Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:53:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 21 października 2022 11:27:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Fengari pisze:
Tylko forumowiczów tyle, co kot napłakał - ja osobiście spotkałam tylko Emiliana, Panka i Barda (bardzo miło było poznać! ). Pewna epoka się chyba niestety skończyła...

Jeszcze ja byłem, trochę się tylko spóźniłem, widziałem Cię Fen w czasie koncertu, ale po musiałem się sprawnie zwijać, zdążyłem tylko przyklepać piątkę z Emilianem :D
Koncert super, dla mnie nagłośnienie było dobre, trochę gitara mogła być głośniej, jak szedłem spóźniony to "heej" Budzego było słychać z daleka od klubu :D
Już bym chętnie wybrał się na następny taki koncert, może Łódź, może Lublin?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2022 18:29:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 08:44:39
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Byłem z moim prawie dorosłym już synem, widać nas w pogo na Opowieści Zimowej :twisted: :D
Dziękuję za kawał dobrej muzyki, nostalgiczny powrót do początku. Wczesna Armia muzycznie jest tak wspaniale energetyczna, jednocześnie pełna tajemniczości i klimatu. To muzyka nie do podrobienia, kamień milowy polskiej kultury niezależnej.
Budzy w znakomitej formie wokalnej, muzycy "grzali" jak za starych czasów :band:

Generalnie świetnie spędzony wieczór.

Rozglądałem się za forumowiczami, ale nie widzieliśmy się lata całe i pewnie większości nie poznałem. Widziałem Panka z szamańsko wyglądającymi długimi włosami, spotkałem (na forum już od dawna nieobecnego) Seamasa. Pozdrawiam wszystkich! Armia nie skończy się nigdy!
:brawa: :brawa: :brawa: :armia :brawa: :brawa: :brawa:

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2022 22:02:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Dzięki za te wszystkie rele!

Paulus_Wolf pisze:
Armia nie skończy się nigdy!


:aniolek: :brawa: 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2022 22:53:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
No i fajnie wiedzieć, że trochę forumowiczów jednak było, nawet jeśli nie wszystkich widziałam/rozpoznałam. :)
Antonio, o Tobie akurat wiedziałam, bo Emilian wspominał. :)
Antonio pisze:
jak szedłem spóźniony to "heej" Budzego było słychać z daleka od klubu

Budzy to ma power w głosie, to fakt! :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2022 23:55:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 maja 2009 19:57:15
Posty: 262
Skąd: Mielec
Ja też byłem, ale niestety większości z Was nie poznałem. :? Byłem w koszulce "Der Prozess". :D Odkąd Rafała nie ma w zespole nie byłem na koncercie, więc to chyba przez ten długi czas. Zostałem po koncercie pod sceną z nadzieją na dłuższe spotkanie z zespołem i forumowiczami, tak jak to bywało. Niestety zakończyło się tylko krótką rozmową z zespołem przy barierkach, bo później ochroniarze zaczęli wyganiać z sali. Na koncert nie przyjechałem dla samej "Legendy", bo już ją słyszałem sporo razy. Najbardziej ciekawiła mnie gra Stanisława, kawałki instrumentalne z przyszłej płyty oraz utwory rzadziej grane. Gra Stanisława dlatego, że niesamowicie pochłonęła mnie płyta solowa Budzego "Pod Wulkanem". Odbiór koncertu był utrudniony, bo rzeczywiście było nie najlepiej nagłośnione. Co mnie trochę dziwi, bo to Warszawa i nie taki pierwszy lepszy klub. Jak wracałem z koncertu na Dworzec Zachodni to przypadkiem trafiłem na końcówkę koncertu zespołu Defloracja w małym klubie "2 Koła" i o dziwo lepiej ich nagłośnili. W czasie koncertu Armii chodziłem po całej sali w poszukiwaniu dobrego miejsca "dla ucha" , ale w końcu ulokowałem się w środku przed samą sceną. Tam mi się wydawało, że najlepiej szło wyłowić gitarę z masy dźwięków. A przecież po to przyjechałem. Gra Stanisława bardzo mi pasuje. "Statek Burz" w Jego wykonaniu uważam, że lepszy jak na płycie. 3 nowe kawałki zażarły. Jest dobry pomysł na granie. Tak. Jest nowa siła w Armii. Jest nowy rozdział. Zespół w bardzo dobrej formie i widać, że mają przyjemność z grania. Nie wiem jak Wy, ale wydawało mi się, że publiczność żywiej reagowała na set poza "Legendowy". Ja też. Pierwszy raz na żywo usłyszałem "Jestem drzewo, jestem ptak". :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 października 2022 18:17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ja te z bardzo dziękuję za te relacje i słowa podnoszące na duchu! My w tym czasie byliśmy w drodze powrotnej z Wilna, więc nie było o czym mówić, ale dobrze wiedzieć.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group