz nie jest anarchista a niedawno powiedzial ze jednak jest itd przeciez dla wiekszosci spoleczenstwa temat armi wogole nie istnieje a my sie tym przejmujemy dlaczego akurat o nawroceniu budzego i innych pisza ksiazki przeprowadzaja wywiady przeciez tyle ludzi sie nawraca pokornie i cicho kazdego dnia i nie ma na ten temat szumu no bo zastanowmy sie dlaczego nas to obchodzi ze budzy kiedys byl gnostykiem teraz jest chrzescijaninem itd jakie to ma znaczenie wogole ze jakis tam budzynski przeszedl taka czy inna droge
nie chce nikogo obrazac ale mnie zastanawia to dalczego akurat oni sa bohaterami ksiazek no to tyle moglbym tu oczywiscie pisac i pisac ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi i pomozecie mi to zrozumiec moze to jest bardziej oczywiste niz mi sie wydaje


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 marca 2005 21:43:19 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Proste.
Nagraj "Legendę" to i Ty wtedy będziesz bohaterem naszych rozmów. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 marca 2005 21:49:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Erkej pisze:
Nagraj "Legendę" to i Ty wtedy będziesz bohaterem naszych rozmów. Wink


Lepiej "Triodante" to juz wtedy nie zejdziesz z tapety :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 marca 2005 22:53:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 01:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
Świetne pytanie, mi coś takiego też ostatnio chodziło po głowie...

To takie popowe z deka, ale naturalne, że sie chce poznać ludzi, których się słucha. Szczególnie, jak się wchodzi głębiej w muzykę, to się czuje taką potrzebę, skąd się niektóre treści w niej pobrały itp.

A książki czemu się pisze, to sprawa niemalże oczywista - bo są w pewnych kręgach znani, i to w takich kręgach, że nawrócenie wydaje się mało prawdopodobne.

Nie będę pisarzem, łoj nie:D

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 marca 2005 23:00:03 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Czym jest prawdziwa sztuka?
Dla mnie ocieraniem się o absolut.
Nie ma nic dziwnego w tym, że chcesz wiedzieć coś więcej o człowieku, który swą twórczością ociera się o coś nieuchwytnego, najważniejszego...

"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 07:45:38 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
ja podobnie jak kolega Nie Ja mam rozne takie dziwne uczucia.
u mnie to jest tak, ze wlasciwie juz od poprzedniego forum, na gery, tak patrzylem, kurde ile ci ludzie tych postow wala i tak mi sie wydawalo, ze za niedlugo rozloza na czynniki pierwsze wszystkie teksty Budzego, nie mowiac juz o nim samym i jego psychice. czas mija, wszystkiego nie rozlozyli chyba... a mi sie chce normalnie smiac. bo jak tak przychodze na to forum a tu pelno pomaranczowych karteczek macha przyjaznie, ze wlasnie w kolejnych piecdziesieciu tematch sa nowe posty i to odpadam. tzn podziwiam wasza plodnosc w pisaniu postow, ale dla mnie to za duzo. wiec w tym gaszczu odszukuje tych kilka tematow, ktore mnie interesuja i czytam, rzadko pisze. co do szanownych Budzych i Malejonkow to fanostwo mnie nigdy nie podniecalo, zreszta co tu duzo nie mowic, dobrych warunkow w simplusie reklamowac by nie mogli, wiec jakos na mnie nie dzialaja chlopaki, ale ciesze sie, ze sa, bo mozna ich wykorzystac w roznych fajnych akcjach (typu rekolekcje w szkole i spotkanie w ramach nich z legendami polskiego punk rocka :wink: ).
tak samo dzieki forum poznalem super ludzi, zwlaszcza z poludnia kraju tego, a idac dalej moglem zrobic koncert akustyczney Tymka, na ktorym bylo okolo 600 osob, wiec sa juz jakies wymierne efekty istnienia tego forum.
bo tak mi sie wydaje, ze gadanie dla gadania nie ma sensu. tak samo posiadanie wiedzy (np o T. Budzynskim) dla samego jej posiadania. trzeba jeszcze cos z tym zrobic. ja wierze, wiec wykorzystuje ta wiedze i samych bohaterow do otwierania mlodym ludziom oczu.
a wy sobie piszcie, lubie pomaranczowe karteczki :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 09:18:13 

Rejestracja:
śr, 24 listopada 2004 00:26:05
Posty: 16
Skąd: Łódź
To fakt że na tym forum ciężko się odnaleźć. Kiedyś pisałem tu w miarę regularnie ale teraz to kosmos jak patrzę ile tych tematów i odpowiedzi jest. No cóż ja tam (a propo tematu) nie mam jakichś stresów w związku z książkami czy artykułami o np Budzym. Chcę to czytam, nie chcę- nie czytam. Ot co.

_________________
Światło Świeć Światło Prowadź Mnie!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 12:58:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
foum to forum, rynek to rynek - jest dużo ludzi, bywa zamieszania, chałas... spotkać można różne osoby ale... nie jest to instytucja powołana w jakimś celu przecież...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 14:12:53 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:16:30
Posty: 1280
Przyznam, że nie widzę tego problemu. Jeżeli jest to forum Armii, to normalne, że wypowiedzi kręcą się wokół tego zespołu. Nie zauważyłem tutaj takiego idolstwa, które mogłoby się kojarzyć z jakąś czcią, uwielbieniem, brakiem krytycyzmu (wystarczy wspomnieć co fani "Legendy" mówią o najlepszej płycie Armii :) ). A ponieważ Budzy ma więcej do powiedzenia niż przeciętny Iksiński to nic dziwnego, że jest to poddawane analizie forumowiczów. A jeżeli w dodatku wypowiada się jako artysta ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 14:58:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Erkej, :brawa:
mirus pisze:
i tak mi sie wydawalo, ze za niedlugo rozloza na czynniki pierwsze wszystkie teksty Budzego, nie mowiac juz o nim samym i jego psychice.


Sęk w tym, że armiowych tematów, a zwłaszcza dotyczących czynników pierwszych jest niewiele, ciut, ciut...
I generalna uwaga - uczyli mnie, żeby o swoich odczuciach pisać w pierwszej osobie liczby pojedyńczej, a nie mnogiej. W tym drugim wypadku jest to zwykła manipulacja.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 15:02:50 

Rejestracja:
czw, 23 grudnia 2004 09:15:59
Posty: 11
no teraz to juz wszystko rozumiem dzieki za konstruktywne odpowiedzi pozdrawiam wszystkich


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 15:53:23 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
Gravi pisze:
I generalna uwaga - uczyli mnie, żeby o swoich odczuciach pisać w pierwszej osobie liczby pojedyńczej, a nie mnogiej. W tym drugim wypadku jest to zwykła manipulacja.

napisalem, ze tak mi sie wydawalo: to chyba jest liczba pierwsza, nie??


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 16:26:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Mówiłem o Nie ja... Napisałem, że generalna, a nie, że do Ciebie...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 17:55:05 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 11:54:24
Posty: 875
spox :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group