Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 15 maja 2024 00:53:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
.......tez nic chyba nie powiem ... :( bo jak już to z wyrazami KOM PLETNEGO niezrozumienia dla autora.......CAŁKOWICIE się z wami nie zgadzam ! ..z ostatnich dwóch plyt zespolu Armia notorycznie gramy : Poza prawem, Strzaly, Zła krew , oddech , Biesy, Zjawy . Nostalgia, śmierc w wenecji, Sodoma i gomora........to malo????????????.....jeszcze rok temu gralismy do tego Pocałunek i utopię.....kompletnie nie rozumiem tego malkontenctwa.....rozumiem ,że jedni chcieli by więcej z Legendy (podobno to najlepsza plyta ) ?????????????? jak gramy to źle......jak gralismy kiedys mnóstwo utworów z Triodante (podobno najlepsza plyta) ..to też źle.......... uważam ,że własnie często zmieniamy repertuar....ale czytając te smuty to odechciewa się czasem............nasz koncert jest ,uważam naprawdę długi i staramy sie grać nasze najlepsze kawałki i to co w danej chwili nas kręci..półtorej godziny naparzania troche męczy a nasze ostatnie wystepy trwają niekiedy ponad 2 godziny.....sorry po czytaniu niektórych postów trochę odechciewa sie męczyć...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony śr, 11 maja 2005 15:36:06 przez elrond, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:25:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
hahahahaha
piątka


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:38:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
hmmm .. w Stalowej było baaardzo fajnie - ale... rzeczywiście mogłoby być więcej kawałków z ulubionej (rzekomo) płyty Elronda (i mojej :) ) - tzn. Drogi. Duch był prezentowany przez Inaczej niż zwykle, ale za to z Przebłyskiem to bardzo miłe zaskoczenie!!! (W kamień zaklęci i EXODUSA SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM)- ale po pierwszych dźwiękach Popcorna na próbie (Jezus Chrystus Panem jest) - aż mną rudzyło! Czekam na zaskoczenie w Lublinie (a koncert w Stalowej i tak był super!).

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:38:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
dziesiątka i głowy do góry! :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:42:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
elrond pisze:
oddech , Biesy, Zjawy


elrond pisze:
śmierc w wenecji


w Stalowej rzeczywiście nie było tych kawałków - ale ja akurat rozumiem Elronda - bo to był dla niego trudny koncert

elrond pisze:
.....sorry po czytaniu niektórych postów trochę odechciewa sie męczyć...


:roll: :cry: - i tek jesteście najlepsi!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:44:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22903
"Zjaw" nie było ani w Łodzi, ani w Bydgoszczy, ani w Warszawie, czyli na żadnym z 3 koncertów, które widziałem w ramach zimowej trasy.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:47:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
a - i jeszcze do Simona -
ja nie zrezygnuję z koncertów ARMII nigdy!!!! - nawet jak będę miał 140 lat!! :!: :!: :!: :P - i będę się dobrze bawił!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:50:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jeden chciałby tylko legendę, inny triodante, jeszcze inny życzy sobie drogę nastepny w kolejce ducha, a jeszczy iiny ultima thule. są też tacy, którzy marzą tylko o aguirre i zostaw to. jak wg was mądrale to wszytsko pogodzić? nudzi wam się na koncercie albo was coś boli? to może chórek murzyński albo balet by was zadowolił?
jestem złośliwa, bo mnie wkurza takie narzekanie i ten temat. znam elronda i wiem jak się angażuje w każdy koncert dla publiczności, np. ten w stalowej woli mógły z czystym sumieniem odwołać ze względu na stan zdrowia, a jednak zespół zagrał. wg mnie te złośliwe uwagi są niesprawiedliwe.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:53:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
natalia pisze:
stalowej woli mógły z czystym sumieniem odwołać ze względu na stan zdrowia, a jednak zespół zagrał. wg mnie te złośliwe uwagi są niesprawiedliwe



potwierdzam....

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:53:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21427
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
natalia pisze:
to może chórek murzyński albo balet by was zadowolił?


Yesssssssss!!!! A najlepiej stepujace staruszki (jak w Muppet Show ;))

A mowiac serio, ja to chyba jestem jakis malo wymagajacy i niewybredny, bo mi tam sie zawsze repertuar podoba....

Hmmmm...

Ale na wazeliniarza teraz wyszedlem...

Dobra... To zeby nie bylo zem taki lizus, to powiem, ze mi sie nie podoba, ze elrond nie ma juz tego t-shirta z krzyzami na rekawkach... O! :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony śr, 11 maja 2005 16:00:07 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:57:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
jeszcze dodam, że większość z was bywa często na koncertach armii, nawet kilka razy w roku, ale 90%obecnych na sali nie jest w takiej sytuacji. kiedy słyszy się armię 1 na dwa lata to chce się usłyszeć najlepsze kawałki. nigdy nie słyszałam, żeby ktoś gwizdał podczas niezwyciężonego albo aguirre.
Pet pisze:
mi sie nie podoba, ze elrond nie ma juz tego t-shirta z krzyzami na rekawkach... O!
- od dawna cały w strzępach.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 15:59:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21427
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
natalia pisze:
Pet napisał:
mi sie nie podoba, ze elrond nie ma juz tego t-shirta z krzyzami na rekawkach... O!
- od dawna cały w strzępach.


Najwyzsza pora wykonac replike ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 16:03:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22903
hm... to może ja dla odmiany trochę wezmę zespół w obronę. Spójrzcie na to tak - na forum jest nas 300 osób, z czego myślę, ze co najmniej 100 to martwe dusze, zbanowani i tacy co się zalogowali, napisali coś i zniknęli). Do czego piję? Do tego, że przeciętny fan zespołu Armia, przeciętny słuchasz, który sobie kupi bilet na koncert, ma inne oczekiwania niż tacy "fanatycy", jak my. I myślę, że mimo wszystko dla tego przeciętnego słuchacza ten zestaw koncertowy jest prawie optymalny. My w większości chodzimy na koncerty Armii dość często, to nas może męczyć "Legenda" słyszana po raz Bóg wie który. Ale dla kogoś mniej związanego z zespołem, kto trafia na koncert raz na kilka lat, lub może nawet raz w życiu, to jest to duże wydarzenie, że on sobie tą "Legendę", "Okna" czy "Groźniaka" usłyszy. Zespół Armia nie jest naszą własnością...
Z drugiej strony jednak nowszy okres twórczości jest traktowany trochę po macoszemu, więc takie głosy będą nieuniknione i chyba naprawdę by się jakiś ruch w repertuarze koncertowym. Chyba to tyle...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 16:04:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
ja chciałam powiedzieć że zdarzało mi się już niejednokrotnie być na koncercie Armii,mimo to wczoraj usłyszałam pierwszy raz na żywo aż 6 kawałków których nigdy wcześniej nie miałam okazji wysłuchać!!!czyli śwadczy to o tym że repertuar się zmienia!!! i wcale się nie podlizuje :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 16:09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
laska pisze:
aż 6 kawałków których nigdy wcześniej nie miałam okazji wysłuchać!!!
:piwo: no i co na to Simmon G ?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group