Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 19 listopada 2018 06:22:16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Duchowo w Uchu
PostWysłany: pt, 31 marca 2017 21:46:01 

Wróciłem z koncertu.

Jeśli coś pominąłem proszę o korektę.

Na początku:

Cud
Urkoloseum
Duszo wróć
Puste okno
Taniec duchów

Potem:

Soul Side Story
Pięknoręki
Gdzie ja tam będziesz ty
Opowieść zimowa
Dom przy moście
Jeżeli
Bóg jest miłością
Parowóz nr 8
Ostatnia chwila
On jest tu
Marność
Statek burz

I oczywiście bisy mogę pokręcić na gorąco :-)

Niezwyciężony

Zostaw to

Były trzy, więc jednego mi brakuje :-)

Koncert rewelacyjny, ja ostatni raz w Uchu byłem bodajże w 2009, więc trochę miałem przerwę.
Jeszcze szumi w uszach, jak to po koncercie w Uchu. Zespół w bardzo dobrej formie, tak trzymać Panowie.

Tytuł: Re: Ucho 2017
PostWysłany: sob, 01 kwietnia 2017 09:37:12 
Awatar użytkownika

Bombadil pisze:
Były trzy, więc jednego mi brakuje
Statek był już na bis.
Zostaw To było bisem extra (Frantz szybko przypomniał chwyty Darkowi :) )

"Brawo też tutaj" dla Frantza, który wystąpił mimo ciężkiej kontuzji.

Koncert śfietny.
Dużo Ducha w Uchu zabrzmiało.
Z niecierpliwością czekam na skrystalizowanie się zapowiadanej trasy Ducha na XX-lecie.
Może zabrzmi na Bagnie latem.

Tak to wyglądało
http://tarakum.pl/gallery/armia-ucho-gdynia-31-03-2017/

PostWysłany: sob, 01 kwietnia 2017 20:26:40 
Awatar użytkownika

ta marność to medley było chyba.. albo mi sie mieszalo już, podobnie jak pablak z kimś innym :mrgreen:
no i podobniez na szybko Bydzy przyuczal klawiszowca dialogu "piwo jest?.." - rewelka, przeżycie mistyczne

PostWysłany: ndz, 02 kwietnia 2017 11:35:57 
Awatar użytkownika

Jaki fajny set!

PostWysłany: wt, 04 kwietnia 2017 09:09:59 
Awatar użytkownika

Ej, napiszcie coś jeszcze :) .

PostWysłany: śr, 05 kwietnia 2017 08:49:51 
Awatar użytkownika

coś jeszcze :) . po koncercie piwo i pizza od zespołu w cenie biletu! :mrgreen: dialogi bezcenne :piwo:

PostWysłany: śr, 05 kwietnia 2017 09:19:51 
Awatar użytkownika

jar pisze:
coś jeszcze :) . po koncercie piwo i pizza od zespołu w cenie biletu! :mrgreen: dialogi bezcenne :piwo:

potwierdzam :) z tym, że w moim przypadku cola zamiast piwa

PostWysłany: sob, 08 kwietnia 2017 23:54:34 
Awatar użytkownika

Rzecz dosyć niebywała. Otóż pisałem pierwszy od dłuższego czasu post na UT. I nacisnąłem przez przypadek backspace i mi przeglądarka cofnęła i jak to mawiał Pan Siara - cały misterny plan w pizdu.

W każdym razie, pisałem mniej więcej tak:
Byłem na tym koncercie. Przypadkiem (?) od dłuższego czasu planowałem z dziewczyną weekend w Trójmieście i padło na ten. Dalej pisałem, że nie pamiętam który to mój armii koncert, a próbowałem sobie przypomnieć bezskutecznie w SKMie (muszę przeczesać forum). Że ona pierwszy raz to stresik jak przed pierwszym obiadem z rodziną, wszak armia to jak brat. No mogłaby nie zaakceptować, ale niesmak by pozostał.

Że Morze się kojarzy z porterem, tak portera sączyłem przed koncertem. Wiary (jak to w Poznaniu mawiają) coś mało. Wiedziałem, że na początek CUD no to pod scenę (kobietę na jej życzenie zostawiłem z tyłu). Frantz na siedząco (dalipan, mimo iż on zawsze jest precyzyjny to tutej był zajebiście precyzyjny i choć w Gibsonie nie ma wajchy tak CUD usiadł totalnie). Urkoloseum RĘCE WSZYSTICH PRZECIWKO nIIIIIIIIIm. Przypomniało mi się, że nie jestem sam. Obracam się a Ucho nabite. Szukam, piszę wiadomość, nie ma. Kończę wątek romantyczny: była pod sceną.
A na scenie: PUSTE OKNO - miazga. Duszo Wróć, a potem DUCH: SSS i Pięknoręki (tego drugiego słyszałem ostatnio w Cieszynie jakie 10 lat temu): jakże ten materiał świeżo brzmi i jak dobrze z TYM SKŁADEM.
Opowieść, Gdzie ja tam będziesz Ty, Dom Przy Moście + Breakout ( znowu Frantz: co za SOLO <3). Po Jeżeli niespodzianka: zamiast tryptyku: Bóg jest Miłością. to w ogóle na żywo słyszałem pierwszy raz chyba. Potem Parowóz i tak jak page up temu napisane.
Tu relację urywam, bo resztę znamy z innych gigów. Jedyne czego mi zabrakło to Złego Porucznika. Po wykonie z Katowic ten i tak jeden z ulubionych numerów awansował mi na sam szczyt. W każdym razie, te kolejne bisy ci goście młodzi w dżinsach i armijnych koszulkach i długich włosach, to no jakbym widział siebie tych parę lat temu. To było budujące i sympatyczne. Nie no. Trzeba jeszcze dopisać, że skład większy: Kuba na klawiszach bez waltorni, a na waltorni (no przepraszam zapomniałem). W każdym razie, egzamin zdany!

Wypadało by tutaj jakoś to zgrabnie podsumować, ale nie mam pomysłu. Wracając do Gdańska dostaliśmy mandat. Mieliśmy bilety, ale nie skasowane.

PostWysłany: wt, 11 kwietnia 2017 09:44:21 
Awatar użytkownika

Widzę, że "Toń" zażarła Tobie na tym koncercie :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.