Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 19:28:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 28 sierpnia 2015 15:29:03 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Jeśli mnie pamięć nie myli, to przeważnie takie informacje pojawiały się, ale niespodziewanie. Niech zespół i wydawca robią wszystko w swoim czasie. Oczywiście informacjami o audycjach w radio, gdzie będzie można usłyszeć utwory przedpremierowo, nie pogardzę ;)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 sierpnia 2015 19:12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 18:38:05
Posty: 541
Niech Cię strzeże, niech Cię wspiera i niech się ukaże...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 sierpnia 2015 22:18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
:D :biegaskacze

... ale jaki tytuł!!! zaskoczenie!!! :D :D :D

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 05 września 2015 13:27:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 05 listopada 2009 14:10:40
Posty: 182
Tytuł krótki, intrygujący, armijny :)

Przyznam otwarcie, że MOR mnie mocno rozczarował, ale coś czuję, że to będą zupełnie inne klimaty. Bardzo czekam na tę płytę!

Kiedy okładka? :)

_________________
drabina okno a rakieta mysz


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 05 września 2015 21:31:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Remus pisze:
Przyznam otwarcie, że MOR mnie mocno rozczarował,
a to jakaś płyta Armii jest ? :oops:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 00:34:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 05 listopada 2009 14:10:40
Posty: 182
Ależ nikt nie napisał, że jest to płyta Armii :wink: Ale z racji znacznej zbieżności składów osobowych obu projektów może to być dla mnie pewien punkt odniesienia i podstawa do wyrażenia subiektywnej (wyłącznie) opinii :).

_________________
drabina okno a rakieta mysz


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 02:06:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
Remus pisze:
Przyznam otwarcie, że MOR mnie mocno rozczarował, ale coś czuję, że to będą zupełnie inne klimaty. Bardzo czekam na tę płytę!

..ale dlaczego?

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 11:37:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Remus pisze:
Ale z racji znacznej zbieżności składów osobowych obu projektów może to być dla mnie pewien punkt odniesienia i podstawa do wyrażenia subiektywnej (wyłącznie) opinii

....dziwne bardzo...bo to tak jakby zespół Armia powstał wczoraj a nie 30 lat temu i nie wydał w tym czasie kilkunastu płyt... i punktem odniesienia dla słuchania nowej płyty musi być płyta innego zespołu, który ma zupełnie inne ,że się tak wyrażę "horyzonty i plany artystyczne". Czy - analogicznie- jak słuchasz Luxtorpedy to punktem odniesienia jest dla ciebie ostatnia płyta 2tm2,3 ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony ndz, 06 września 2015 12:01:59 przez elrond, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 11:44:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6966
może i dziwne bardzo, ale jak słucham Mor, to też widzę Armię na horyzoncie. Może to fatamorgana?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 11:54:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 18 października 2014 09:01:45
Posty: 241
Ja to wytłumaczę: na Trupiej nie ma waltorni ;)

_________________
Dzień jeszcze trwa i wszystko można


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 18:35:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17259
Skąd: Poznań
pilot kameleon pisze:
zajawka dźwiękowa


O, tego jak zwykle nie chcę. Będę czekał na całość.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 18:51:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 05 listopada 2009 14:10:40
Posty: 182
Ledwo wróciłem i już takie zamieszanie.

Bardzo dziwię się takiemu oburzeniu z powodu jednej, wyrażonej przeze mnie negatywnej opinii - tak jakby był to jakiś atak personalny. Na dodatek w zestawieniu z pozytywnymi emocjami, jakie czuję oczekując na nową płytę Armii. Elrondzie, jeśli poczułeś się urażony tym zdaniem to przepraszam, ale z drugiej strony, na co tu się oburzać?
wuka pisze:
..ale dlaczego?

Nie lubię pisać nieprzychylnych recenzji, ale jeśli mam zostać wywołany do tablicy, to może zbiorę się w sobie i napiszę coś w wątku dotyczącym płyty MOR. Żeby nie robić tu offtopu i potęgować negatywnych wibracji, ograniczę się do stwierdzenia, że ta muzyka nie poniosła mnie tak, jak tego oczekiwałem (uwaga! w przeciwieństwie do WSZYSTKICH pozostałych płyt, które wyszły spod ręki Elronda).
elrond pisze:
....dziwne bardzo...bo to tak jakby zespół Armia powstał wczoraj a nie 30 lat temu i nie wydał w tym czasie kilkunastu płyt... i punktem odniesienia dla słuchania nowej płyty musi być płyta innego zespołu, który ma zupełnie inne ,że się tak wyrażę "horyzonty i plany artystyczne". Czy - analogicznie- jak słuchasz Luxtorpedy to punktem odniesienia jest dla ciebie ostatnia płyta 2tm2,3 ?

Dla mnie to całkowicie naturalne. Czy jest zupełnie obojętne, jacy muzycy grają w danym zespole? Czy muzyka, która powstaje nie jest składową ich talentu, umiejętności i wizji artystycznej (w danym momencie)? Przecież Armia, choć pozostaje ciągle tą samą Armią, zmieniała się przez lata, na co wpływ mieli grający w niej muzycy. I żeby była jasność - ogromnie cenię dokonania każdego z aktualnych muzyków Armii/Trupiej Czaszki.

Ale może faktycznie coś w tym jest Elrondzie, bo Luxtorpeda mnie nie przekonuje, a płyta "Źródło" to majstersztyk. :)

_________________
drabina okno a rakieta mysz


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 19:02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Remus pisze:
Bardzo dziwię się takiemu oburzeniu z powodu jednej, wyrażonej przeze mnie negatywnej opinii - tak jakby był to jakiś atak personalny.

...nie odbieram tego jako atak personalny ,ani nie jestem urażony ani oburzony. Napisałem tylko ,że dziwię się ,że punktem odniesienia dla nowej płyty Armii jest dla Ciebie MOR, a nie np. Freak albo inne płyty Armii. Ja nie odnoszę się do twojej negatywnej opinii na temat MORA....przecie masz prawo mieć swoje odczucie itd...itp...To prawda ,że obecnie w Armii gra cały skład zespołu TCZ ,ale to są kompletnie dwa różne projekty i przy powstawaniu muzyki kierujemy się zupełnie innymi sekcjami natchnień. :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 19:29:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
anastazja pisze:
może i dziwne bardzo, ale jak słucham Mor, to też widzę Armię na horyzoncie. Może to fatamorgana?

..szczerze mówiąc dla mnie to inne światy..Ale mam tak z każdym osobnym projektem Elronda.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 września 2015 19:53:50 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Sformułowanie roku: sekcje natchnień. Przepięknie powiedziane, Elrondzie.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group